PDA

Zobacz pełną wersję : Bezkaloryczne napoje



Preson
16-11-15, 23:08
Co jakiś czas napije się Coli Zero albo Pepsi Max. Ale przydałoby się coś jeszcze, inny smak.
Co polecacie poza wymienionymi wyżej?? Wiem, że wybór nie jest duży, ale podajcie co tam macie ciekawego:).

USgorn
16-11-15, 23:43
lipton zero, red bull zero, fanta zero, sprite zero w Polsce niczego z tego nie dostaniesz wiec pij wode

bololol
17-11-15, 08:57
fanta i sprite zdażają się w wersji zero, ale faktycznie u nas ciężko o zamienniki Pepsi Max. Swoją drogą zdecydowanie bardziej odpowiada mi pepsi max niż coli zero.

Blackfit
17-11-15, 16:59
W Biedronce swojego czasu była Mirinda 0 kcal, z tego co pamiętam o smaku grejpfrutowym, ale teraz chyba już jej nie ma;/. Sprite'a widziałem chyba w Piotrze i Pawle, ale cena powalała. Ogólnie słabo, że np. w niemieckich supermarketach jest tego pełno, a u nas praktycznie jedyne ogólnodostępne produkty z którymi nie ma większego problemu i nie mają kosmicznej ceny to Cola i Pepsi.

Wikidajło
18-11-15, 13:51
Praktycznie wszystkie tanie napoje, te w okolicach złotówki w dużych marketach sieciowych są 0 kal... Z racji tego że słodzik jest tańszy od cukru i od pewnego czasu producenci zeszli z cukru na rzecz własnie słodzika. Wiadomo smakiem dupy nie urywają ale myślę że jest tego tak dużo że każdy znajdzie coś dla siebie, mi np podchodzi biała oranżada z biedry i zielona herbata z tesco, jedno i drugie nie przekracza złotówki a zaznaczam jeszcze raz że jest tego od chuja i ciut ciut, więc nie ma opcji by czegoś nie znaleźć pod siebie!
Jak widać wybór jest duży bo wystarczy nie zamykać się tylko w firmowych produktach które wymienił usgorn ...
Osobiście ograniczam jednak napoje słodkie, ale wiadomo szklaneczke czasami fajnie jest wypić dla odmiany.

bololol
18-11-15, 14:36
ja nie widziałem w biedrze innych napojów 0kcal niż cola

Blackfit
18-11-15, 15:31
A faktycznie, w Tesco nawet ktoś ode mnie z siłki nawet kupował. Spróbować można, jak będzie syf to się wyleje:).

Preson
18-11-15, 19:00
Kiedyś na wakacjach piłem Nestea Free, nie wiem czy u nas jest dostępne, ale było świetne.

slim shady
19-11-15, 00:41
Ja nie polecam tego rodzaju napoi. Kulturyści i inny adepci diety keto lubują się w nich, ale pomijając już chemię zawartą w tych napojach, jest inna wada tych napoi. Zawierają słodzik, który i tak podbija inse do góry, tak więc wychodzi na to samo jakbyśmy wypili napój z zawartością cukru. Jak ktoś odczuwa potrzebę picia słodkiego napoju to polecam zainwestować w ksylitol, ewentualnie stewie. Wyjdzie nam to korzystnie dla zdrowia.

bololol
19-11-15, 10:45
słodzik podbija insuline?

slim shady
19-11-15, 14:18
słodzik podbija insuline?
tak powoduje wyrzut insuliny, pomimo braku cukru mózg odczuwa słodki smak który kojarzy z cukrem

bololol
19-11-15, 14:36
i to jest taki wyrzut jak przy cukrach prostych?

PIXO
29-11-15, 19:02
Oshee zero polecam.