PDA

Zobacz pełną wersję : The Sobian's Images - your opinion



Sobian
08-04-07, 20:11
Staż: 6 miesięcy
Wiek: 17 lat
Dieta: jest
Suple: jeden cykl na mono + tauryna. Na bierząco Carbo po treningu

Bic: 34cm
Klata: 100cm
Pas: 84cm
Udo: 54cm
Łydka: 37cm

Sorry za rozporek na jednym zdjęciu ale byłem po obiedzie Wielkanocnym :)

http://img259.imageshack.us/my.php?image=nowe1vl4.jpg
http://img265.imageshack.us/img265/3249/nowe2tp4.jpg
http://img68.imageshack.us/my.php?image=nowe3qq8.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/9258/nowe4mf2.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/2543/nowe5ci0.jpg

http://img259.imageshack.us/my.php?image=nowe1vl4.jpg
http://img265.imageshack.us/img265/3249/nowe2tp4.jpg
http://img68.imageshack.us/my.php?image=nowe3qq8.jpg
http://img260.imageshack.us/my.php?image=nowe4mf2.jpg
http://img260.imageshack.us/my.php?image=nowe5ci0.jpg

duzen
08-04-07, 20:25
chudo na klacie i slabo wyrobiony biceps ... dobre podstawy na fajną rzeźbę ale massuj.

Fajne plecki i zarys brzucha :)

podaj jeszcze rekordy <?>

grzesiek k
08-04-07, 20:29
Bicek lichy bo masz tylko o 1 cm większy odemnie a ja jestem o 3 lata młodszy hehe
Klata też Marna ale już coś widać
Plecy są nawet nawet no to by było tyle
pzdr.

duzen
08-04-07, 20:33
btw żle napinasz bica :P Nie "zgniataj" go przedramieniem :)

m@bi
08-04-07, 22:02
podaj rekordy :) Dobry poczatek :) trenuj trenuj

Sobian
09-04-07, 09:10
No z łapą zawsze były problemy. Ale nie narzekam, może jeszcze ruszy :) Bardziej się martwię o przedramie niż o bica samego.

Klatka płasko: 85kg
Martwy: 80kg
Biceps młotkowo: 25kg
Podciaganie na drążku: 17 razy
Przysiad: 75kg

to tyle co pamiętam :) Na codzień brzuch wygląda lepiej bo te fotki robiłem po obiedzie wielkanocnym :P i troche bania była. Z klatką wiem że nie najlepiej ale i tak poszła strasznie przez te 6 miesięcy bo była tragedia (30kg zaledwie)

Uda zdecydowanie jestem najbardziej zadowolony, wcześniej trenowałem lekkoatletyke. A jak najgorzej narazie przedramie i łydki :/ Ktoś na to coś doradzi? :)

Robalo
09-04-07, 09:48
To nawet dobrze widzę z 30 na 85 nieźle brzuch ładny tylko wstaw fotki bez obiadu to sie lepiej oceni. A co trenowałeś jaką dyscyplinę ???

Sobian
09-04-07, 12:14
400 metrów biegi (zyciówka 53,45, gdybym trenował dalej, napewno bym niżej zszedł)

duzen
09-04-07, 12:27
na przedramie dobre jest zginanie nadgarstkow ze sztanga kleczac np. Mianowicie kleczysz np przed laweczka i za jej krawedzia trzymasz sztange z ciezarem (na poczatek nieduzy). Nastepnie robisz taką "lychę" i spowrotem prostujesz i tak pare razy :)

wara
09-04-07, 14:01
jedyne co moge zaliczyc na plus to brzuch i te 17 razy na drazku reszta to dno dna i jeszcze pare metrow mulu poco wogole te zdjecia nam pokazujesz po 6 miesiacach zeby sie 14 latkowie podniecali?? suuucho jest na maxa rekordow tez nie masz zadnych nie ma czym sie chwalic!!! macie zero samokrytyki do siebie ludzie pocwiczyl troche i juz daje zdjecia... chociaz bys ten rabarbar z pod pachy ogoli!!!! paskudnie to wygladaja te klaki! :evil:

pozdr.

