PDA

Zobacz pełną wersję : Coś dla miłośników nóg



Gomez
03-06-16, 16:39
DLA MIŁOŚNIKÓW DUŻYCH NÓG
Plan na nogi
6 ćwiczeń z modyfikacjami serie od 4- 6 po 16,16,14,12,10,10 serii ze zmiana ciężaru
1. PROSTOWANIE NÓG
2. WYPYCHANIE NOGAMI
a) PALCE PRZY KRAWĘDZI GÓRNEJ
b) ROZSTAW STÓP SZEROKO
c) ROZSTAW STÓP WĄSKO
3. WYKROKI ZE SZTANGIELKAMI
4. ZGINANIE KOLAN LEŻĄC
5. PRZYSIADY
a) SUMO ZE SZTANGIELKĄ
b) ZE SZTANGIELKAMI PRZED KOLANA
6. ŁYDKI
a) WSPIĘCIA NA PALCACH STOJĄC ZE SZTANGIELKĄ
b) WSPIĘCIA NA PALCACH SIEDZĄC
Liczę że podzielicie się swoimi opiniami i efektami ,

Gomez
03-06-16, 16:43
sam robiłem ten plan i nogi siadaja ,

marcin001
03-06-16, 16:58
Nie dziwię się że siadają...

znów powiesz że coś mam do Ciebie ale dla mnie plan chujowy i widać że sam go robiłeś.
Za duża objętość i zła kolejność. Więcej nie znaczy lepiej. To bardziej pod wytrzymałościowy podchodzi niż masę czy siłę z racji że zrobić 10 ćwiczeń po 5 serii średnio i kilkanaście powtórzeń to trochę przesadna objętość dla amatora ...

Gomez
03-06-16, 17:04
rozumiem , nic nie powiem tak to moj trening o moja rozpiska sam testowałem te cwiczenia na sobie umnie efekty sa jak kto woli plan niejest zły sprubuj przez 3 tygodnie poswiecic sie nogom 4 razy w tygodniu i napisz czy odczułes zmiany w nogach ,

marcin001
03-06-16, 17:10
4 razy w tygodniu? tym planem nogi? czy ty kurwa słyszałeś co to jest regeneracja? :p
nie wiem czy towar z pro półki by wyrobił a Ty zwykłym szarakom to proponujesz :)

Ps. SPRÓBUJ

Gomez
03-06-16, 17:14
nogi robie wtorki , czwartek soboto niedziela , tylko ze zmniejszam ilosc cwiczen do 3 max i robie inne partie miesniowe ,

marcin001
03-06-16, 17:26
a nie lepiej raz czy dwa razy w tyg dobrze przećwiczyć nogi niż się jebać z tym tak często a lekko? ja bym nie dał rady dzień po ciężkich siadach na drugi dzień robić znowu siady jak na klozet czasem ciężko usiąść... ;p

Gomez
03-06-16, 17:32
spoko , niemowie ze strckte trzeba tak cwiczyc , chesz to sobie mnijeszych cwiczenia ciezary lub sobie zrobisz cwiczenia mieszane , zmiejszyłem ilosc tygodniu na nogi robie 2 razy wtygodniu nogi ale tylko wtedy nogi nic wiecej ,

marcin001
03-06-16, 17:39
było mówione już o tym, żeby był duży mięsień trzeba mu dać bodziec w postaci dużego ciężaru.

to w końcu te nogi robisz 4 razy czy 2 razy? Bo już nie rozumiem tego co piszesz:)

fallenursus
03-06-16, 20:07
Zrób sobie człowieku poprawnie porządnie siady.

szycha
03-06-16, 21:27
Dla mnie tyż kiczowaty plan ale jak Gomezowi pasi to niech robi.

Kklosowski
16-09-16, 09:01
To jest bardzo dobry plan, dodatkowo jeszcze ja dużo biegam, staram się dziennie pokonywać około 5 km, pozdrawiam

mnichadam81
26-09-16, 14:34
dobry trening na nogi, rower i góreczki, bardzo polecam, rowerzysta, pozdrawiam

alecante
20-11-16, 13:59
Biegi po plaży dobrze robią na nogi :) Ale najlepsze i tak są rowery (http://www.rowerzysta.pl/) . Czuję jak po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów pulsują mi mięśnie. Wspaniałe uczucie. Lubię po pracy tak sobie popedałować, dobrze i zdrowo zmęczyć organizm

wysportowani23
11-05-17, 13:46
Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl (http://www.igortreneronline.pl/) dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl (http://www.igortreneronline.pl/)

wysportowani23
11-05-17, 13:48
Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl (http://www.igortreneronline.pl/) dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl (http://www.igortreneronline.pl/)

xxmłodyxx
30-09-17, 13:34
jedt tu jakiś admin?

szycha
01-10-17, 01:16
jedt tu jakiś admin?
Panie, tu od dawna bardzo dawna istna samowola :knockout:

Wesoły_Grabarz
01-10-17, 11:18
Niestety Adminów brak, każdy pisze to co chce i w jakim dziele chce, głownie to reklamiarze :/
przydałby się ktoś kto zrobił by tu porządek !

SIKOR1987
08-10-17, 23:59
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl