PDA

Zobacz pełną wersję : Wysoki testosteron i bardzo wysoki estradiol



Miro
04-07-16, 09:08
Witam. Parę miesięcy temu zacząłem walkę z niskim testosteronem a tym samym z niskim libido itd. Po kilku wizytach u urologów zdecydowałem się na terapię HCG. Owszem testosteron podskoczył do górnej normy ale niestety i estradiol strasznie podskoczył - dwukrotnie ponad górną normę. Niestety co było do przewidzenia ani libido ani porannych erekcji nie ma. Przez przypadek poznałem kolegę, który jest na HTZ ( prze kilka lat był na tym forum- niestety wyjechał). Z nim ustaliłem oraz mając wiedzę czytając Kolegów wpisy, że najlepszy będzie protokół poniedziałek i czwartek po 50 mg testosteron prolog. i 250 ui HCG. Wyniki po 3 tygodniach: testosteron 1220 ng/dl /norma 175-781/ estradiol 90 pg/ml
norma 20-47.

Proszę Koledzy poradźcie mi nie wiem co robić. U lekarzy kilku byłem ale proszę mi wierzyć jak zacząłem w temat się wdrażać i zadawać merytoryczne pytania to wiem, że nie ma co chodzić. Jak zbić ten cholerny estradiol.
PROSZĘ O POMOC

elmagnifique
04-07-16, 09:52
Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)

Miro
04-07-16, 20:38
Dziękuje za odpowiedź/podpowiedź



Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)

Nornica
03-08-16, 13:40
Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)

"nie ma tragedii" - ani libido ani porannych erekcji nie ma też- fakt koleś może jeszcze jako tako funkcjonować ale po następnej aromatyzacji , jak skoczy E 2 do 150 np to i z tym będzie problem

Nornica
03-08-16, 14:05
cześć , tak huśtawka estradiolowa - bylem - cierpiałem.

Najlepiej zbija Exomestan (aromasin)- załatwia aromazę na amen.
Z mojich badań na sobie wynika , że 10 mg Exe zbija E2 o połowe, także przy 90 brałbym całą czyli 20mg.
Tylko , ze przy tym protokole co podajesz to jak zbijesz to po tygodniu lub 2 znowu Ci estro wywali i piekielne kółeczko sie powtarza .Przejebane.Najgorsze w tym jest, że w tym czasie od zbicia do wywalenia ze 2 dni się trafią kiedy czujesz się jak trzeba (ja to nazywam efektem "Medżik, ludzie się do ciebie usmiechają, dupencje zagadują itak dalej) a potem estro wywala i jest znowu hujowo.
Jest nadzieja Bro , jest.........................

podpowiem - estro wywala czyli aromatyzacja jest mechanizmem samoregulacji organizmu i następuje tylko wtedy kiedy testosteronu jest za dużo(patrz swoje wyniki)........wniosek?

elmagnifique
04-08-16, 09:53
cześć , tak huśtawka estradiolowa - bylem - cierpiałem.

Najlepiej zbija Exomestan (aromasin)- załatwia aromazę na amen.
Z mojich badań na sobie wynika , że 10 mg Exe zbija E2 o połowe, także przy 90 brałbym całą czyli 20mg.
Tylko , ze przy tym protokole co podajesz to jak zbijesz to po tygodniu lub 2 znowu Ci estro wywali i piekielne kółeczko sie powtarza .Przejebane.Najgorsze w tym jest, że w tym czasie od zbicia do wywalenia ze 2 dni się trafią kiedy czujesz się jak trzeba (ja to nazywam efektem "Medżik, ludzie się do ciebie usmiechają, dupencje zagadują itak dalej) a potem estro wywala i jest znowu hujowo.
Jest nadzieja Bro , jest.........................

podpowiem - estro wywala czyli aromatyzacja jest mechanizmem samoregulacji organizmu i następuje tylko wtedy kiedy testosteronu jest za dużo(patrz swoje wyniki)........wniosek?


a z ciekawości jakie dawki i jak często Ty stosujesz? i jak wyniki i samopoczucie?

Nornica
04-08-16, 12:20
a z ciekawości jakie dawki i jak często Ty stosujesz? i jak wyniki i samopoczucie?

5 mg propa ED z frontoadem z 15 mg. Wyniki jak widać w załączniku. Estradiolu troche za mało , po ostatnim zbiciu ale powoli sobie podrośnie. Libido zaskoczyło ładnie i jaja puchną od rana ;) Sen w końcu lepszy !! Jasność umysłu jest, zwała /zmęczenie mniejsze. Jak mówie z powodu słabego trochę stosunku E/T jeszcze humor i ciąg na ludzkie interakcje kuleje ale dupy już się uśmiechają ;) z lepszym estro dobra gadka wróci wkrótce.

