PDA

Zobacz pełną wersję : Skośny brzucha



duzen
08-04-07, 19:29
Nie wertowałem forum ale mam do Was pyt.

Mianowicie co zrobic aby pozbyc się resztki tkanki z "boczków". Wszystko juz mam dobrze wyrzezbione ale na bokach zalega mi ok 1,5 cm warstwa "sadła"

Probowałem już paru rzeczy ale nie przyniosły efektu. Macie jakieś propozycje ?

grzesiek k
08-04-07, 19:38
Jak wszystkiego próbowałeś to wiesz co bym ci polecił teraz Reklamują taki Krem Vischi chyba tak się pisze i on zwalcza tłuszcz na Bokach np Brzuchu itd to dla Ciebie by było w sam raz
pzdr.

duzen
08-04-07, 19:47
wierzysz ze krem mi usunie tluszcz bo ja niebardzo :D Bez pracy samo nic nie przyjdzie a cudowne kremy nie istnieja :)

kuurna
08-04-07, 19:53
mówisz próbowałeś wszystkiego, w takim razie nie wiem jak ktos moze Ci jeszcze pomóc...
w kazdym badz razie postaram sie. słyszales moze o takim cwiczeniu: lezysz na podlodze bokiem i unosisz tłow do gory - to powinno spalic tluszcz z boczkow
Jesli nie to chyba juz tylko odsysanie tłuszczu :mrgreen:

duzen
09-04-07, 00:06
heh sprobuje ... w sumie to jest kosmetyczna wada ale ogarnela mnie mania pozbycia sie tego balastu :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

grzesiek k
09-04-07, 11:12
duzen, Czemu nie wierzysz takie kremy pomagają Ludziom ale jak nie to nie :grin:
pzdr.

duzen
09-04-07, 11:24
Ale patrz skoro ćwiczeniami nie moglem sie tego pozbyć to krem mi pomoże ? Jeżeli mi pomoze to na pewno nie usunie komorek tluszczowych a jedynie je spłaszczy a na dłuższa mete to nie ma sensu :) Chociaz jak dorwe jakąs probke to wyprobuje.

grzesiek k
09-04-07, 11:38
duzen, mówię ci kup ten krem co ci poleciłem ten krem jest dla Kobiet ale to nie ma znaczenia kup a nie pożałujesz
pzdr.

kociolcyk
09-04-07, 12:40
heh takei kremy to dla panienek.... raczej to ci efektu nie da .... spróbuj jakieś ćwiczenia np to co jzu ktos wyzej napisał a a6w robiłes?? nie pomogło to niby głównie angażuje środkową częsc brzucha ale napewno cos powinno pomóc

grzesiek k
09-04-07, 14:07
Przecież napisałem że dla panieniek ale powinno pomóc to nie ma znaczenia dla kogo ale zrobi jak uważa
pzdr.

AdRiAn
09-04-07, 21:30
tak niech kupi jeszcze balsam samoopalajacy, chodzi na zabiegi do kosmetyczki, na fitness dla pan, i niech sobie kupi jeszcze w miare wygodne szpileczki.

ps. moze zalatwic wam taniej takie produkty, bo kupuje mojej niuni z Avon'u ?

rybek89
14-04-07, 10:20
Robic skosy brzucha:D Nawet w domu a na tluszczyk najlepsze palenie;) a co do skosow to :
poloz sie na plecach, prawa stope oprzyj mocno o podloge, zegnij lewa noge tak, aby jej stopa oparla sie o prawe kolano, prawa dlon umiesc za glowa, a lewa reke trzymaj wyprostowana wzdloz ciala, unos tulow starajac sie dotknac prawym lokciem lewego kolana, wykonujac ostatnia skretu napinaj miesnie skosne brzucha dodatkowo zanim powrocisz do fazy poczatkowej. Po skonczeniu serii ruchow zmien ustawieni rak i nog i zacznij druga strone :)
prosze Cie bardzo:) skosne brzucha gotowe:D

[ Dodano: 14-04-2007, 10:23 ]
"wykonujac ostatnia faze skretu..." :)