PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w ułoeniu treningu i dobraniu ćwiczeń



ladys241
19-02-15, 12:59
Cześć. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczką kilku sprzętów do ćwiczeń w domu. Są to:

-piłka gimnastyczna
-komplet ciężarków ( 2x1kg, 2x1,5kg, 2x3kg)
-kółko do mięśni brzucha (tzw. ab wheel)
-ściskacze
-skakanka
-ławeczka do ćwiczeń
-uchwyty do pompek
-ekspander gumowy (pojedynczy)
-depandor (tzw. motylek)


Dużo czasu spędziłam szukając w internecie różnych treningów, ale nadal konkretnego treningu nie mam. Nie chcę ćwiczyć aby schudnąć, ponieważ mam 154cm, i ważę 46 kg i nie mam problemu z nadwagą, chcę ćwiczyć aby nabrać kondycji, wyrzeźbić trochę swoje ciało, ujędrnić je. Chodziłam kiedyś na siłownię, moje ciało było jędrne, lecz kiedy przestałam niestety skóra np. na rękach zrobiła się lekko obwisła. Czas jednak coś z tym zrobić Najbardziej zależy mi właśnie na tych rękach,pośladkach,udach,brzuchu oraz piersiach. Czy mógłby mi ktoś pomóc w ułożeniu konkretnego treningu z wykorzystaniem sprzętu, który już mam ? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie :)

fallenursus
19-02-15, 13:01
OPcji powrotu na siłownię nie ma? Skoro sama napisałaś ze miałas efekty po kiego wala kombinować jak cos działało? :)

ladys241
19-02-15, 13:14
no właśnie niestety budżet teraz mi na to nie pozwala i pora wykorzystać to co kiedyś się kupiło :)

Gomez
31-05-16, 10:37
Jesli chesz jakis plan treningowy i jest to aktualne to skontaktuj sie cos postaram sie ułozyc dla ciebie plan treningowy

Wesoły_Grabarz
31-05-16, 21:15
wrzuć tutaj , może ktoś coś poprawi , pochwali albo zjebie :)

marcin001
01-06-16, 23:12
Jesli chesz jakis plan treningowy i jest to aktualne to skontaktuj sie cos postaram sie ułozyc dla ciebie plan treningowy


o jaki lizus jebany... wrzuć tutaj jak Grabarz napisał,coś się wspólnie wymyśli ;p

szycha
02-06-16, 11:53
Bo pewnie forsy chce.

marcin001
02-06-16, 12:51
albo loda.. ;p

Gomez
02-06-16, 20:14
tylko hejtujecie nic wiecej , odrazu wam w głowie niewiadamo co , niezamierzam z wami gadac dlamnie to wiekszosc co tu jest to ma mało pojecia nieche nikogo obrazac ani sie wcinac , odrazu mieszacie człowieka z błotem ,

marcin001
02-06-16, 20:40
po czym wnioskujesz że mamy mało pojęcia? pisząc tak obrażasz mnie i chłopaków a to nie ładnie z Twojej strony :)

szycha
02-06-16, 21:27
niezamierzam z wami gadac ,
Ale my z Tobą będziemy gadać :rockon:

Wesoły_Grabarz
02-06-16, 22:02
Ale my z Tobą będziemy gadać :rockon:

i to dopiero przedsmak imprezy który go z nami czeka hue hue hue



po czym wnioskujesz że mamy mało pojęcia? pisząc tak obrażasz mnie i chłopaków a to nie ładnie z Twojej strony :)

zrobiłeś nam smutno dlaczego nasz obrażasz ? a tak na poważnie ...... takie zachowanie kwalifikuje sie tylko i jedynie na wpier** :)



tylko hejtujecie nic wiecej , odrazu wam w głowie niewiadamo co , niezamierzam z wami gadac dlamnie to wiekszosc co tu jest to ma mało pojecia nieche nikogo obrazac ani sie wcinac , odrazu mieszacie człowieka z błotem ,


Srecie hejtujecie , to Ty zachwujesz się jak jebany dupowłaz , wszyscy tutaj dzielimy się swoja wiedza , jeden drugiemu pomaga a Ty jakieś dziwne gierki i zapraszasz na priv , podziel sie swoja wiedzą ( jeśli ja masz ) a jak nie to wypierdalaj być pijawką gdzie indziej ...
Nie Pozdrawiam
Wesoły_Grabarz

Gomez
03-06-16, 10:33
to niech nie pisza ze chce kasy lub niewiadomoco sory ze tak napisałem ale tez nie fajnie zrobiliscie obrazajac moja osobe mam nadzieje ze niebedziemy sie obrazac tylko poszezac i promowac kulturystyke fitness bo ten sport niestety niejest tak popularnyw polsce , jak piłka czy inne dyscypliny sportu

marcin001
03-06-16, 16:50
u nas czarny humor to podstawa, pobędziesz trochę tutaj to przesiąkniesz klimatem i zrozumiesz o co kaman... każdy nowy ma przejebane bo chrzest musi być, jako że wpisowe to przeważnie flaszka a tu sami abstynenci stawiasz puszkę wheya i pijemy wszyscy ;)


Jest tu taki pekulski co się szarpnął i postawił nawet dwie ;p

Gomez
03-06-16, 16:53
niemam urazy do nikogo , mam nadzieje ze niebedzie juz zadnych spiec , dobra koniec tych słodkosci było mineło pozdrawiam

szycha
03-06-16, 21:13
Jest tu taki pekulski co się szarpnął i postawił nawet dwie ;p
Tyle, że kupił najtańsze i najmniejsze, chytrus jeden.

Wesoły_Grabarz
03-06-16, 22:02
Tyle, że kupił najtańsze i najmniejsze, chytrus jeden.


i jeszcze wczesniej pytał " Kto się składa? "

marcin001
04-06-16, 01:31
taaa kurwa ;d na saszetkę jednorazową którą dostał w gratisie i chciał na tym wpisowym jeszcze zarobić Żyd jeden ;d