PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge przybrać na masie.



Pajker456
10-12-14, 20:19
Witam. Mam 17 lat. 181 cm wzrostu. Waga 59 kg. Jestem szczupłą osobą.Od września ćwiczę na siłowni. Niestety, widzę słabe postępy tego. Robie 4 treningi w tygodniu po 1,5 h. Nie wiem dlaczego tak słabo to wszystko idzie do przodu. Inni moi rówieśnicy też cwiczą i mają znacznie większe postępy niż ja. Moja masa ciągle stoi w miejscu. Za bogaty też nie jestem i czasu na stosowanie sie do jakiś diet tez nie mam bo chodze do szkoly.

fallenursus
10-12-14, 20:49
To zajmij się szkoła bo mięsko kosztuje

slim shady
10-12-14, 22:57
musisz się skupić na jedzeniu - nie rośniesz ? widocznie jesz za mało, musisz jeść porzadnie, pokaż też swój plan treningowy jaki wykonujesz

USgorn
10-12-14, 22:58
Poczytaj tematy podwieszone w Dla zielonych i Diecie i uloz jakas miche wrzuc do poprawy.

Patycja
08-01-15, 11:27
Za bogaty też nie jestem i czasu na stosowanie sie do jakiś diet tez nie mam bo chodze do szkoly.

Właśnie dlatego nie możesz przybrać na masie. Zacznij jeść mięso i jajka.

marcin001
09-01-15, 09:38
Albo rybki albo akwarium. To tak jakbyś chciał wybudować dom nie mając pustaków... Musisz dostarczyć mięśniom materiał do ich budowania bo inaczej wszystko będzie stało w miejscu.

NoweCentrumŁodzi
16-01-15, 09:53
Albo rybki albo akwarium. To tak jakbyś chciał wybudować dom nie mając pustaków... Musisz dostarczyć mięśniom materiał do ich budowania bo inaczej wszystko będzie stało w miejscu.



Dokładnie! Żeby przybrać trzeba jeść, żeby kształtować - trzeba mieć co!

Jakub544
09-03-15, 17:44
Możliwe, że masz akurat taką przemianę materii. Przez to trudniej Ci przybrać na wadze - nie oznacza to jednak, że się nie da. Jak najbardziej trzeba jeść, żeby coś z tego było.

tsotsi
12-03-15, 09:03
Koledzy zamiast zmotywować chłopaka to jest odwrotnie.
Zaskakujecie mnie :)

marcin001
12-03-15, 09:10
Jak go mamy kurwa mamy zmotywować jak nie ma hajsu i czasu na trzymanie diety? wytłumacz mi to, mamy go karmić czy ki chuj?

Jego motywacją powinno chociaż być to, żeby być lepszym od tych rówieśników co ćwiczą i mają lepsze efekty od niego ;)

t-nation
12-03-15, 20:28
Jak go mamy kurwa mamy zmotywować jak nie ma hajsu i czasu na trzymanie diety? wytłumacz mi to, mamy go karmić czy ki chuj?

Jego motywacją powinno chociaż być to, żeby być lepszym od tych rówieśników co ćwiczą i mają lepsze efekty od niego ;)
to żeś pojechał
koleś ma 17 lat a wymagacie od niego aby zachowywał się jak pro
jak w w tym wieku można trzymać dietę i regularnie ćwiczyć
chłopak poszedł na siłownie bo kumple--pewnie mniej inteligentni od niego-zrywają panny na biceps:)

dam Ci dobra radę
i tak do 25 roku zycia (czyli do skończenia nauki) raczej nie osiągniesz zamierzonego celu
nie ważne że trenujesz 1,5 godziny- nie mysl że jak będziesz trenował 3 godziny to dwa razy szybciej urosniesz
powoli a do celu
nie rosniesz podczas treningu tylko podczas odpoczynku-ale.......
mięśnie muszą mieć z czego sie odbudować i tak na wszelki wypadek zwiększyć swoja objetość ( patrz głównie białko......- tyle że zwierzęce)

czyli reasumując
chcesz być wielki musisz duzo jeść (duzo dobrego jedzenia:))

marcin001
12-03-15, 21:42
to żeś pojechał
koleś ma 17 lat a wymagacie od niego aby zachowywał się jak pro
jak w w tym wieku można trzymać dietę i regularnie ćwiczyć
chłopak poszedł na siłownie bo kumple--pewnie mniej inteligentni od niego-zrywają panny na biceps:)

dam Ci dobra radę
i tak do 25 roku zycia (czyli do skończenia nauki) raczej nie osiągniesz zamierzonego celu
nie ważne że trenujesz 1,5 godziny- nie mysl że jak będziesz trenował 3 godziny to dwa razy szybciej urosniesz
powoli a do celu
nie rosniesz podczas treningu tylko podczas odpoczynku-ale.......
mięśnie muszą mieć z czego sie odbudować i tak na wszelki wypadek zwiększyć swoja objetość ( patrz głównie białko......- tyle że zwierzęce)

czyli reasumując
chcesz być wielki musisz duzo jeść (duzo dobrego jedzenia:))

nikt od niego nic nie wymaga ;) nie chce mu się koryta trzymać a to podstawa od nowicjusza.

Edp
09-07-15, 23:50
Zapewne jestes typowym ektomorfikiem, duzo ciezej jest takim osoba przybrac na wadze, skup sie na dostarczaniu organizmowi wiekszejnikosci kcal a waga powinna drgnac, jesli natomiast chodzi o trening , warto byloby na niego zerkanac , dodac ewentialne poprawki, nie ma sensu zebys spedzal na silowni 1,5h wystarczy dobra rozgrzewka , trening silowy, i rozciaganie.

goregt
20-08-15, 13:06
to chyba oczywista prawda że bez pieniędzy to raczej bym się ni zabierał za ten sport bo przecież jak ktoś nie ma kasy i motywacji to nie ma co szukać bo to wszystko jestr bardzo drogie i w ogóle wiec chyba sobie jednak odpusc dla Twojego zdrowia i czasu