PDA

Zobacz pełną wersję : 100% Whey Protein Professional nowy smak



Whitelionn
17-05-15, 08:40
Właśnie mam przygotowaną miarkę białka Scitec 100% Whey protein o nowym smaku jogurtowo-brzoskwiniowym. Białko zrobię z 250 ml mleka ( o obniżonej zawartości laktozy ).

Ale najpierw wartości odżywcze:

Zawartość w jednej porcji: 30 g
Wartość energetyczna 112 kcal
łuszcze 2.0 g
tłuszcze nasycone 0.7 g
Białko 22 g
Węglowodany 1.4 g
cukry proste 1.4 g
Matriks Aminokwasowy 1300 mg
L-leucyna (100 mg), L-glutamina (210 mg), Tauryna (990 mg)
Mieszanka enzymów trawiennych 24 mg
Papaina (12 mg), Bromelaina (12 mg)

Jogurtowo-brzoskwiniowy: Koncentrat białek serwatki (wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) zawierający frakcje mleka; laktoglobulinę, laktoferrynę, laktoalbuminę oraz immunoglobuliny, Tauryna, aromat (jogurtowy, brzoskwiniowy), jogurt w proszku (wyprodukowany z mleka), Dekstroza, Chlorek sodu, L-Glutamina, substancja zagęszczająca (Guma ksantanowa), substancje słodzące (Acesulfam K, Sukraloza), L-Leucyna, Izolat białek serwatki (wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa), Bromelaina pozyskana z Ananas comosus (1200 GDU/g), Papaina pozyskana z Carica papaya (1,5 FIP U/mg), barwnik (Żółcień pomarańczowa FCF***).

A teraz odczucia:

Rozpuszczalność - bardzo dobra, zero piany, zero grudek (shaker)
Zapach - mocno brzoskwiniowy
Smak - bardzo mocny, zdecydowany, ale nie za słodki, lekki posmak śmietankowy, czyli jogurtu
Nie jest to moje pierwsze białko tej firmy i póki co, żadnych rewolucji żołądkowych nie odczuwałem.
Opakowanie - standardowy słój Scitec z miarką w środku

Ogólna ocena to bardzo dobry. Zadowala mnie bardzo duży wybór smaków, z których niektóre są na prawdę wymyślne. Dla każdego coś dobrego. Cena mogłaby być niższa, ale jakoś przeboleję, dlatego warto wypróbować smaki a potem kupić duże opakowanie naszego ulubionego smaku.

Edp
14-07-15, 01:02
Codziennie rano dodaję jedną miarkę do płatków owsianych, jest to dla mnie kolejny mega dobry smak jesli chodzi o suple ze Sciteca , swietnie samkuje i szybko się rozpuszcza , zarówno w wodzie jak i mleku.

Olli18
17-07-15, 10:13
Większość odżywek z Sciteca bardzo dobrze smakuje.

BodyThatMakeMe
29-10-17, 21:47
Smak bardzo dobry, rozpuszczalność tak samo, zero piany (czy to z wodą czy mlekiem). Dla mnie jedno z lepszych białek i polecam je bo moim zdaniem warte swojej ceny.

rafiii123
03-04-18, 21:18
Próbowałem te białko (https://pakamena.pl/odżywki-białkowe/117-olimp-białko-whey-protein-complex-100-700g.html) i jestem mega zadowolony :)
Smak jak dla mnie to albo ciasteczko albo czekolada :)
Znalazłem filmik z rozpuszczalnością, sami sprawdźcie tutaj (https://www.youtube.com/watch?v=UyaqOMOeD5w)