PDA

Zobacz pełną wersję : mój mąż ma dziwne upodobania



lusia898
07-12-15, 15:16
Mój mąż do seksu używa dziwnych zabawek. Interesują go akcesoria bdsm (http://www.alfabet-doznan.pl/31-akcesoria-bdsm) i nie tylko. Jestesmy po ślubie rok czasu i on coraz czesciej chce sie bawic w jakies role, przywiązywać mnie i nie tylko. przed slubem uzywalismy roznych gadzetow ale nie az tak jak teraz. po cichu kupuje rozne rzeczy, i nie wiem czy to jest zdrowe. Nic mi nie robi takiego złego, ale widze jak to go jara, czy ktoś ma podobnie? Obydwoje ćwiczymy na siłowni, odźywiamy sie zdrowo, seks jest często ale coraz częsciej z różnymi gadżetami.. mam dosyć kajdanek i innych rzeczy, czy wasi faceci też coś takiego kiedyś zaproponowali?

fallenursus
07-12-15, 15:33
Oczywiscie. Moj facet uwielbia być duszony, przywiazywany czy klepany pejczem po dupie, strasznie go to jara i jest całkiem normalne i zdrowe. Aczkolwiek jesteśmy już 15lat po ślubie, więc uważam po prostu ze jeśli tak wcześnie,to nie podniecasz go sama wystarczająco. Weź się za siebie, idź na siłownię, poćwiczyć.

marcin001
07-12-15, 16:10
przecież napisała że 'Obydwoje ćwiczymy na siłowni, odźywiamy sie zdrowo, seks jest często'

Wujek ogierze nie wiedziałem że lubisz być duszony, przywiązywany i klepany pejczem po dupie ;p

pekulski104
07-12-15, 16:26
przecież napisała że 'Obydwoje ćwiczymy na siłowni, odźywiamy sie zdrowo, seks jest często'

Wujek ogierze nie wiedziałem że lubisz być duszony, przywiązywany i klepany pejczem po dupie ;p

Nie on tylko jego facet xd

marcin001
07-12-15, 16:33
myślałem że to jego Żona pisała z Wujka konta ;p

bololol
07-12-15, 19:26
uważam po prostu ze jeśli tak wcześnie,to nie podniecasz go sama wystarczająco. Weź się za siebie, idź na siłownię, poćwiczyć.
Kazdy ma inne upodobania ale imho problemem jest to co fallen napisal

Wesoły_Grabarz
07-12-15, 21:45
może i go podniecasz ale znudziły mu się stare gadżety i teraz szuka mocniejszych wrażeń ;)

S600
07-12-15, 22:19
Dla lepszej oceny sytuacji może jakieś nagranie??

Wesoły_Grabarz
08-12-15, 05:14
Dla lepszej oceny sytuacji może jakieś nagranie??

dobrze prawisz kolego :)

marcin001
08-12-15, 09:46
hehehehe ej chłopy chłopy ;d

Wesoły_Grabarz
08-12-15, 20:16
hehehehe ej chłopy chłopy ;d


oj tam oj tam :)