PDA

Zobacz pełną wersję : Scitec nutrition bcaa 6400



Norb1
02-12-15, 01:17
SCITEC NUTRITION BCAA 6400

Niezbędne aminokwasy BCAA
Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać. Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, szczególnie w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego. Formuła BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w dogodnej do spożywania postaci jaką są kapsułki!

Opakowania
125 tabletek – 25 porcji, 375 tabletek – 75 porcji

paci0
10-12-15, 13:26
Bardzo dobre aminokwasy, nie wiem czy nie najlepsze. Polecam ze względu na dobry wpływ na regenerację.

Edp
24-02-16, 07:25
Nie tylko świetna regeneracja i niska cena jest zaleta tych aminokwasow, naprawde mocno chamuja katabolizm w okresie ciezkiego treniwania.
jedne z lepszych aminokwasów jakie sa dostepne na naszym rynku.

marcin001
24-02-16, 08:47
dla mnie mało ekonomiczne aminy. porcja 5 kapsułek w której mamy tylko 4.5g bcaa ni jak ma się do tej regeneracji. trzeba było by zjeść z 3 razy więcej żeby chociaż na domsa wpłynąć :) a po drugie ta firma jest dziwna, przechodzi z rąk do rąk i na każdym forum jest na siłę promowana co nie zachęca do zakupów tych mądrzejszych ćwiczących ;)

Wesoły_Grabarz
24-02-16, 23:40
Gówno , dupa , syf :) jak większość obecnie produktow w/w firmy nie pomijajac Hot Blooda którym dzisiaj poczestowałem kolege, też poleciał.....spać :)