PDA

Zobacz pełną wersję : Trec s.a.w. (saw)



Preson
21-11-15, 22:00
http://www.bcaa.pl/large/28/2065.jpg

S.A.W. to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów. S.A.W. zwiera unikalny kompleks beta alaniny, kofeiny, aktywatorów tlenku azotu oraz kreatyn. S.A.W. poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Dawkowanie:
W zależności od zapotrzebowania i wrażliwości na działanie preparatu rozpuścić 5–15 g (1–3 miarek) w 200 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Zaleca się wcześniejsze określenie tolerancji na działanie preparatu. Jego stosowanie należy rozpocząć od 5 g (1 miarka), w miarę potrzeb zwiększyć porcję do 10 g (2 miarki), a następnie do 15 g (3 miarki). Nie należy przekraczać 15 g preparatu (3 miarki) dziennie! Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!

Ghibli
23-11-15, 14:28
Przez wielu znajomych bardzo chwalona przedtreningówka. Osobiście miałem kilka porcji i na mnie nie podziałało. Lajtowy produkt, może jak ktoś ma mniejszą tolerancje na tego typu rzeczy to bedzie zadowolony.

Marcinek11
25-05-17, 20:00
Mogę polecić tą przedtreningówke, ale jest bardziej dla początkujących :)

Koba123
30-05-17, 19:36
Trec jest dla początkujących, warto wspierać polskich producentów :) Przyjemna przedtreningówka