PDA

Zobacz pełną wersję : COŚ DLA MNIE, POMOCY!!!!



misiek12345
07-04-07, 15:45
nastał znów ten czas żeby zmienić trening.To teraz coś o mnie mam 17 lat, 174,5 wzrostu biceps 36 klatka 103 i waże 73kg, cwicze tak z 1,5 roku ale na samy początku nie miałem sprzętu teraz mam ławke poziomą i skośna , atlas, drążek do podciągania, hantle, gryfy i oczywiście opciażenie a i modlitewnik.Zależy mi głównie na masie jakos masa rosła ale od pewnego czasu przestała, i siła troche spadła:( Bardzo prosze was o pomoc:(:( a to plan na którym ćwiczyłem do tej pory kuzyn mi go rozpisał.Niedawno skończyłęm brac kreatynę czy ten spadek siły może byc tego przyczyna?? Z góry dzięki za pomoc LICZE NA WAS A ZA POMOC OCZYWIŚCIE SIE ODWDZIĘCZE:)


PLAN TRENINGOWY NA MASE

PONIEDZIAŁEK: KLATA

1.Wyciskanie na płaskiej 8 powt. 4 s.
2.Wyciskanie hantli skos w góre 8powt. 4 s.
3.Przenoszenie hantla 3x10
4.Atlas 3x20
WTOREK: PLECY

1.Wyciąg – za głowe 3x8
- do klaty 3x8
2.Na wyciągu proste ręce do końca 3x8
3.Wiosłowanie sztangą 3x8
4.Wiosłowanie hantlem 3x10

CZWARTEK: BARKI + KAPTURY

1.Wyciskanie za głową 4x8
2.Wyciskanie przed klaty 4x8
3.Wyciskanie hantelków na siedząco(arnoldki)4x8
4.Wyciskanie hantlów przed siebie 3x20
5.Sztangą pod brode 3x10
6. Kaptury szrugsy ze sztangą 3x15
7.Z hantlami unoszenie na boki 3x10

PIĄTEK: BICEPS+TRICEPS

1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x8(B)
2.Francuz do czoła 4x8(T)
3.Modlitewnik 3x8(B)
4.Wyciskanie w wąskim uchwycie (T) 4x8
5.Uginanie ramion z hantlami 3x20(B)
6.Prostowanie ręki za głową 3x10(T)

SkAwwa
07-04-07, 15:50
na trica dodaj serie na krzesłach po 3x max
na klate rozpiętki
na plecy podciąganie na drążku
PS: bierzesz jakieś suple??

m@bi
07-04-07, 15:53
hmm poszukaj mojego planu na mase ;) bo idzie super :) a jade na sucho :) jak narazie i puchne :] pzdr

misiek12345
07-04-07, 16:01
a jak dodam te ćwicznia to nie bedzie ich za dużo?? ile ma być powtórzeń 8?? suple biore bardzo żadko bo nie mam kasy na nie:(

AdRiAn
07-04-07, 16:23
zle cwiczysz. na barki zdecydowanie za duzo, pewnie sa juz popalone i nie rosna. jak cwiczysz 1,5 roku biceps i triceps w superseriach to to samo. plecy zle, nie ma martwego, ani nic na prostowniki grzbietu, ogolnie caly plan bym zmienil bo nie podoba mi sie.

SkAwwa
07-04-07, 16:32
o ku**** to ty nie masz mc
pzdro :D:D

CreativePL
07-04-07, 16:38
SkAwwa OMG co ty proponujesz rozpietki 18s na mase popi*** cie czy co? zmienie ci troche ten plan u znasz czy moze byc

Klatka:
1. Wyciskanie na plaskiej 4s mozesz robic 8s. jednym duzym ciezarem lub robic progresje ciezarow ale nie wiecej niz 10 wycisniec

2.Rozpietki na lekkim skosie w gore 4s/10p z tego powodu ze pracuje srodkowa czesc klatki

3.wyciskanie na skosie (gora lub dol) 4s (i tu identycznie jak na prostej)

4. MOzesz dodac przenoszenie hantla 3s. ja np cwiczylem planem w ktorej bylo 12s i klatka malo mi rosla wiec dodaje przenoszenie teraz

WTOREK: PLECY

1.Wyciąg – za głowe 3x8 - nie rozumiem zabardzo co to za cwiczenie :>?
- do klaty 3x8 - tego tez
2.Na wyciągu proste ręce do końca 3x8 - tego tez
3.Wiosłowanie sztangą 3x8
4.Wiosłowanie hantlem 3x10

Na plecy napewno bym wtracil podciaganie sie w szerokim uchwycie genialne cwiczenie na motyle i strasznie meczy plecy :]

CZWARTEK: BARKI + KAPTURY


1.Wyciskanie za głową 4x8
2.Wyciskanie przed klaty 4x8
3.Wyciskanie hantelków na siedząco(arnoldki)4x8
4.Wyciskanie hantlów przed siebie 3x20
5.Sztangą pod brode 3x10
6. Kaptury szrugsy ze sztangą 3x15
7.Z hantlami unoszenie na boki 3x10

