PDA

Zobacz pełną wersję : Scitec nutrition hmb



Norb1
14-07-15, 15:03
SCITEC NUTRITION HMB
500 mg HYDROKSYMETYLOMAŚLANU WAPNIA W JEDNEJ KAPSUŁCE

HMB, B-hydroksy B-metylomaślan, jest metabolitem jednego z niezbędnych, rozgałęzionych aminokwasów – Leucyny i jest syntezowany naturalnie w naszym organizmie. Dziennie nasz organizm wytwarza około 0.2-0.4 grama HMB. Standardowe dawki używane w badaniach to około 3 gram dziennie.

L-Leucyna, sama w sobie, staje się coraz bardziej popularnym suplementem wśród kulturystów. Zaletą HMB jest to, że nie powoduje nadmiernej retencji wody ani wzrostu wagi, nie jest też stymulantem i nie wykazuje aktywności hormonalnej. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania przez sportowców zarówno poza sezonem jaki i w okresie przygotowawczym. HMB jest odpowiednie do nieprzerwanego, długoterminowego stosowania.

tytus
23-07-15, 10:49
Tak jak w opisie plus za brak nadmiernej retencji wody!
Stosowałem 1 kapsułkę dziennie i źle na tym nie wyszedłem, cena spoko

refik
18-08-15, 15:48
Siła na plus, polecam ten produkt!

Maniu
07-10-15, 05:04
Po 2 tygodniach stosowania zauwazylem, ze moje treningi sa duzo lepszej jakosci, bardziej intensywne, polecam co jakis czas stosowac hmb

AgaBelzebub♡
15-10-15, 18:57
Brałam hmb przez pierwsze 3miesisce.. Na początku czułam jego działanie a później już lipa..

marcin001
15-10-15, 22:51
Zaletą HMB jest to, że nie powoduje nadmiernej retencji wody ani wzrostu wagi, nie jest też stymulantem i nie wykazuje aktywności hormonalnej.

tak się zastanawiam teraz czy te zalety to nie są bardziej wady ;p

paci0
10-12-15, 15:25
Dobra cena, dobry produkt, dobre działanie, polecam!

Edp
07-05-16, 00:47
Ja rowniez mialem zaszczyt stosowac ten suplement i misze przyznac ze jest warty swojej ceny a malo tego moglbym zaplacic za niego wieksze poeniadze.
sprawdza sie w okresoe dlugiego stosowanie .