PDA

Zobacz pełną wersję : CZY NIE JEST ZAWCZEŚNIE??



taZ
07-04-07, 15:51
Witam wszystkich o odrazu składm życzonka z okazji świąt. Założyłem ten temat ponieważ mam mały dylemat. Mam 15 lat waże okolo 65kg przy 175cm wzrostu. Codzi mi o to czy neie jst zawczesnie na ćwiczenia an siłowni stosowanie odrzywek. NIe potzrebuje żadnych pplanów bo już cwice około 5 miesięcy i wiem co i jak ale nie wiem czy to mi enizaszkodzi. Prosze o opinie czy moge już stoswać odzrywki czy neipowinieniem może wybrać sie do jakeigoś lekarza?.Bo załozyłem sobie prztyc do oklo 75 kg, wiem ze zaraz dostne odpowiedzi ze to zamała amsa i wogole ale ja nieche być jak szafa. Z góry dzięki pozdrawiam wszytkich, Wesołych świąt!!

m@bi
07-04-07, 15:56
jestes mlody mozesz cwiczyc narazie bez odzywek az poczujesz ze nic nie idzie ;) im pozniej wezmiesz kreatyne tym wiecej ci da :) pozdro :)

SkAwwa
07-04-07, 15:58
narazie ogólnorozwojówka :)
a potem zobaczymy

CreativePL
07-04-07, 18:06
ogolnorozwojki juz chyba starczy cwiczy 5mce :roll: co do planow napisz nam swoj zobaczymy czy naprawde cwiczysz profesjonalnie... :roll:

rocky_balboa
07-04-07, 18:20
Zbyt duzego przyrostu masy sie nie spodziewaj bo wiadomo ze czlowiek dojrzewa i rosna mu kosci (nie koniecznie wzlud) i cale cialo a miesnie troche potem ;( odzywki mozesz stosowac, co ci moga zaszkodzic, ale malo ci teraz dadza. juz lepiej kup bialko w proszku a jeszcze lepiej to se dieta uloz :P

Raskus
08-04-07, 09:32
Witam wszystkich o odrazu składm życzonka z okazji świąt. Założyłem ten temat ponieważ mam mały dylemat.

Wzajemnie i dziękuje ;-)

Mam 15 lat waże okolo 65kg przy 175cm wzrostu. Codzi mi o to czy neie jst zawczesnie na ćwiczenia an siłowni stosowanie odrzywek.

Na stosowanie odżywek za wcześnie ze wzfledu na staz, musisz sporo cwiczyc i mic diete, sama dieta wystarczy.

Co do siłowni, nie jest za wcześnie. Za wczesnie na niektore cwiczenia, obciazajace bardzo kregoslup, ale naucz sie poprawnej techniki.

Prosze o opinie czy moge już stoswać odzrywki czy neipowinieniem może wybrać sie do jakeigoś lekarza?.Bo załozyłem sobie prztyc do oklo 75 kg, wiem ze zaraz dostne odpowiedzi ze to zamała amsa i wogole ale ja nieche być jak szafa. Z góry dzięki pozdrawiam wszytkich, Wesołych świąt!!

Nie, nie pozwalam :razz: Zainwestuj w diete(masa? to polecam oliwa zo liwek extra vuirgin, piersi z kurczaka itd).

grzesiek k
08-04-07, 13:42
taZ, Co ty kurwa do szkoły nie chodziłeś że takie byki sadzisz ?? :shock: No nic to na bok ćwiczysz już 5 miesięcy Gainera możesz brać przybierzesz na masie a na kreatynę poczekaj jakie 2,3 miesiące do tego czasu jeć na tym Gainerku jak go zakupisz i będzie Git
pzdr.