PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobic rzezbe nog??



ubermas
08-04-07, 18:15
Mam juz dosc konkretna mase miesniowa na nogach i chcialbym je wyrzezbic. Jak sami wiecie nogi to specyficzna grupa miesniowa i nalezy wykonywac w jej przypadku wiecej powtorzen budujac mase. W takim razie ILE POWTORZEN NALEZY WYKONYWAC zeby je wyrzezbic?? Dodam, ze nie robie przysiadow, bo ich nie cierpie, wiem, ze to zle posuniecie, ale swojej decyzi nie zmienie. Prosze tylko napiszcie ile powtorzen nalezy wykownywac i w ilu seriach. Teraz mam zamiar rzezbic tylko nogi, na reszte przyjdzie czas jak zwieksze mase do 110 kg. Dzieki i pozdro

duzen
08-04-07, 19:16
heh tez nie robie przysiadów i ja sobie rzeźbie nogi w ten sposob (u mnie działa ok - po 2 tyg widać było pierwszy zarys uda i podudzia)

na suwnicy - 6 x 20 powtorzeń (20 sek przerwy miedzy serią)
na maszynie (siedzac, prostujesz nogi) - 5 x 15 - 18 powtórzeń (20 sek przerwy miedzy serią)


na maszynie - stawanie na palcach

1x 30 powórzeń małym ciężarem

1 x super seria (bez przerw miedzy cwiczeniem)

to samo co wyżej 1 x 30 powtorzeń + na maszynie do podudzia (lezysz na brzuchu i zginasz kolana do tylka) - maksymalna liczba powtórzeń, az nie bedziesz w stanie zrobic ani jednego ruchu.

Męczace i wymagajace ale daje fajen efekty :) W czerwcu pokaze efekty tych ćwiczen :)

Raskus
08-04-07, 19:40
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3422&highlight=rozci%B1ganie nie dość, że mocno się ja przy tym poce(ty napewno tez bedziesz) to sie rozciagniesz i bedziesz robić szpagat, jak bedziesz wytrwały :)

No i to Ci chyba wystarczy + trening na rzeźbę + dieta.

1 x super seria (bez przerw miedzy cwiczeniem) za mały staż.

ubermas
08-04-07, 21:20
Raskus, a skad ty wiesz jaki ja amm staz??

Raskus
08-04-07, 22:35
Super seria nie jest dla początkujących...

A ktoś chociażby średnio zaawansowany umie zrobić rzeźbę nóg.