PDA

Zobacz pełną wersję : Będę duży? :v



BBRiven
19-02-15, 12:31
Witam. Mam pytanko, możecie ocenić mój plan treningowy? 174cm 63kg

Co 2gi dzień ~1,5h (chyba, że czuję się strasznie zmęczony to daję odpocząć mięśniom)
0,5h sauny

15x4 30kg klata (urządzenie, które się łapie za uchwyty, następnie pcha do przodu)
15x4 45kg plecy (urządzenie, które łapie się od góry i ściąga w dół)
15x3 30kg triceps (urządzenie, łapie się na wysokości pasa siedząc i pcha w dół)
15x6 25kg biceps (modlitewnik?)
*4x2 54kg dziewczyna (kondycja)

ćwiczę tak od miesiąca na siłowni, popijam kreatynę(pierwsze 5 dni 20g, teraz 5g dziennie). Wcześniej bawiłem się w domu na drążku i sztandze(88kg do 72 ćwicząc brzuch) następnie grałem w kosza i spadło mi do 63kg. Jem za 10 i nie bardzo mogę przytyć :/

ryż, jajka, duuużo mięsa, czarny chleb,dużo serów, makarony, warzywa/owoce, zimnioki. Unikam niezdrowych rzeczy.Piję dużo wody, nie wyrzekam się soków. Nie lubię słodyczy, także widzę w tym przyszłość XD

fallenursus
19-02-15, 12:59
Dużo miesa znaczy co? Jem ponad kg wołowiny dziennie i nie jest to dużo. Trening z dupy.
Za mało jesz na pewno, każdy niejadek uważa że je ogromne ilości :)
Opisz dokaldniej co kiedy i w jakich ilościach jesz bo na pół dupy tak jak urosniesz to napisałeś :)

USgorn
19-02-15, 20:31
ja niestety niewidze przyszlosci.
poczytaj tematy podwieszone bo i z treningiem i z micha bedzie co poprawic. Na tych sokach to duzo cukru dostarczysz tak wiec to ze nie jesz slodyczy sie rekompensuje ;p