PDA

Zobacz pełną wersję : Carb Back Loading



komaronson
08-07-15, 22:14
Witam czy ktoś już to przerabiał i z jakim skutkiem ?? Z tego co zrozumiałem to przez cały dzień trzymamy tylko 30g wegli i w dni nie treningowe też, a co z ładowaniem ? Ile trzeba wegli ? Czy tyle ile wlezie czy w zależności od zapotrzebowania? Na you tube widziałem że pączki, lody, pizze i wogule to czego unikałem dotychczas. Co jesli trenuje 5 razy w tygodniu? To i tyle razy ładujemy wegle ?? Mógłby ktos napisać jeden dzień ładowania wegli i jak to wyglada w praktyce

USgorn
08-07-15, 22:58
zle zrozumiales do reedukacji czas powrocic.

komaronson
09-07-15, 06:51
Ok dzięki , reedkuacja to przymusowa ;-)

Demonek
24-07-15, 12:58
W czytelnij jest opisany cbl.
Ja ładuje tylko na noc, w zalznosci od objętości treningu czasami ale bardzo rzadko wrzucę 30-40g ww z batatow czy cos w ten deseń w posiłku po treningowym nie wcześniej jak 1,5-2h po żeby nie chamowac wyrzutu hormonu wzrostu wyrzutem insuliny. Po treningu laduje białko ok 65-75g olej kokosowy, miarke greens od controlled labs i 10-15g glutaminy na flaki( bo na nic innego nie ma wpływu) Cały dzień jem białka+tłuszcze. Mi bardzo pasuje.
Osobiście polecam zrobić adaptację tłuszczową dwa tyg ww max 20gr z zielweniny i dopiero jak wejdziesz z ketoze to back loadn a noc Max 80g ww.

I tak ciągle jako styl życia czy stosujesz to jako jakiś cykl, np. 4 tygodnie/ na masę/ redukcję?

Demonek
24-07-15, 13:27
Jakie masz zapotrzebowanie i rozkład makro? Ładowanie na noc robisz w ostatnim posiłku codziennie, 1/ tydzień?

Próbowałem jechać na niskich węglach z tłuszczy głównie olej kokosowy) ale treningi były tak gówniane, że musiałem odpuścić. Jak nie zjem 50g ryżu przez treningiem to wydajność mam nawet 50% :/

Demonek
24-07-15, 14:40
100 ww i pozostajesz na ketozie? Ciągle coś nowego...

USgorn
24-07-15, 14:46
Nic nowego. Za duzo yt filmow i artow z neta za malo uzytecznej wiedzy

Demonek
27-07-15, 13:42
Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna -> chyba coś niecenzuralnego tam było Fallen :D

USgorn
27-07-15, 22:58
zawstydzony trenerek skasowac. Bo po tej antyreklamie jakiej sobie zrobil to bedzie musial isc do lopaty