PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z nerkami



taktaktak123
11-05-16, 18:12
Witam.

Jestem bardzo chudą osobą. Mimo, że staram się jeść dużo nie mogę przytyć przez bardzo dobrą przemianę materii. Myślałem nad tym by kupić sobie gainera jakiegoś, ale problem tkwi w tym, że mam problemy z nerkami (niedoczynność nerek). Wiem, że białko obciąża nerki , więc białko odpada, a gainer lub coś innego by móc przytyć choć trochę? Proszę o pomoc i opinie.

marcin001
11-05-16, 19:31
gainer to nic innego jak węglowodany ( cukry) z domieszką białka. Polecam Ci dietę tłuszczową. dodatkowym atutem jest to że tłuszcz zmniejsza zapotrzebowanie na białko przez co zmniejszysz na nie podaż. co do przytycia to musisz dostarczyć więcej energii niż jej spalisz, innej magicznej metody nie ma. a więc micha w łapę i jedziesz ;)

taktaktak123
11-05-16, 19:46
tylko wez pod uwage to ze spie do pozna wstaje bez sniadania ide do pracy wracam i praktycznie klade sie spac, w robocie zjem albo i nie. ogolnie gdy nie pracowalem wpierdzielalem sporo i bez wiekszych skutków raptem 3kg w rok wiecej.

Wesoły_Grabarz
12-05-16, 22:04
tylko wez pod uwage to ze spie do pozna
Zacznij wstawać wcześniej


wstaje bez sniadania ide do pracy
wstan, zjedz sniadanie jak człowiek


wracam i praktycznie klade sie spac
wróc wszamaj żarcie idz spać


w robocie zjem albo i nie
zacznij jeść - nikt za Ciebie tego nie zrobi


ogolnie gdy nie pracowalem wpierdzielalem sporo i bez wiekszych skutków raptem 3kg w rok wiecej.
to że dużo jadłeś to nie znaczy że dobrze jadłeś

bololol
13-05-16, 11:57
opisz coś więcej o tej "niedoczynności" nerek. skąd taka diagnoza? jakoś to leczysz?

taktaktak123
15-05-16, 20:32
lekow ani nic nie biore, robie tylko badania czy nic sie nie pogarsza i tyle, ale cos jest na rzeczy. co do postu wesoly_grabarz nie jest tak latwo jak myslisz, jak mam wstawac wczesnie jak i tak spie po kilka godzin a co do jedzenia to czasami w pracy nawet nie mam czasu by zjesc

bololol
16-05-16, 08:40
Ale po czym stwierdzasz ze masz coś nie tak z nerkami? Jakie są objawy?

Może cie zaskocze, ale od 1926 roku niewolnictwo jest zakazne, więc swobodnie możesz zmienic pracę na taką, która nie wpędzi cie do grobu przed 50.

Wesoły_Grabarz
16-05-16, 23:24
lekow ani nic nie biore, robie tylko badania czy nic sie nie pogarsza i tyle, ale cos jest na rzeczy. co do postu wesoly_grabarz nie jest tak latwo jak myslisz, jak mam wstawac wczesnie jak i tak spie po kilka godzin a co do jedzenia to czasami w pracy nawet nie mam czasu by zjesc


A Ty kolego w jakimś obozie pracy jesteś ?.......Albo praca jest tego warta i zarabiasz w chuj siana ......a ze dużo pracujesz to pewnie nie masz kiedy $$ wydawac , albo średnie zarobki kosztem zdrowia ........pamietaj praca ,pracą ale zdrowie najważniejsze tego sobie nie kupisz :)

fallenursus
17-05-16, 01:33
https://www.facebook.com/Zdrowe-zycie-za-pomoca-chemii-neverending-science-experiment-1701814196703651/
poszukaj tu artu o argininie

Wikidajło
17-05-16, 17:34
Może cie zaskocze, ale od 1926 roku niewolnictwo jest zakazne, więc swobodnie możesz zmienic pracę na taką, która nie wpędzi cie do grobu przed 50.

Hahahaha, powiedź to wszystkim Polskim pierdolonym prywaciarzom... To te skurwysyny z Wiejskiej doprowadziły do tego że w tym kraju większość idzie do pracy ja na skazanie...

bololol
18-05-16, 10:16
ale każdy ma wybór. trzeba się ciągle rozwijać, żeby móc coś zaoferować "pierdolonym prywaciarzom", a wtedy nawet oni oferują rozsądne warunki pracy i kasę. niektórzy wolą sobie ponarzekać na forach jaki to świat jest okrutny zamiast w tym czasie zrobic coś dla siebie.

marcin001
18-05-16, 17:48
Wszyscy narzekają a od siebie nic nie dadzą. To proste i logiczne że skoro robisz u kogoś to musisz urobić na szefa, opłaty, siebie samego i żeby jeszcze szefowi coś zostało. Większość leniwców tak robi i umie tylko narzekać że mało płacą a to warunki złe a to szef kawał chuja, ale chcąc się dorobić trzeba takim być... trzeba wałować, robić przekręty i być skurwysynem bo jeśli będziesz cacy dla pracowników to wcześniej czy później wejdą Ci na głowę.

Nikt nikomu nie broni być bogatym ;p każdy może założyć firmę i zostać ,,prywaciarzem'' ;p

bololol
19-05-16, 07:53
tu się akurat nie zgodze, że szef musi by kawał chu. na szefa też trzeba mieć predyspozycje. odpowiednia charyzma wystarczy do właściwego zarządzania ludźmi i ci ludzie powinni cie szanowac i szanowac twoje decyzje a nie się ciebie bac. jeżeli ktoś musi byc chuem żeby się go ludzie słuchali to znaczy że nie nadaje się do zarzadzania ludzmi

marcin001
19-05-16, 15:39
dobrze powiedziane, tylko ilu takich jest jak opisałeś ;d

szycha
19-05-16, 21:25
Wreszcie coś się dzieje bo nuuudyyy...

bololol
20-05-16, 10:54
dobrze powiedziane, tylko ilu takich jest jak opisałeś ;d

czasem się zdażają :) poki co, większość moich przełożonych należała do takich osób, a ci co byli "chuami" to już nie mam z nimi styczności :)

muti
25-05-16, 11:17
Hahahaha, powiedź to wszystkim Polskim pierdolonym prywaciarzom... To te skurwysyny z Wiejskiej doprowadziły do tego że w tym kraju większość idzie do pracy ja na skazanie...

Zawsze przecież można zostać prywaciarzem i płacić ludziom po 5 tyś. zł. To nie wina właścicieli firm, a przynajmniej nie większości z nich. Problem tkwi w zbyt wysokich kosztach pracy. Dostajesz na rękę 1300, a pracodawce kosztujesz prawie 2200 zł, bo podatki i ZUS.

Tekken
16-07-16, 17:14
Jak się jest leniwy i nie umie poradzić w życiu to się idzie jak na skazanie.

Swoją drogą, by nie robić offtopu - ostatnio zdiagnozowano u mnie kamicę nerkową. Lekarz w szpitalu powiedziała, aby nie pić żadnych odżywek i nie jeść białka, ale ona była raczej człowiekiem tego typu, który demonizuje wszystkie odżywki i traktuje jak sterydy.

Przechodził ktoś coś podobnego ? Czytam internety, ale nie do końca mogę ustalić konkretne zdanie w tym temacie.