PDA

Zobacz pełną wersję : Krótkie cykle



marcin001
20-04-16, 11:03
Mam pytanie do tych doświadczonych :P Czy jest sens robić krótkie cykle? 1-4tyg 50mg EOD prop lub 200mg enan E5D , 4 off i powtórka tak z 3 razy. Czytałem różne relacje sprzed kilku lat i opisują goście że na dłuższą metę lepiej się na tym wychodzi niż jednym cyklu np 3 miesięcznym. Ale nie wiem czy to zwykłe pierdolenie i zrobić normalny cykl powiedzmy 1-12tyg czy taka metoda też ma prawo bytu :P

Drugie pytanie to czy na bombie można ostro pochlać? Bo mam kilka wesel w tym roku i tak są rozłożone że któreś na bombie wypadnie ;d Niby teść jest dość bezpieczny ale obawy jakieś tam mam ;d

to88
20-04-16, 13:04
witam
co do krotkich cykli zdania sa podzielone niektorzy chwala inni wola jeden w roku ale konkretny na tak krotkim cyklu mysle ze to co zbudujesz to bedzie miesien malo stabilny bardziej wada nabity po odstawieniu zjedzie chociaz moge sie mylic ja mysle ze cykle ok to sa min 15tyg w gore optymalnie tak 20-22 tyg wtedy miesien jest bardziej stabilny zbudowany wolniej ale w dluzszym czasie sam tak robie jak i kilku znajomych ale nie twierdze ze krotkie sa zle kwestia gustu heheh
co do picia przy jednorazowym uzyciu nie powinno sie nic stac ale nagminnie to juz inna sprawa wszystko zlezy od dawki saa stanu zdrowia itp ale jednorazowo do przezycia chociaz słyszałem ze straszny kac jest po ;)
pozdro

fallenursus
20-04-16, 16:09
przez wymiane zdan z pekiem robisz sie coraz glupszy.

marcin001
20-04-16, 18:58
ok to już wszystko wiem :D

USgorn
20-04-16, 23:03
Marcin z chuja spadles ??!??

marcin001
21-04-16, 15:15
Twoja odpowiedź pomogła mi najbardziej :* nie próbowałem i nie zamierzam ;d