PDA

Zobacz pełną wersję : wstrząs mózgu?



wasp
18-12-14, 18:36
dziś nad ranem skopali mnie 6 ukraińców. Kopali głownie po głowie i plecach. Z plecami wszystko mam ok tzn nic nie boli. Ale od bitki minelo juz poand 15h a cały czas szumi/ huczy mi w głowie, jak zakładam słuchawki to wku*rwia mnie muzyka bo szum jest głośniejszy. Mam też światło wstręt tzn lekkie światło mnie razie przez zamknięte powieki. I teraz mam pytanko czy to jest wstrząs mózgu czy tylko lekki "szok" no nie wiem jak to nazwać ale wiecie o co chodzi i prrzejdzie za pare godzin. I jak wygląda sparwa z siłownią moge w poniedziałek wjechac na pełnej k*rwie czy lekko popytać.

USgorn
19-12-14, 01:18
do szpitala z takimi objawami na skan glowy a nie na silownie

Patycja
08-01-15, 11:14
Czemu piszesz na forum ? Powinieneś iść do lekarza jak kopali cię po głowie i zrobić tomograf.

marcin001
17-01-15, 10:49
I jak głowa? Żyjesz? :)

PS. Tomograf to urządzenie, tomografia to badanie :)

kirkor
16-02-15, 15:33
W takich sytuacjach to lepiej od razu iść do lekarza. Nie ma co ryzykować. Tym bardziej, że po tak długim czasie od ataku nadal masz objawy. Siłownie sobie darować i do lekarza zasuwać!

jestmoc
08-10-15, 08:05
Lepiej iść do lekarza, sprawdzić co i jak - a jeśli nie będzie przeciwwskazań to pójdziesz na siłownię.

Wesoły_Grabarz
08-10-15, 20:18
Lepiej iść do lekarza, sprawdzić co i jak - a jeśli nie będzie przeciwwskazań to pójdziesz na siłownię.


Sądząc po Twojej "szybkiej" reakcji autor postu zdążył umrzeć już wielokrotnie :)