misiek12345
09-04-07, 14:13
Po prostu słabo!!!!!!!!! :razz: :razz:

Sobian
09-04-07, 14:27
Słowa krytyki jak najbardziej motywuja
Dzieki :)

SkAwwa
09-04-07, 14:58
misiek a ty lepszy jesteś ??
mi się podoba już widać zarysy jak przymasujesz to będzie git :)
17x na drążku respect :)
coś słabo mc jak na klate 80 kg :P
a na przedramie wykombinowałem kiedyś takie coś:
bierzesz kijek , zawiązujesz na niego sznur do ziemi , i na końcu sznura odważnik np : 4 kg i zwijasz sznurek na kijek i rozwijasz :) spoko ćwiczenie
pzdr

grzesiek k
09-04-07, 15:29
17x na drążku respectTo tak dużo :shock:
Mi to 28,29 idzie ale 30 już Ledwie co pójdzie więc tego nie liczę hehe
pzdr.

SkAwwa
09-04-07, 15:33
to był żart grzesiekk :P no ale i tak 17 x ujdzie :D

CreativePL
09-04-07, 16:32
Mamy podobna fizjologie z tego co widze tylko mi brakuej kg ale rece prawie identyczne:]

btw. starszy wchodzi do pokoju i mowi ze to ja :lol:

powiedz mi ile wazysz?

Sobian
09-04-07, 16:41
Ja sobie doskonale zdaje sprawe że nie jest to szczyt marzeń ale będę ćwiczył dalej, wrzuce znowu fotki pod koniec wakacji dla porównania :)

Creative: 72kg

Niestety, ciężkie jest zycie ektomorfa. Przed treningiem ważyłem 60kg. Staram się jeść 5-6 posilkow dziennie i każdy kilogram to dla mnie dobry wynik. Wiem że nie mam zadatków na kulturyste bo to przede wszystkim geny, ale plażowa sylwetka - to moj cel :)
Poza tym mam 17 lat wiec do pełni efektów mam jeszcze duzo czasu.

Dzieki za wszystkie opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne i czekam na dalsze :)

Punisher
09-04-07, 16:53
To tak:
Popracuj nad klatą, i bica masz bardziej podłużnego niż wypukłego.
I trenuj dalej po prostu :)
P.S.
Nogi masz spore :shock: Ładnie, ładnie...

CreativePL
09-04-07, 16:56
Creative: 72kg

Niestety, ciężkie jest zycie ektomorfa. Przed treningiem ważyłem 60kg. Staram się jeść 5-6 posilkow dziennie i każdy kilogram to dla mnie dobry wynik. Wiem że nie mam zadatków na kulturyste bo to przede wszystkim geny, ale plażowa sylwetka - to moj cel
Poza tym mam 17 lat wiec do pełni efektów mam jeszcze duzo czasu.

to zapewne mierzysz mniej niz 190?

wogole jaka roznica ja waze 70 no i te 190, a widac ze jestem chudszy, mamy identyczny cel :]

Sobian
09-04-07, 17:30
mam 179cm :)
Nogi to pozostałość po biegach :) Chociaż wtedy nie jadłem za duzo, dlatego taki chudy teraz jestem.. Kto trenuje lekkoatletyke to wie o co chodzi (jakoś niezabadzo ma sie apetyt..)

CreativePL
09-04-07, 17:38
i tu do wszytkich co nie wieza ze 34w lapie mam liczy sie wzrost bo naprawde 34 wyglada inaczej na 179a inaczej na 190 i to trzeba przyznac :!: jak bylme mlodszy to nie uprawialem lekkoatletyki chodz bawilem sie w bieganie :] powodzenia w treningach

Robalo
09-04-07, 18:10
Masz racje to do tych biegów bo ja sam trochę tam biegam ale dokładnie jestem kulomiotem :P

Vegeto86
09-04-07, 20:26
Ogolilbys sie pod pachami:P

FANATOR:)
09-04-07, 21:41
wara, <-- kolo przesadził!!

