PDA

Zobacz pełną wersję : Moglibyście pomóc? :)



dawidd2010
01-12-14, 20:05
siemanko, po krótce opisze moją historie..
W podstawówce i na początku gimnazjum trenowałem mma, lecz skończyłem z tym ze względu na guza , teraz jestem w pierwszej klasie technikum,od 4 miesięcy chodzę na siłownie regularnie.. i tutaj pojawił się pewien problem..
Gdy zaczynałem chodzic na siłownie ważyłem 68kg przy wzroscie 178, miałem troche tłuszczu..Teraz ważę 73,5.. Masa poszła-Tłuszcz :/ Jesli chodzi o diete-zero słodyczy,alkoholu,coli itp.. Cwicze,jem ok 150 g białka,węgle licze by nie było ich za dużo, tłuszczy nie ma az tak dużo, kalorii nawet mniej niz w wakacje,gdy jadłem same słodycze.. Czy to możliwe ze nic siły,sprawności ani mięsnia nie przybyło przez 5 miesięcy ćwiczen(4 siłownia+1 w domu) ? Tak wiem przy robieniu masy tłuszcz też przybywa ale to denerwujące gdy koledzy robią po prostu mase a ja tak jakbym po prostu siedział na fotelu i wpychal w siebie czekolade.. Moze powinienem na początek spalic tłuszcz i dopiero przybierac? Jakies propozycjee? Jestem totalnie zielony jesli chodzi o suple itd wiec tez chetnie o nich poczytam jezeli zalecane jest mi brac cos w stylu bcca itp :p

USgorn
01-12-14, 23:44
Zbyt duzo wydaje CI sie zbyt malo faktow. Uloz diete wrzuc tu do poprawy. Pozniej produkty podmieniasz tak zeby BTW sie zgadzaly i wymieniasz przykladowo wegle zlozone na wegle zlozone przykladowo ryz na makaron. A nie ze mieso na twarog.
Druga sprawa to mozliwe ze masz slaby trening.
Trzecia sprawa to moga byc hormony ale o tym dopiero jak bedziesz mial trening i diete.

Supli CI nie trzeba dopoki nie ulozysz diety i treningu. Z szczegolnym naciskiem na diete

dawidd2010
02-12-14, 19:54
TRening jest okej,pytałem sie pare osób z siłowni,wszystkie ćwiczenia wykonuje poprawnie i rzeczywiście czuć ze mięsnie pracują.
Na śniadanie jem przewaznie bułke ciemną z parówkami lub serkiem wiejskim -->6.40
drugie sniadanie w szkole-kanapka około 10
o 13 kolejna kanapka lub owoc
o 16 obiad,pierś z kurczaka/ryba,ryz/makaron,warzywa
o 19 warzywa/twaróg-50g lub serek wiejski200g
o 21.30, jakąs godzine przed snem przewaznie jem pomidora i jakis przetwór :)
czasem zjem placki--platki owsiane+jajka

Damianpfighter
02-12-14, 22:21
Przeczytaj co napisałeś i zadaj sobie pytanie dlaczego nie rośniesz.

Martini Bianco
02-12-14, 23:49
Dokładnie. Z czego ma tu rosnąć?

USgorn
02-12-14, 23:57
Tak jak juz koledzy napisali. Slabe zrodla wszystkiego poza tym malo. Przeczytaj http://www.e-gym.pl/showthread.php?36535-%AFr%F3d%B3a-micro-i-macro-sk%B3adnik%F3w-art oraz tematy podwieszone w dziale Dla zielonych i Dieta

PS. Nie zaszkodzi jak trening tez wrzucisz bo nie wiadomo co to za bywalcy a jak jest taki jak trening to nie widze przyrostow w najblizszym czasie ;)

xxmłodyxx
04-12-14, 21:19
umarł bym na takiej szamie kolego :D

konieszna
10-12-14, 16:22
Przy wysiłku taka dieta jest dość mizerna...

slim shady
10-12-14, 22:59
http://www.e-gym.pl/showthread.php?24351-Masa-Chcesz-mie%E6-wielkie-mi%EA%B6nie-Chcesz-by%E6-wielki-Wchod%BC-masujemy-!!!

Patycja
08-01-15, 11:28
jak kanapka to z dużym kawałkiem mięsa - np z piersi z kury.

marcin001
09-01-15, 09:56
Nie myśl o suplach tylko zacznij jeść tak jak należy. W wieku szkolnym utrzymać dietę to chyba nie problem, nie masz prawie nic na głowie więc trzymaj odpowiednią dietę wysokobiałkową a z biegiem czasu się wyrobisz, pamiętaj żeby doliczyć kcal z napojów i dużo spać. Jeśli bardzo pragniesz jakieś suple czy odżywki to kup dobre witaminy i białko do uzupełnienia braków.

PS. Nie dziw się że boncioł Ci rośnie jak na noc płatki owsiane i placki wcinasz :)

USgorn
09-01-15, 12:26
PS. Nie dziw się że boncioł Ci rośnie jak na noc płatki owsiane i placki wcinasz :)

Z tego co rozumiem to ten" placek" to chodzi o omlet skladajacy sie z platkow ows i jaj wie jak najbardziej wporzadku posilek. Bo i czemu wegle zlozone na noc nie? W mitologie sie bawimy? Wieczor to najlepsza pora na wegle zlozone

Damianpfighter
09-01-15, 17:15
Wieczor to najlepsza pora na wegle zlozone
Yes!
Dobrze prawisz:) Polać mu!

marcin001
17-01-15, 22:52
Sory Pany źle przeczytałem :P myślałem że chodzi mu o placki takie słodkie jak np do kawy hehe. Chociaż jak ma problemy z fatem a zawodowcem nie jest to myślę że rybka czy syr jest lepszym rozwiązaniem :)