PDA

Zobacz pełną wersję : POMPA - co najlepsze?!?!



Terminus
18-11-15, 18:16
Niedługo będę*rozglądał się za nową przedtreningówką - teraz priorytetem ma być jak najlepsza pompa. Wiadomo, że niektóre produkty są pod tym względem lepsze, inne gorsze. Swojego czasu miałem Mutant Pump'a i działał całkiem przyzwoicie. Co polecacie??

Punisher
18-11-15, 18:33
Brałeś jeszcze jakieś inne suplementy/odżywki?

Terminus
18-11-15, 18:36
No pewnie. A dlaczego pytasz??

Punisher
18-11-15, 18:38
Fajnie byłoby gdybyś wymienił, łatwiej byłoby nam doradzić.

Terminus
18-11-15, 18:45
O szefie, jest tego cała masa, trochę się już tego nałykałem:).
Standardowo to co (prawie) każdy - kreatyne, białko, dawno temu gainery, aminokwasy, jakieś boostery i inne wynalazki. Sporo przedtreningówek, teraz właśnie miałem dłuższą przerwe od tego typu suplementów i byłem ciekawy czy ktoś może poleci coś na dobrą pompke (koncentracja i pobudzenie schodzą na drugi plan:). Więc...??;)

Punisher
18-11-15, 19:15
Wracasz na siłownie po przerwie? Czy zamierzasz dopiero wrócić? Rozważ trening po przerwie bez suplementów do czasu stagnacji.
Nie masz uzupełnionego profilu, nie wiemy nic o Tobie.
Po dłuższej przerwie w suplementacji, jeżeli już jesteś dobrze roztrenowany spróbuj od jakichś prostszych pomperów. Samo AAKG?

Terminus
18-11-15, 19:23
Nie nie, trenuje cały czas, miałem po prostu przerwe od przedtreningówek. Co do informacji o mnie - wiek 29 lat, staż z licznymi przerwami z 8-9 lat.
AAKG to też niezła opcja, ale może jeszcze jakieś propozycje??

Punisher
18-11-15, 19:28
Shock Therapy Universala.
Nie chcę prowadzić tutaj monowypowiedzi także zapraszam pozostałych użytkowników forum do dyskusji.

Terminus
18-11-15, 19:35
Również zapraszam:).
I dzięki za rady!!

Wesoły_Grabarz
18-11-15, 22:45
Shock Therapy Universala.
w moim przypadku w/w suplement działał dosyć krótko, szybko musiałem zwiększać dawkę , niestety smakowo szału nie robiło ( grape ape czy jakos tak ) wiadomo ze nie ma smakować ma robić robotę ;)
AAKG Extreme z Olimpa w ogóle nie zadziałało, nie mam pojęcia dlaczego :/
na chwilę obecną najlepszy był dla mnie Micro Jack 3D ale wiadomo na każdego może działać innaczej :)
Pozdrawiam

Terminus
18-11-15, 22:54
Stary Jack z geranium był elegancki.
W micro z tego co pamiętam jest agmatyna do której przyczepił się ostatnimi czasy nasz polski sanepid. Sprawy dokładnie nie znam, ale z tego co wiem ze sklepów miały być wycofywane produkty zawierające ten składnik. Co za cyrk.

Wesoły_Grabarz
18-11-15, 22:56
jeśli chodzi o pompę to znajomy chwalił Nitrix z BSN-a ale nie wiem gdyż sam nie brałem ;)

Wesoły_Grabarz
18-11-15, 23:11
sorry ze post pod postem ale juz nie mogłem edytować, zawsze możesz zrobić własną przedtreningówkę :)

nigdy nie robiłem ale może coś takiego

argi 3g
ba 5g
bcaa 10g
kreatyna 5g
kofa 200-400mg
może jakiś znawca tematu się wypowie :)

slim shady
19-11-15, 00:14
jeśli chodzi o gotowe środki to double impact + przedtreningówka iron horse i jest rozrywanie skóry

jak chcesz coś ekonomicznego to przedtreningówka z ostrovitu jest spoko, ale pompa przeciętna

jak chcesz pobawić się w robienie własnej przedtreningówki to warto uwzględnić takie środki jak:

agmantyna
AAKG
beta alanina
glicerol (gliceryna)

reszta dodatków wg potrzeby

bololol
19-11-15, 11:56
apropo glicerolu. kupiłem sobie jakiś czas temu buteleczkę, dodawałem do wody, stężenie % gdzieś tu na forum znalazłe i zauważyłem wyjątkowy ból głowy po tym. Co do pompy to ciśnienie chyba się podnosiło ale dupy nie urywało. W każdym bądź razie, mi nie podeszło, bo jak nigdy mnie głowa nie boli, tak po glicerynie bolała. I jeszcze nie jes to produkt tak łatwo dostępny jakby się mogło wydawać. Nie każda apteka posiada, a niektóre aptekarki patrzyły na mnie jak na terroryste co chce robić środki wybuchowe :)

fallenursus
19-11-15, 13:43
Pół lemonki lub cała cytryna i 2-3g soli himalajskiej

