PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy ze spaniem



Blackfit
16-11-15, 22:11
Od jakiegoś czasu (konkretnie od dość dawna...) miewam problemy ze spaniem. Nie codziennie, ale często w nocy budzę się, przewracam z boku na bok nie mogąc zasnąć, co mnie bardzo męczy i irytuje - rano zamiast wstawać wypoczętym nie mogę sie wywlec z łożka, jestem zmęczony i mało wypoczęty.
Macie jakieś rady jak poprawić jakość*snu??

marcin001
16-11-15, 23:20
ćwiara z gwinta przed spaniem i problemów brak ;p

USgorn
16-11-15, 23:40
Zacznij od przebadania hormonow.



ćwiara z gwinta przed spaniem i problemów brak ;p

Zesralem sie ze smiechu taki jestes dowciapny

bololol
17-11-15, 08:59
Zesralem sie ze smiechu taki jestes dowciapny

zacznij od przebadania zwieraczy :)

marcin001
17-11-15, 14:12
i tak nie zrobi hormonów, a jak zrobi i wyjdzie źle to pewnie i tak nie zastosuje odpowiedniego leczenia tylko będzie szukał półśrodków więc podałem mu najszybszą i najtańszą opcję :)

Punisher
17-11-15, 16:26
A ja polecam spróbować suplementację ZMA/MZB/Chela Mag+Chela Cynk.
Stosuj bezpośrednio przed snem. Suplementacja długotrwała (min 3 m-ce). Powinna poprawić się jakość snu, siły witalne. Do tego preparat witaminowy oczywiście niezapominając o diecie bogatej w owoce. Ale o to pytaj w dziale DIETA.

Blackfit
17-11-15, 17:03
No dzięki za rady panowie, ta ćwiara to w sumie niegłupi pomysł, ale nie na dłuższą mete :).
Póki co postaram się zaopatrzyć w to czym mówi Punisher (ZMA) i zobaczymy.

Punisher
18-11-15, 17:35
Polecam Olimp:
Sprawdź ZMA z Olimpu
Tańsza opcja to właśnie olimp MZB
Lub samorobione tj. chela-cynk oraz chela-mag dawkowane w odpowiednich proporcjach.
Polecam każdą opcję. Trudno porównać ich działanie ze względu na stosowanie ich w różnych etapach, ale na pewno wszystkie pozytywnie dały efekt. Przy ZMA (~100zł) byłem bardzo zadowolony.
Kiedyś był tu artykuł o ZMA by Symu, ale nie mogę znaleźć (ze względu na zmianę domeny z e-kulturystyka.info na e-gym.pl, ale to było dawno :O )

Pamiętaj, na efekt trzeba odczekać oraz o tym, by dodać jakieś witaminy po treningu.
Do regeneracji możesz opcjonalnie dołączyć beta-alanine, glutaminę oraz bcaa.

slim shady
19-11-15, 01:00
Spróbuj GABA, melatonine

Z domowych sposobów to możesz zjeść banana przed snem ( węglowodany = lepszy sen + zawartość tryptofanu)

Zięba poleca pół łyżeczki różowej soli himalajskiej z połowa kubka ciepłej wody (nie gorącej !) i od razu potem spać. Nie próbowałem jeszcze bo nie miałem potrzeby ostatnio.

blacha888
27-01-16, 15:43
Może warto u dać się z tym do lekarza może ci coś na to przepisze. A często tak masz/

SEBAN
27-01-16, 17:56
Rzuc okiem co odświerzyłeś,ok??

Wiktor25
20-08-16, 01:18
Bardzo często nie możemy spać w nocy jeżeli w dzień mieliśmy zbyt dużo wrażeń lub kolejnego dnia czeka nas coś ekscytującego. Po prostu się wycisz wieczorem i myślę że będzie lepiej

laperka
05-09-16, 09:43
Ja ostatnio mam takie napady, jestem jakaś nerwowa i nie potrafię spać. Strasznie się stresuję pracą. Czytałam już nawet na temat tego jak się nie stresować i nie przejmować. Warto też zadbać o swoją dietę: http://blogstyle.pl/jak-wzmocnic-uklad-nerwowy-witaminy-i-mineraly-ktore-pomoga-ci-pokonac-stres/ a ja oczywiście jem mało witamin, zero warzyw i śladowe ilości owoców. Potem tak mam, że nie potrafię spać albo się budzę co chwilę :(

lusia898
09-09-16, 15:34
byłam u rodzinnego 3 dni temu analizować wyniki badań, przy okazji zapisał mi na sen tabletki, ale mówi że to tylko brać w ostateczności, poza tym powiedział że piwko ale tylko które zawiera w składzie szyszki chmielu bo to wycisza, lub seks z partnerem, co do tego drugiego możesz tez spróbować tego zabawki erotyczne (http://www.alfabet-doznan.pl/53-zabawki-erotyczne)

jabtop
13-09-16, 10:33
Ja także mam problem z zasypianiem, ale raczej nie biorę żadnych tabletek, nie chcę za dużo jeść tabletek.. Zawszę próbuję jakoś ułożyć głowę, żeby w jakiejś pozycji najlepszej zasnąć.

Kklosowski
15-09-16, 09:29
W takiej sytuacji najlepiej byłoby się zastanowić czy za dużo nie pijesz kawy, albo mocnej herbaty, być może w ciągu dnia stres zżera a na wieczór puszczają nerwy, można też wrócić do babcinych sposobów i na noc wypić ciepłe mleko albo kakao. Jeżeli nic już nie pomaga no to zostaje konsultacja z lekarzem. Powodzenia i pozdrawiam