Powiem Ci męczyłem się równo rok , i z nolvą i clomem i triptolinem i hcg i hmb i proloongatum( to pamiętam jak zadałem sobie 4 ampy na raz to było nawet fajnie)i wyjebkami testa i jak to ktoś napisał od większej ilości testosteronu nie poczujesz się lepiej. Co prawda to prawda - ostatnio nawet przy T "2,9 i E " 14,6(zero libido ale dawało się funkcjonować) lepiej sie czułem niż przy T 9,9 i E 23.

elmagnifique
04-08-16, 13:03
Czyli samego propa wbijasz bez hcg??
"5 mg propa ED z frontoadem z 15 mg." - ni9e bardzo rozumiem...

jak długo tak bierzesz?
no właśnie ja też już długo się bawię ze zmianami...i jakoś im dalej w las tym samopoczucie słabsze...

Nornica
04-08-16, 17:52
Jebnołem to hcg w śmietnik jakieś parę miechów temu, więcej szkody niż pożytku .

Frontload to z dopingu - chodzi o szybsze uzyskanie pożądanego poziomu sterydu - generalnie docelowy poziom x2- czyli wbijasz 15 mg a potem tylko podtrzymujesz stęzenie 15/2 = 7mg- jak wiadomo T z estrem nie od razu się cały wchłania, chyba że działasz z T base- ja działałem ale albo moja waga jest jebnięta albo 1mg prochu testosteronu bez estra nie równa się 1ng/ml w teście krwi.
A ten protokół to świerzyna - tzn , że mojim docelowym poziomem powinno być górne granice normy dla T i E to doszedłem jakieś pół roku temu i mniej więcej od tamtej pory starałem się utrafić z Estradiolem w jakąś sensowną okolice normy i jak ostatnio trafiłem w 25 pg/ml to zacząłem tak bić.

A ty na czym i jakie dawki?

Mateuszek1234
04-08-16, 19:22
"jebnolem to hcg w smietnik" ,Panu już podziękujemy.

Na czym opierasz swoją wiedze na temat prowadzenia htz ? Skąd te śmieszne dawkowania ? Śledzisz w ogóle badania na temat trt ?

Nornica
04-08-16, 21:19
Jebnąłem i od razu się lepiej czułem - bez tego ekstra estro jaja też nie zmalaly a powiekszyły się. Inaczej mówiąc co Ci Panie Mateuszek po tych wesołych plemniczkach jak tak będziesz miał miękką faję od estro , że nie będziesz mógł jej włozyć tam gdzie jest fajnie, hę? Proponuję odstwić hcg na miech i obserwować sperme., czy coś straci na białości. Owszem u mnie straciła lekko, a samopoczucie lepsze = opłaciło sie . Zresztą do hcg zawsze można wrócić.

Swoją wiedzę opieram na tym co wyczytałem min. na takich forach, a co wydało mi sie sensowne przetestowałem na sobie .

Pan nie spojrzał na moje wyniki chyba , bo te dawkowania dały mi nabardziej jak do tych czas odpowiednie poziomy naszych 2 ulubionych i nie rozłącznych przyjaciół T i E.

A są jakieś nowości? Zarzuć chętnie się dowiem . Jakieś nowe żele czy plajstry?

Mateuszek1234
05-08-16, 01:40
Bije hcg od 2 lat i tylko raz miałem problem z libido - gdy zabrakło hcg ;) 2 tygodnie przerwy zanim ogarnałem recepte wystarczyło by była hujnia. Skoro oceniasz jakość nasienia wzrokowo po kolorze to powodzenia :D leć na badanie nasienia i wstaw tutaj wtedy pogadamy. Skoro wiedze czerpiesz z forum to excelmale.com . Tobie plemniki może juz sie nie przydadzą ale nie pisz bzdur bo wiekszosc tutaj to mlode chlopy i myśle ze beda chciec mieć dzieciaka jeszcze kiedyś - długa przerwa od hcg - bezpłodność.

Co do miekkiej faji od estro - po to jest ai, po to się robi badania, po to się czeka miesiącami żeby ustalić najodpowiedniejszy protokół dla siebie by wszystko grało. Ale wisi mi to, nie moje jajca, nie moje plemniki, nie mój organizm - róbta co chceta

Nornica
08-08-16, 18:26
Masz rację z HCG trzeba ostrożnie zobacz co się stało jednemu typowi z T Nation forum , szok :

https://forums.t-nation.com/t/semen-analysis-zero-sperm/173280