PDA

Zobacz pełną wersję : soki czy warto je pic ?



Kamil1232
14-12-14, 19:49
Mam maly dylemat warto pic soki ? Oczywiscie wlasnej roboty czyli np z jablka sokowirówka bez zadnych dodatkow zero cukru. Bo patrze na kalkulatorze to maja duzo wegli. A ja jestem na redukcjj i 200 wegli 200 bialka dziennie diete mam. A szklaneczka takiego ma 25 g wegli to jest sens je pic ? . Czy lepiej sobie odpuscic i do szkoły zamiast buteleczki soku brac poprostu wode ?

USgorn
14-12-14, 21:49
Nie lepiej pij wode, kawe czy herbate bez cukru. Owoce niskokaloryczne pierwszenstwo nad bardziej kalorycznymi
Ewentualnie dla uatrakcyjnienia od czasu do czasu napoje typu zero

Kamil1232
14-12-14, 22:12
Ok dzięki za info ;p leci sog ! ;). A kawka ze slodzikiem moze byc ? ;) bo ostatnio zaopatrzylem diete w slodzik a wyzerowlalem cukieer :)

Pumbas
14-12-14, 22:12
Imo szklanka wlasnego soku jak wrocisz z treningu jak najbardziej - to nie jest tak dużo węgli a lepsze to niż carbo
Jak redukcja będzie zwalniać i będziesz musiał obcinać to wyrzuć

slim shady
14-12-14, 22:13
jak nie jesteś kulturystą szykującym się do zawodów to możesz wypić szklaneczkę soku z rana. Zawartość witamin i antyoksydantów, katechin, polifenoli może wyjść Ci na korzyść. Po prostu uwzględnij w bilansie ten sok.

fallenursus
14-12-14, 22:19
Same białko i ww na tej red?

Kamil1232
14-12-14, 23:05
Nie no oczywiście jeszcze 200 tłuszczy ;p. I na kcal patrze tez ale glownie na btw i wychodzi zawsze podobnie kcal ;). Dawno mnie na forum nie bylo bo kompa spalilem xd ale wszedlem z telefonu bo mnie ciekawilo co sadzicie o tym soczku. Jak narazie dobrze jest duzo nie spadlem ale czuje więcej mocy ;p najpierw z 132kg do 100 zlecialem a teraz z 100 do 95 ale troszke w lapie przybyło jak zaczynalem rok temu było moze z 32-33cm o ile pamietam a teraz po treningu nawet 38cm :)

fallenursus
14-12-14, 23:18
To pozmieniaj macro tym bardziej że redukujesz.

kaszubek
18-06-17, 14:07
Pewnie że warto pić soki. Musisz tylko pić je dobrej jakości a nie takie które są napakowane chemią. Osobiście bardzo często zdarza mi się sięgnąć po te http://iwoniczanka.pl/produkty/soki-i-nektary/ soki i nektary . Wiem jak dobrej jakości jest ich woda więc soki i nektary są równie dobre.