Moim zdaniem bardzo dobrze, krzydy nie ma, Jak na 17 lat to nie ma to tamto. Nie jesteś wielki jak tytan ale widac podłoże do dobrej budowy w wieku gdzieś około 20tki. Będzie dobrze! Oby tak dalej! Pozdro!!

duszek244
09-04-07, 23:03
Czemu miałby sie ogolić pod pachami?? to jest pedalskie :P w sumie spoko...hmm ja mam 180 i waże 70 kg i wyglądam masywniej od Ciebie i nie jestem ektomorfem dziwne...

CreativePL
09-04-07, 23:29
ej golenie sie nie jest pedaleskie moze jedynie na jajkach :/ w lata wlos pod pachami wyglada nieestetycznie

gangster
09-04-07, 23:36
wara, <-- kolo przesadził!!

Moim zdaniem bardzo dobrze, krzydy nie ma, Jak na 17 lat to nie ma to tamto. Nie jesteś wielki jak tytan ale widac podłoże do dobrej budowy w wieku gdzieś około 20tki. Będzie dobrze! Oby tak dalej! Pozdro!!

Ciezko mi w to uwierzyc,ze Ty to napisales FANATOR :wink:

Vegeto86
09-04-07, 23:49
Czemu miałby sie ogolić pod pachami?? to jest pedalskie
pedalskie to jest chodzenie z obrosnietymi pachami i yebanie w lato potem(:
nie chcialem nikogo obrazic tym postem(:
moze jedynie na jajkach
a ty bys strzelil minete lasce z buszem? pomysl troche

CreativePL
09-04-07, 23:52
lize pide nie włosy

Vegeto86
09-04-07, 23:54
lize pide nie włosy
tak i napewno masz tak gietki jezyk,ze nie chaczysz o wlosy buehehe spoko o gustach sie nie dyskutuje :lol:

FANATOR:)
09-04-07, 23:56
Tak Ja to napisałem:D :grin: Jestem pewien że z niego będzie jeszcze dość spory kawał chłopa jak zaweźmie się za ten sport z należytym podejściem :wink: Po prostu nie za wysoki, dość szeroki, już widać kształty mięśni, i na dodatek ładny brzuch, no i 17lat:D Jeszcze sporo lat przed nim i nie mówione że nie będzie tym tytanem jak pisałem prędzej. A ten WARA go ocenił dość chamsko. Gdy ja popływałem z ludźmi to już z totalnymi kijami ale ten chłopak ma jakiś tam potencjał:P z resztą znudziło mi się ubliżanie komuś, nie mam zamiaru już tak ludzi traktować. POZDRO!!!!! :cool:

duszek244
10-04-07, 00:04
to fajnie :D ale dziewczyna to co innego u chłopaka owłosienie na jądrach to raczej dowód męstwa a u dziewczyny to że 1 jest cnotka niewydymka 2 lubi wszy lonowe 3 nie miala chłopaka który jej by powiedział że jest to hujowe
ps. posłuchajcie piosenki "pękniety jeż" jest na wrzucie

Punisher
10-04-07, 00:14
Dobra wyjaśnimy:
Kobiety - depilacja
Mężczyźni - golić się na twarzy
- skracać resztę:P


