PDA

Zobacz pełną wersję : Kto mi pomoże zrobić dobry plan treningowy .



Bart
07-04-07, 22:23
Nie piszcie aby żebym sobie poszukał jakiegoś na forum :mrgreen: . Waże około 80 kg ,176cm wzrostu ,prawie 18 lat ,37 cm w bicu . Masę mam chyba :razz: ,chciałbym spalić tłuszczyk i wyżeźbić conieco ,ale i żeby rosły mieśnie jeszcze .Mam ławkę ,(prasę czy jak tam się to mówi ,to na nogi :) ) gryf prosty i łamany ,hantelki i około 95 kg obciążenia .Biorę kreatynę ,a jaki mi się skończy zamierzam kupić thermo speed extreme . :shock:

kociolcyk
08-04-07, 12:48
ależ ja ci to napisze z największa przyjemnościa :lol: poszukaj na forum masz podstawy układania takiego planu co i jak-wystarczy przeczytać a wogóle to jak ci sie nie chce to weź se spisz od kogoś kto juz dał do oceny ew po korektach i jzu masz plan nikkomu sie nie chce ukłądac planu dla ciebie indywidualnie no przynajmniej mi :wink:

grzesiek k
08-04-07, 12:52
Bart, No no wszystko chciał byś na ras Mięśnie,Spalić Tłuszcz,i Rzeźba zastanów się co chcesz albo to albo to A co do planu to poszukaj sobie na forum jest tego do huja znajdź tak mniej więcej dla Siebie wrzuć na forum a my ocenimy i zmienimy co będzie źle
pzdr.