PDA

Zobacz pełną wersję : jabłczan kreatyny + bialko + hmb



rysioshow1
31-12-14, 13:31
co myslicie o takim polaczeniu ?? mam zamiar zrzucic niepotrzebny tluszcz i mysle o takim zestawie.
dieta jest a o hmb czytalem duzo ale nigdy nie bralem ponoc przy wiekszej dziennej dawce sa efeky

Wikidajło
31-12-14, 21:36
Są napisane ciekawe tematy napisane przez Kordiana o kreatynie i białku, moim zdaniem jeżeli są fundusze to jak najbardziej.

marcin001
01-01-15, 19:46
Hmb w mojej opinii jak i wielu osób to strata kasy... choć gdzieś tam czytałem że u osób niewytrenowanych jakoś tam działa. Lepiej dobre aminki sobie kup zamiast tego. Białko nie stosujesz cyklowo tylko jest to uzupełnienie diety więc jak masz michę ogarniętą to też nie widzę potrzeby. Jabłczan zwiększy Ci trochę siłę i wytrzymałość ( pamiętaj że nie da się robić i masy i rzeźby), choć gdybym to ja miał zrzucać tłuszcz to wolałbym zamiast niego kupić sobie zieloną herbatę lub spalacz .

USgorn
01-01-15, 21:46
HMB strata kasy.
Bialko do uzupelniania diety.
Krete na redukcji mozesz dac w celach antykatabolicznych.

rysioshow1
04-01-15, 20:06
no spoko a pytanie jak chronić watrobe i żołądek przed tym wszystkim ?

USgorn
04-01-15, 23:11
hehe "to wszystko" tzn suple w/w nie ryja ukladu pokarmowego wiec nie trzeba sie chronic.

szycha
05-01-15, 01:07
( pamiętaj że nie da się robić i masy i rzeźby), .
Można jednocześnie spalać tłuszcz i nabierać dobrego mięcha.

marcin001
05-01-15, 19:46
Tak masz rację :) ale tutaj konkretnie kreatyna lepiej się spisuje przy masowaniu niż redukcji :P

darek87
05-01-15, 21:24
na jakim bilansie kalorycznym trzeba być, aby jednocześnie spalać tłuszcz i nabierać dobrego mięcha ?

USgorn
05-01-15, 22:39
lekko ujemnym bogatym w bialko dobrej jakosci.

szycha
06-01-15, 20:41
Oraz znać dobrze swoje ciało i mieć dobrą michę i towar :rockon:

USgorn
06-01-15, 23:09
no tak duzo by pisac na ten temat ale jesli ktos zadaje pytanie to nie ma co sie rozpisywac bo i tak mu to nie wyjdzie ;) recomp bez towaru tez da rade ale nie bedzie to takie efektowne i przez ten czas lepiej wyszloby sie na zrobieniu masy i redu osobno

darek87
07-01-15, 16:07
czyli generalnie gra nie warta świeczki

Whitelionn
24-02-15, 08:13
W mojej opinii hmb to faktycznie strata kasy. Trzeba brać duże dawki i przez bardzo długi czas. Te same efekty uzyskuje się przy dobrej diecie, a nawet o wiele lepsze. Kreatyna jak najbardziej, białko też. Bilans kaloryczny na minus ta, ale aby ochronić mięśnie przed redukcją to warto zainwestować w bcaa (polecam bcaa xpress-same aminokwasy bez dodatków itp). No i witaminy i minerały oraz regeneracyjnie można dorzucić zma na sen.

Kozmo
26-05-15, 10:48
Ja kiedyś słyszałem, że połączenie kreatyny z białkiem daje nawet niezłe efekty, ale wiadomo, że każdy organizm reaguje i przyswaja inaczej. Możesz sobie spróbować odżywkę Mutant Mass i do niej dobierz jakąś kreatynę od bcaa (http://www.bcaa.pl/kreatyna/), np. Olimpa. Nie wiem czy jest sens do tego zestawu dorzucać jeszcze hmb, ale wiadomo, można wypróbować testowo, np. w mniejszych dawkach niż zalecane na opakowaniu.

marcin001
26-05-15, 11:25
zjesz kilo woła dziennie i na to samo wyjdzie :) moim zdaniem białko czy kreatyna jest dla tych co nie maja czasu odżywiać się pro :)