PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suplementy można łączyć z Xpand dla lepszych efektów



dackstab
09-04-07, 11:34
Witam.
Kupiłem nowy Xpand stąd też moje pytanie z jakimi suplementami mogę łączyć ten preparat ? Hmb ? Reduktory tłuszczu ? Białko ? Glutamina ? itp.W dużej mierze chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej i rzecz jasna przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej ... Proszę o fachową odpowiedz.

jonasz7
09-04-07, 11:48
Hehe po ci Xp na redukcje??
Wogle masz już odpowiedni staż..nie wydaje mi się!!
Kup se drugą puchę i glutamine.
pzdr.

dackstab
09-04-07, 12:02
xp na przyrost i coś jeszcze na redukcje ... stąd tez moje pytanie czy mogę xp łączyć z reduktorem tłuszczu? i jakie suplementy łączyć z xp dla lepszego efektu. Mój staż to 8 lat z przerwami na kontuzje (suzuki gsx 600 f :) )

kociolcyk
09-04-07, 13:01
hehe nie da sie 2 w 1 zrób tak kup jeszcze jedna puche i glute i jeszcze sie przymasuj a potem redukuj zreszta zrób jak chcesz dobre by było spalanie tłuszczu oraz prybieranie czystych mięśni naraz

grzesiek k
09-04-07, 14:11
kociolcyk, Jaki by świat wtedy był piękny hehe sorki za spam
pzdr.

jonasz7
09-04-07, 17:23
hehe nie da sie 2 w 1 zrób tak kup jeszcze jedna puche i glute i jeszcze sie przymasuj a potem redukuj


:!: :!: :!:

dackstab
09-04-07, 22:47
liczyłem na poważną fachową odpowiedz ale sami widzicie jak moderatorzy traktują problemy innych totalna porażka zero fachowej opinii wyłącznie marne gdybanie na temat coś tam słyszałem i coś tam brałem ale co to sam nie wiem, wiejscy filozofowie jesteście boscy... i pomyśleć ze tacy ludzie udzielają psełdo fachowych rad innym... żenada

jonasz7
12-04-07, 16:37
dackstab, nie obrażaj nas!!
Bo na pewno wiemy więcej od ciebie!!
Ile ty wogle masz stażu, napisz to ci pomożemy!!
pzdr.

dackstab
12-04-07, 16:41
hehe nie da sie 2 w 1 zrób tak kup jeszcze jedna puche i glute i jeszcze sie przymasuj a potem redukuj zreszta zrób jak chcesz dobre by było spalanie tłuszczu oraz prybieranie czystych mięśni naraz

jonasz7
12-04-07, 21:00
To jest dobra rada masuj na tym Xp
pzdr.;