slim shady
19-11-15, 14:13
apropo glicerolu. kupiłem sobie jakiś czas temu buteleczkę, dodawałem do wody, stężenie % gdzieś tu na forum znalazłe i zauważyłem wyjątkowy ból głowy po tym. Co do pompy to ciśnienie chyba się podnosiło ale dupy nie urywało. W każdym bądź razie, mi nie podeszło, bo jak nigdy mnie głowa nie boli, tak po glicerynie bolała. I jeszcze nie jes to produkt tak łatwo dostępny jakby się mogło wydawać. Nie każda apteka posiada, a niektóre aptekarki patrzyły na mnie jak na terroryste co chce robić środki wybuchowe :)
zależy ile jej dawałeś, u niektórych mogą wystąpić bóle głowy, ja miałem po tym ogromną pompę ale przez max chyba 3-4 tygodnie i żadnych skutków ubocznych
normalna apteka powinna mieć glicerynę, można też kupić za mniejsze pieniądze cały litr na allegro

marcin001
19-11-15, 15:45
Pół lemonki lub cała cytryna i 2-3g soli himalajskiej

do czego Wujek? Te składniki jako przedtreningówka?

Terminus
19-11-15, 16:48
No właśnie?? Akurat leży mi ostatnia limonka to może się do czegoś przyda:).

Sam nie będę robił, wybór padnie chyba na to co slim shady polecał: http://www.bcaa.pl/iron-horse-series/double-impact-280g.html . Nigdy nie próbowałem, może być niezłe.

VT50
19-11-15, 17:28
Ja polecam AAKG, chociaż nie wiem czy to nie będzie zbyt lajtowe.

Jak zakupisz i wyprobujesz daj znać jak ten Double Impact.

slim shady
19-11-15, 18:08
możesz dorzucic BA do tego

S600
23-11-15, 07:39
A jak jest z tą agmatyną? Faktycznie sanepidowi coś nie pasowało i wycofują suple, które ją zawierają? Przecież masa przedtreningówek ma agmatyne:o.

fallenursus
23-11-15, 12:53
do czego Wujek? Te składniki jako przedtreningówka?

95% osób ćwiczących ma paranoję co do sodu i nie wystarczająco go je. Zły balans sodu powoduje zmniejszcze optymalnosci pracy nerek, nie wyplukuje nadmiaru sodu. Dobra pompa sodowa nigdy nie była zła, a do tego wcale nie trzeba ładowania sodem a tylko utrzymanie poprawnego bilansu mikro. Dla utylizatorow saa, meta w strzałach przed treningowo :)

NIKOLIS 168
26-11-15, 18:13
Na początek polecam AAKG firmy Trec. Dla trochę bardziej zaawansowanych: Shock, NoXplode, White Blood, Super Pump.

VT50
26-11-15, 21:56
White Blood, która wersja lepsza:
http://www.bcaa.pl/controlled-labs/white-blood-2-90kaps-wyprzedaz.html
http://www.bcaa.pl/controlled-labs/white-blood-2-90kaps.html
??

Jak stykałby zaleca porcja (3 kapsułki) to całkiem dobrze wychodzi.

marcin001
26-11-15, 21:59
różnią się opakowaniem :)

VT50
26-11-15, 22:09
I ceną :).

marcin001
26-11-15, 22:29
jak to jest dla Ciebie wyznacznik jakości produktu to wziąłbym ten droższy ;p

VT50
26-11-15, 22:34
No właśnie nie jest, wolałbym ten tańszy:).

marcin001
26-11-15, 22:42
zobacz na skład jednego i drugiego ;) płacisz za nowe opakowanie ;)

VT50
27-11-15, 09:05
No kumam kumam;). Tylko czasami jest tak, że np. stara/nowego wersja jakiegoś suplementu działa na kogoś lepiej/gorzej. Tak tylko podpytuje:).

marcin001
27-11-15, 11:26
czasem tak jest, czasem faktycznie to sprawa zmienionego składu a czasem sprawa plabeco ;p porównałem etykietę jednego i drugiego i niczym się nie różnią więc teoretycznie są takie same ;)

bololol
27-11-15, 13:02
Czy suple podlegają jakimś kontrolą? Tzn czy jest weryfikowany ich skład? Czy mogą sobie napisać wszytsko, a w środku będzie i tak białko sojowe? Bo napisałeś marcin, że skład identyczny i jestem ciekaw czy on jest faktycznie taki sam czy tylko podany jako taki sam.

Terminus
27-11-15, 17:38
Wydaje mi się, że podlegają, przynajmniej na terenie Unii Europejskiej. No właśnie jest to jeden z powodów dlaczego u nas sanepid doczepił się do tej agmatyny w przedtreningówkach.

marcin001
27-11-15, 18:04
napewno podlegają ale jak w każdej branży robią wałki i przekręty:) często te co idą na rynek EUR mają gorszy skład od tych np z USA :)

Rambo16
04-12-15, 21:51
U mnie króluje od dawna pre War Machine Sciteca Nutrition w smaku jak i w dzialaniu poprostu wymiata polecam ;)

Edp
07-11-16, 19:27
Osobiscie polecam Big Bang z firmy Scitec Nutrition , jest naprawde dobry a probowalem juz wielu i ten zdecydowanie mocno mi podpasowal