Tak, z niego może być kawał chłopa, jeśli tylko chce :lol:

wara
10-04-07, 00:28
FANATOR:),
po 1 to nie pocenilem go chamsko tylko powiedzialem prawde
po 2 docenilem rzeczy ktore uwazam sa na '+' u niego
po 3 mowie tak gdyz nie widze sensu wstawiania zdjec po 6 miesiacach
po 4 uwazam ze jezeli juz wystawia zdjecia to niech sie chociaz ogoli bo taki mech poprostu odpycha
po 5 nie mowie tego zeby chlopaka zniechecic wrecz przeciwnie jezeli ma predyspozycje niech cwiczy ma lata przed soba, ale ludzie troche samokrytyki...

pozdr.

duszek244
10-04-07, 00:37
uczepiliscie sie tych wlosow pod pachami a prawie każdy je ma

Punisher
10-04-07, 00:42
po 3 mowie tak gdyz nie widze sensu wstawiania zdjec po 6 miesiacach
To masz problem.
Ludzie(lub każdy) chcą motywacji (przez pochwały), chcą wiedzieć co poprawić (poprzez krytykę).

Sobian
10-04-07, 10:14
Uczepiliście się tych włosów :P
Już skróciłem wczoraj :mrgreen:

Dziś jak dorwe aparat to wstawie jeszcze z brzuszkiem bez obiadu :)
I dzieki za wszystkie komentarze.

oSiŁeK_sNd
10-04-07, 13:52
ja tam tez sie nie gole...dla mnie to tez jest pedalskie...nie wiem kto tam napisal ze walenie potem w lato nie jest spoko z tego powodu...jak sie ktos nie myje to wali od niego proste...jak sie dba o siebie to czy masz te wlosy pod pachami czy nie nie ma zadnego znaczenia...a porownanie do nieogolonej cipeczki to zadne porównanie hehe...chyba ze ty lizesz pachy haha bez urazy ale wystarczy antyperspirant...a jesli chodzi o estetyke to wcale Ci sie nie musi podobac, chyba nie jestes jego panną...chcesz to sie gól

areneusz
10-04-07, 13:58
Nogi masz spore Ładnie, ładnie... Jak dla mnie to normalne ma nogi ja mam 65 cm w udzie

Punisher
10-04-07, 14:16
Jak dla mnie to normalne
Dobrze, że napisałeś (pogrubione).

khenry
12-04-07, 16:19
wara - golisz sie pod pachami? Golić to sie trzeba, ale w okolicach h.ja i na nim. Nikt cie nie maca pod pachami.. kobiety muszą sie tam golić, jak i w okolicach pachwinowych. SOG me ;>

lukemaster
12-04-07, 16:40
ej ja sie gole i dobrze mi z tym i jak zobaczyłęm te krzaki pod pachami hehe to jakos tam mało apetycznie wygląda....a akurat jadłem i myslałęm ze zwróce..obiad......no ale....to kwestia gustu jednym sie to podoba drugim nie...co do tych zdięc to tak jak bym kolege widział on przynajmniej nawiązyjąc do bica..tez ma na rzezbie ale brak masy...i to tak dziwnie wygląda..więc domasuj :mrgreen:

khenry
12-04-07, 16:44
słuchaj.. moża przyciąc ewentualnie, niewiem czy ja pomylilęm fora, ale męszczyzna nigdy nie będzie dla mnie wyglondać apetycznie.

Kakashi
12-04-07, 16:48
:[ obiecuje !! ze jeszcze raz w jakimkolwiek poscie ktos zacznie pier*olić bez sensu nie na temat bede rzucał warnami jak szalony:D pozdro dla wszystkich!!

wara
12-04-07, 22:53
khenry, gole sie i mi z tym dobrze nie nosza rabarbaru pod pachami :twisted:
wyglada to estetyniej i popytaj sie kolezanek mlody to bedziesz wiedzial co lubia
:cool:

nie dostaniesz warna tylko i wyłacznie dlatego ze domysliłeś sie skad jest moj popis!! i wiesz co dobre:P ale wiecej takich ustepst nie bedzie
Ostrzegam radar

Nocturnal
28-04-07, 00:56
Najss biceps...

PS> Ale pachy do byś ogolił xD <joke>