PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs - udzielaj się i zgarniaj odżywki! Pula 616zł!



Danone
09-09-15, 10:16
Ogłaszam konkurs na najaktywniejszych merytorycznie użytkowników forum.

Miejsce pierwsze - Iso Whey Zero (http://www.bcaa.pl/biotech-usa/iso-whey-zero-2270g.html) - BioTech USA - izolat białka serwatki, opakowanie 2270g + 500g = 2770g, wartości 270zł
Miejsce drugie - Nitro Pure Whey Gold (http://www.bcaa.pl/biotech-usa/nitro-pure-whey-2270g-promocja.html) - BioTech USA - mieszanka izolatu i koncentratu białka serwatki, opakowanie 2270g, wartości 207zł
Miejsce trzecie - LevroPump (http://www.bcaa.pl/kevin-levrone/levropump-30-x-12g.html) - Kevin Levrone - silna przedtreningówka, opakowanie 30 saszetek po 12g, wartości 139zł.

Zasady konkursu:
1. Konkurs obowiązuje od 09.09.2015 do 31.10.2015
2. W konkursie udział wziąć może każdy
3. Oceniana będzie aktywność użytkowników forum w powyższym okresie, trzy najbardziej aktywne merytorycznie osoby zgarną nagrody.
4. Można odpowiadać na pytania innych użytkowników, rozpoczynać nowe wątki, zachęcając do dyskusji, można pisać poradniki i odpowiadać internautom na nurtujące ich pytania.
5. Wygranych wskaże administracja forum w dniu 03.11.2015.
6. Uczulam przed sztucznym nabijaniem aktywności, które może skutkować wykluczeniem z konkursu lub banem.
7. Wypowiedzi w stylu "ja podobnie stosuję, polecam" i tym podobne nie są uznawane jako aktywność na forum.

bololol
09-09-15, 13:05
wygrany będzie wskazany przed zakończeniem konkursu? jest błąd w datach

Danone
09-09-15, 13:09
Oczywiście 3.11, po ;-)

Karol Majek
09-09-15, 17:10
Super, ja już zacząłem. Dziś napisałem 3 tematy, mam nadzieję, że o to chodzi.

marcin001
09-09-15, 17:37
to teraz szał będzie na forum jak Danone rzuciłeś odżywki za posty ;p

Ps. niektórzy już głupoty piszą żeby tylko wygrać ;p

Danone
09-09-15, 17:48
Jedni coś robią, inni krytykują... Cóż, lepiej coś robić i popełniać błędy niż nie robić nic i nie mieć szansy na wygraną, czyż nie?
Gdzie piszą głupoty? Głupoty będą kasowane, zasady są jasne.

Aha - i będę kasował posty wszystko negujące. Jak macie pisać tylko o diecie, to darujcie sobie.
Każdy w temacie zna jej wagę, ale nie początkujący.
Początkujący, to jest taki ktoś, kto NIE MA diety i jej nie będzie miał 6 do 12 miesięcy.
Jak tego nie zrozumiecie, to nikomu nie pomożecie.
Pracujemy z ludźmi i wiemy co jedzą i co biorą, życie wygląda troszkę inaczej.

USgorn
10-09-15, 00:00
"Głupoty będą kasowane, zasady są jasne." - to ja nie rozumiem. Mity silowniane sa zostawiane. Jesli ktos skrytykuje taki mit zostanie usuniety. Zeby czasu nie marnowac uprzedzajac odpowiedz ze krytyka opierajaca sie na argumentach nie bedzie usuwana. Nie liczcie ze ktos pewnie sie rozpisywal tak bo to czas a to kosztuje, wiedza tez kosztuje. I wcale nie to marne 200 zl za pisanie arta za artem.

Pumbas
10-09-15, 22:03
Przecież ten whey to zachęta a nie 'wynagrodzenie'
W jakimś stopniu to rozkręci forum i to chyba chodzi!

Poza tym: art za artem to chyba jednak nie jest klucz jeśli kryterium jest wartość merytoryczna :p

USgorn
10-09-15, 22:32
Jasne wiadomo ;)

I w drugiej czesci prawda nawet dowod na to niezbity jest ;)

marcin001
03-11-15, 15:25
coś wiadomo w sprawie konkursu? :)

Punisher
03-11-15, 20:19
Ooo fajne nagrody. Trzeba było podpiąć temat gdzieś na głównej stronie, bo nie wiedziałem o nim...
Może jakieś przedłużenie terminu konkursu z uwagi na małą aktywność użytkowników:>?

marcin001
03-11-15, 21:40
zasady to zasady, pasowałoby je respektować ;p w sumie 2 miechy czasu było ale jak tam chcecie, na początku było dość kolorowo z postami, można w sumie nowy konkurs zrobić jak adminy zweryfikują obecny i zechcą wydać kasę na następny ;p

Olli18
04-11-15, 07:02
Nie oszukujmy się, to forum już od dawna nie żyje. Jeszcze jak był fallen i usgorn już nie żyło. W zasadzie tylko oni wymieniali się postami. Teraz jak ich nie ma to już w ogóle śmierdzi trupem.