PDA

Zobacz pełną wersję : Białko na noc i na dzień



marcin001
20-11-14, 19:53
Siema Byki :) Chcę sobie sprawić uniwersalne białko. Obecnie wcinam na noc jak nie mam ochoty na ser casein 100 z treca ale nie podchodzi mi to w smaku. Przeglądałem forum jak i neta i ile ludzi tyle opinii. Szukam biała co mogło by być na noc ale i w ciągu dnia wypić zamiast posiłku. Myślę o Whey 100 z Treca ale może ktoś podsunie mi lepszy pomysł, pozdro :)

fallenursus
20-11-14, 20:03
12h od dymatize na noc pycha orzechowo bananowy.
Dzienne jakieś wpc nie wiem jakie polskie dobre :)
Scitec, allmax, mvp, dymatize , syntha6, milkoshake power protein

marcin001
20-11-14, 20:42
dzięki za konkretną odpowiedź :) pozdro

marcin001
21-11-14, 19:32
Wybór padł dziś na matrix 2.0. Rozpuszczalność i smak gitara a co do reszty czas pokaże. Dostałem gratis małą saszetkę xtreme beef hydrolized protein isolate. Podobno nowość i dobre opinie są o tym białeczku. Próbował ktoś?

USgorn
22-11-14, 00:13
a co boisz sie ze probuja Cie otruc i dlatego pierw pytasz ?
jesli chodzi Ci o jakosc to hydrolizat bialka wolowego czyli lipa kup sobie lepiej steka

marcin001
01-12-14, 17:05
Dzisiaj próbowałem po treningu tego białka i jak by ktoś był ciekawy co do niego to dla mnie lipa jak na takie białko i nowość .. Rozpuszczalność bez rewelacji i smak ( biała czekolada z kokosem) pijąc z wodą zmuszałem się żeby dokończyć. Pozdro

Whitelionn
06-12-14, 08:21
Ostatnio właśnie jakiś boom jest na te białka wołowe, FA ma jakieś swoje, dymatize i Scitec ma 100% beef concentrate i jeszcze inne. Co prawda to smak ok, cena dość niska, na bcaa koszt to 1kg za 80 zł. Czy jest różnica miedzy rodzajami białka wołowego? Hydrolizat czy koncentrat? A kiedy najlepiej je brać i czy warto?

fallenursus
06-12-14, 09:44
Jesli ktoś nie toleruje laktozy to dobry wybór. Próbkę jakiegoś z USA miałem nawet ujdzie ale są lepsze :)

Rumcaj
06-12-14, 11:06
Mam aktualnie 100% Beef Concentrate Sciteca smak malinowy,jem je razem z płatkami owsianymi i w smaku nie jest złe ale jadłem lepsze,kupiłem 2 kg za 120 zł więc chyba tanio.Ogólnie jestem zadowolony.

USgorn
06-12-14, 15:40
Jesli ktoś nie toleruje laktozy to dobry wybór. Próbkę jakiegoś z USA miałem nawet ujdzie ale są lepsze :)

W porownianiu z pozostalymi bialkami typu sojowym itp. Trzeba pamietac ze najlepszym wyborem jest zarcie ;)

Whitelionn
07-12-14, 16:32
Jedzonko to podstawa, ale czasem dobrze wypić shake'a:) dla mnie to taki zamiennik słodyczy;) a laktozę na szczęście toleruje:)

Jacol
15-12-14, 09:59
Na noc z jedzonka lubię kostkę chudego sera twarogowego ale jak ktoś się uprze to jakiś miks białek chyba byłby najlepszy ewentualnie kazeina.

Edp
07-07-15, 23:40
Jeśli największym twoim problemem jest smak, polecam białko ze Sciteca jest mega pyszne , co do smaków prubowałem białej czekolady i cappucino , masakrycznie dobre , dodaje je cosziennie do posilku.

Edp
07-08-15, 23:34
Białko ma to do siebie ze jest katwo rozpuszczalne i wolniejwchlanialne , na noc proponuje kazeinw wolniej sie wchlania przez co jest bardziej pozyteczna dla organizmu podczas snu,

USgorn
07-08-15, 23:43
posluchaj przestan pisac post pod postem po tematach bo mnie to zaczyna wkurzac i sie skonczy banem

Edp
07-08-16, 10:05
Ja osobiscie polecilbym wheya od Sciteca ! Rewelacyjna gama smakow gdzie kazdy znajdzie cos dla Siebie