PDA

Zobacz pełną wersję : kreta + dextroza + gainer 737



Weiderowski
07-04-07, 00:07
mam kreatyne treca, dextroze i gainer 737. planuje rozpoczac cykl od nastepnego tygodnia ale nie mam o tym pojęcia !! :( nie wiem kiedy, jak itd. brac ta kreatyne, tyle wiem ze gainerka mam pic przy posilkach. na opakowaniu krety pisze ze mam pic to 2 razy dziennie a kumpel mi rozpisal dawkowanie w 1 tydzien az 4 razy dziennie !! rano, przed treningiem, po treningu, wieczorem.. nie wiem jak to brac, co i jak.napiszcie mi FACHOWĄ rozpiske tego na cykl jak brac kreatyne, ile jej brać, dextroze i gainera 737.. z góry dzieki za fachową pomoc :)

Punisher
07-04-07, 00:19
Kreatyna:
Dni treningowe:
5g rano ~ 30 min przed śniadaniem
5g po treningu ~30 min przed posiłkiem
Dni nietreningowe
5g rano ~ 30 min przed śniadaniem
5g wieczorem

Do każdej porcji kreatyny 20-30g dextrozy, jeżeli masz za mało, to możesz mniejsze dawki dextrozy w dni nietreningowe, albo dokup.

Gainer 737
ok.70g 3xdziennie między posiłkami - wraz z okolo 250 ml wody

Weiderowski
07-04-07, 00:33
hhmmm no bo ten kumpel mi rozpisal tak na krete i dextroze :

dokładam że cwicze tylko w pon, sroda, piatek | wtorek , czwartek, sobota niedziela - dni nie treningowe

1 tydzien :

Pon. : rano, przed treningiem, po treingu, wieczorem
wt : rano, wieczorem
śr : rano, przed, po, wieczorem
Czw: rano, wieczorem
Piatek : rano, przed, po, wieczorem
Sobota : rano, wieczorem
Niedziela : rano, wieczorem

2 tydzień :

pon. : rano, po , wieczorem
wt : rano, wieczorem
śr : rano, po, wieczorem
czw : rano, wieczorem
piątek : rano, po, wieczorem
sobota : rano, wieczorem
Niedziela: rano, wieczorem

3 tydzień :

pon. : rano, po
wt : rano
śr : rano, po
czw: rano
środa : rano, po
czw : rano
piątek : rano, po
Sobota : rano
Niedziela : rano

4 tydzień :

pon. : po
wt : nic
śr : po
czw : nic
piątek : po
sobota : nic
niedziela : nic

I CO WY NA TO ??!! dawkowac tak jak moj kumpel czy przez caly cykl 2 razy dziennie?

obawiam sie 1 tygodnia tego cykly wg. tej rozpiski, bo tam jest w 1 tygodniu 4 razy dziennie, i obawiam sie zeby mi wtedy ta kreatyna nie zaszkodziła bo to nadmiar :/

jonasz7
07-04-07, 09:45
Dawkuj tak jak napisał sofok666, bo dobrze napisał!!
Tylko gainera pij z mlekiem, ale i tak będzie nie dobry!!
A i po treningu możesz pić gainera razem z kretką, ostatnio czytałem że po treningu, taki mix najszybciej się wchłania i max. regeneruje twoje mięśnie.
pzdr.

Weiderowski
07-04-07, 20:42
ok, do tej rozpiski na krete bede sie stosował ale co z gainerem? bede go pić do obiadu, po treningu i na kolacje przed spaniem. co wy na to ? na kolacyjke mozna gainera czy odlozy sie w tluszcz i nic sie nie przyswoi?

Punisher
07-04-07, 20:48
Gainer 737
ok.70g 3xdziennie między posiłkami - wraz z okolo 250 ml wody

Po co to ja pisałem? Gainer ma być stosowany jako uzupełnienie diety, a każdy posiłek powinien być pełny, bez braków. Gainer - między posiłkami - wtedy będzie (może) jakiś efekt.

jonasz7
08-04-07, 10:45
bede go pić do obiadu, po treningu i na kolacje przed spaniem

Na kolacje zjedz se twaróg!!
A przed spaniem to se odpuść!!
pzdr.

Weiderowski
08-04-07, 11:33
ja nie robie zadnej diety. moja dieta to tyle ze najczesciej na obiad ryz gotowany jem, i po treingu jem platki owsiane z rodzynkami, od poniedzialku cykl z kreta i dextroza i pije gainerka.narazie cwicze 2 miechy bez diety i efektow zero :D moze mam zla genetyke i nie dla mnie te cwiczenie.mysle ze powoli moze ustale se jakas diete

jonasz7
08-04-07, 20:14
a nie robie zadnej diety

To wielki błąd!!!!
pzdr.

Thao
15-05-07, 20:57
narazie cwicze 2 miechy bez diety i efektow zero
E no, nie zalamuj sie, z czasem bedziesz widzial efekty, ja cwicze okolo pol roku, na wadze stracilem okolo 4kg (bo mialem troche za duzo xD) ktos powie ze to malo, ale mnie to satysfakcjonuje, troche rzeby mi sie zrobilo, i ogolnie sylwetka mi sie poprawila, tzn. juz widac co gdzie jest :P I cwicze bez diety, ale ogolnie nie narzekam :) W sumie nic nie wnosze do tematu, ale moze Cie choc troche zmotywowalem =)