Tu napewno wyrzucil bym wyciskanie handelek i wydaje mi sie ze masz troszeczke za duzo seri na barki bo az 6cw . 21seri <szok>

1. Wyciskanie za glowa 4s/10p
2.unoszenie sztangi wzdluz tulowia 4s/10p
3.unoszenie handli na boki w opadzie tulowia 4s/10p
4. sztrugsy sztanga 3x15

5. Ew. Mozesz dodac cos ale 3serie Pamietaj ze na mase to malo seri a nie 21<szok>


1.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x8(B)
2.Francuz do czoła 4x8(T)
3.Modlitewnik 3x8(B)
4.Wyciskanie w wąskim uchwycie (T) 4x8
5.Uginanie ramion z hantlami 3x20(B)
6.Prostowanie ręki za głową 3x10(T)


Widze ze tutaj superseria ktora polecam goraco :]

ale wyciskanie w wazkim bym zmienil na francus siedzac za glowe

To wg. mnie plan oczewiscie nie jest on w pelni profesjonalny z jednego blachewgo powodu bo ja nie jestem profesjonalista ale napewno zostal troche skorygowany glupio mi ciebie poprawiac bo cwiczysz o troszke wiecej odemnie ale wydaje mi sie ze tak moze byc dobrze:}


AdRiAn na Plecy nie musi byc MC ja go nie uzywam bo obciaza kregoslup i to strasznie nie kazdy cwiczy MC i nei musi byc opn jakims wyznacznikiem ze skoro go nie ma to plan do dupy

SkAwwa
07-04-07, 16:49
Creative co ci pi**** czy ja napisałem że na klate rozpiętki 18 serii ?? napisałem żeb y wrzycił rozpiętki zamiast jakiegoś ćwiczenia naucz się czytac..
A przy rozpiętkach pracuje k****** : Mięśnie głowne > piersiowe większe , mięśnie współpracujące > piersiowe mniejsze , zębate przednie , tricepsy , kruczoramienne , naramienne ( zwłaszcza części przednie ) więc jak k**** nie wiesz to sie nie odzywaj
pzdr

CreativePL
07-04-07, 16:54
sorka jestem nowy cwicze od tyg nie znam sie mam zaawansowana anoreksje wybacz mistrzu :(


na trica dodaj serie na krzesłach po 3x max
na klate rozpiętki

Faktycznie napisales wyrzuc rozpietki :/

SkAwwa
07-04-07, 17:03
" na klate rozpiętki " - = dodaj rozpiętki zamiast innego ćwiczenia....
a na trica moze dodać serie na krzesłach to dobre ćwiczenie
cos ci cenzura nie pasi ?? to pytaj , odpowiem

AdRiAn
08-04-07, 09:29
dobra skoro jestes nowy (malo cwiczysz) to nie zabieraj glosu, prawda jest ze za duzo wyciskan na barki wywal 2 i zostaw jedno, a poza tym co Ty mu proponujesz 12 serii samego wyciskania + rozpietki i przenoszenie, widac ze nie masz pojecia o treningu i o zasadach jakie panuja wiec prosze Cie wstrzymaj sie, i niech wypowiedza sie osoby doswiadczone takie jak : slawo, jonasz etc :-D

CreativePL
08-04-07, 10:49
Ja jebie kolejny chyba nie wiesz co to znaczy IRONIA... 12 seri wyciskania? ja widze 8.... + rozpietki... ale chyba jestem slepy...
Faktycznie nie znam sie powino sie robic 1 serie wyciskania....
no KURWA go mac jak mnie wkorwiaja ludzie co sie naprawde nei znaja cwicza 2 miesiace i sie udzielaja wyciskanie na plaskiej pracuje cala klatka, skos gora pracuje gorna czesc klatki no i rozpietki pracuje srodek i rozciaga sie klatka wiec kurwa o co ci chodzi ??
mozna dodac przenoszenie jezeli nie bedziesz widzial efektow...czy wy ten wiek w profilu zawyrzacie czy cos?

AdRiAn
08-04-07, 14:17
easy... czy to nie twoj post ?

"...SkAwwa OMG co ty proponujesz rozpietki 18s na mase popi*** cie czy co? zmienie ci troche ten plan u znasz czy moze byc

Klatka:
1. Wyciskanie na plaskiej 4s mozesz robic 8s. jednym duzym ciezarem lub robic progresje ciezarow ale nie wiecej niz 10 wycisniec
3.wyciskanie na skosie (gora lub dol) 4s (i tu identycznie jak na prostej)..."

ps : nie wypowiadam sie juz w tym temacie

CreativePL
08-04-07, 15:04
tak tylko ze skawa proponowal 18s +rozpietki,,, i chyba zgodzisz sie ze to moze byc na zezbe ew. spalenie

co do treningu klatki robie identyczny jak opisales gdzes niedawno...