PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na masę



Blaker
07-12-14, 23:12
Cześć wszystkim. Kolega powiedział mi ostatnio o ćwiczeniach na masę. Jestem we wszystkim kompletnie zielony, jednakże mam problem z wagą ciała. Mianowicie mam 183 cm wzrostu i ważę 58kg. Mam lat 16. Chciałbym trochę przytyć, bo zewsząd widać mi kości. Czy są jakieś ćwiczenia, które mi w tym pomogą? Ponadto jeśli macie jakieś rozpiski co najlepiej jeść w danych dniach to bardzo bym prosił o pomoc.
Chciałbym też zapytać z ciekawości. Moje ręce to patyczki, przez jakiś czas robiłem triceps i biceps przez co troszeczkę spuchły, ale już chyba osiągnąłem swój limit. Czy może to być spowodowane niskim poziomem tłuszczu w moim ciele? Bardzo prosiłbym o pomoc.
Z góry dziękuje! :)

bololol
07-12-14, 23:21
Na masę to tylko dobra micha :) dieta to 70% sukcesu. Żadne ćwiczenia ci nie pomogą jeśli będziesz jadł za mało. Jesteś w wieku w którym hormony szaleją i musisz wpieprzac mega dużo żeby przytyć, a efekty w tym wieku osiąga się w błyskawicznym tempie.

USgorn
08-12-14, 01:03
http://www.e-gym.pl/showthread.php?36535-%AFr%F3d%B3a-micro-i-macro-sk%B3adnik%F3w-art oraz tematy podwieszone w Dla zielonych i Dieta.
Z tluszczu miesni sie nie robi... Za malo jesz i dlatego nie rosna cala zagadka ;)

Blaker
08-12-14, 17:04
/delate