PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań :)



Ten słaby
02-02-15, 13:19
Cześć, mam kilka pytań co do produktu "Activlab wysokobiałkowy koktajl odżywczy"

1. Czy jest to koktajli przed treningowy ?
2. Jeżeli nie to czy warto brać go z rana ?
3. Jeżeli przed treningowy to w jakim czasie go spożyć przed treningiem 1h/2 ?
4. Czy dla początkującego jest to dobry suplement ?


Informacje dot produktu

http://i.imgur.com/1ajcku9.jpg

http://i.imgur.com/NxEbeJo.png

USgorn
02-02-15, 13:51
1. Nie to taka oszukana odzywka bialkowa i zeby nie bylo ze oszukana to nazwali to koktajlem
2. Bierz jesli bedzie potrzeba uzupelnienia bialka w diecie.
3. nie dotyczy
4. Jesli masz diete moze sie przydac

Ten słaby
02-02-15, 14:09
Teraz pytanie odbija od tego tematu ale je zadam.

Czy dobrze wyliczyłem moje zapotrzebowanie na dane elementy: Białko-852g, Węglowodany - 1988g, Tłuszcze - 1278 . - Moja waga to 71kg a wzrost to 187cm ;)

bololol
02-02-15, 14:16
chyba przecinki powinieneś gdzieś powstawiać. chyba że jesteś jakimś eksperymentem naukowym i potrzebujesz tyle jedzenia co słoń

Ten słaby
02-02-15, 14:20
Dla tego pisze tutaj by dowiedzieć się czy dobrze zostało wyliczone :S Mam taki wzór :
(3g Białka * Waga)*4Kcal = Dzienne zap na białko
(7g węglowodanów * waga) *4kcal = Dzienne zap na ww
(2g tłuszczy * waga) * 9kcal = Dzienne zap na tłuszcze
no i poradzili dodać 500 lub 1000 by coś przytyć i wtedy wychodzi zapotrzebowanie dzienne na kalorie.

Ten słaby
02-02-15, 15:35
chyba przecinki powinieneś gdzieś powstawiać. chyba że jesteś jakimś eksperymentem naukowym i potrzebujesz tyle jedzenia co słoń
POPRAWKA!

Białko-213g, Węglowodany - 497g, Tłuszcze - 142g . - Moja waga to 71kg a wzrost to 187cm ;)

raczeek_87
02-02-15, 15:37
3g białka * waga =3 * 100kg zakładam wage 100kg = 300g białka , naprzykład w 200g twarogu białego masz około 40g
7g WW + waga zakładam 100kg = 700 g ww dziennie , na przykład 100g ryzu ma około 70g ww
tłuszcze bardziem bym dawał na poziomie 1/1,5 i jak wyzej wazysz np. 100kg wiec 100/150g dziennie

teraz winnes wiedziec co i jak , dopiero potrem wyliczasz kalorie i sumujesz ile dziennie wychodzi .

nadole masz linka który ci ułatwi pracę

http://www.tabele-kalorii.pl/

pozdro .

Hubcio
02-02-15, 16:01
Na etykiecie wyraźnie jest napisane "Produkt jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego." A na dodatek produkt jest wzbogacony kreatyną która ma na celu zwiększyć wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Na moje oko jest to przed treningówka ^^

USgorn
02-02-15, 18:28
POPRAWKA!

Białko-213g, Węglowodany - 497g, Tłuszcze - 142g . - Moja waga to 71kg a wzrost to 187cm ;)

Wegla daj duzo mnie polowa tego.


Na etykiecie wyraźnie jest napisane "Produkt jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportowe jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego." A na dodatek produkt jest wzbogacony kreatyną która ma na celu zwiększyć wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Na moje oko jest to przed treningówka ^^


Moze czas najwyzszy zaczac czytac cos wiecej niz etykiety ? Kolo przedtreningowki to to nawet nie stalo.
Na kazdym suplemencje tak pisze
Przedtreningowka ma dzialac doraznie. Kreatyna nie dziala od pierszego spozycia a trzeba "zbudowac" jej poziom w organizmie. Kreta i tauryna sluza w tym suplu jako tanie wypelniacze dlatego jest to koktajl a nie odzywka bialkowa.

marcin001
03-02-15, 16:53
kiedyś w Tesco to widziałem ;p Szczerze wolałbym kupić sobie za tą cenę normalne dobre białko niż to coś ;) Ale jak już masz to pij... daj znać za jakiś czas czy zaobserwowałeś jakieś efekty ;)