PDA

Zobacz pełną wersję : Jumbo



Norb1
26-10-14, 14:37
SCITEC NUTRITION JUMBO (JUMBO oznacza DUŻY! JUMBO oznacza silny!)

50 g wysokiej jakości białka w 1 porcji!
"6-CARB" mieszanka węglowodanów o zróżnicowanej masie cząsteczkowej w tym węglowodanów z mąki owsianej, Palatynozy™ i Waxy maize!
"Jumbo" matriks zawierający dodatkowe składniki!
5 rodzajów kreatyny!
Specjalnie dla osób mających problemy z budowaniem masy mięśniowej!
Brak substancji słodzących!

Smaki
Czekoladowy, Waniliowy, Truskawkowy

Opakowania
2860 g – 13 porcji, 4400 g – 20 porcji, 8800 g – 40 porcji

Whitelionn
02-12-14, 06:07
Flagowy produkt Sciteca, bardzo dobry gainer i olbrzymie porcje. Podoba mi się skład i ta mieszanka węglowodanów. Masa przy regularnym stosowaniu idzie bardzo szybko w górę. Trzeba jednak uważać na bilans kaloryczny bo ta odżywka trochę ich posiada, Smak bardzo dobry, rozpuszczalność też. Oczywiście najbardziej opłaca si e wersja w dużym opakowaniu, czyli to ponad 8 kg

ciagleaktywny
06-01-15, 23:52
Smak: czekoladowy najlepszy. Duże porcje to fakt, ale nie trzeba przecież stosować się do zaleceń. Ja stosowałem na 110 gram i dobrze szło na wadze. Rozpuszczalność OKEJ

Baddream
26-05-15, 19:23
Jeśli chodzi o kaloryczność to wcale nie jest jakaś niesamowita, standard wśród gainerów.
Smakowo wanilia bardzo dobra, nawet mieszając z oliwą spokojnie da się wypić. Nie nudzi się, po 4400g spokojnie mógłbym wypić kolejną puszkę.
Czekolada też bardzo dobra, jednak nie wypiłem zbyt dużo więc z perspektywy czasu nie ocenię. Rozpuszczalność 100% bez piany.
Jak dla mnie lepszy zakup niż np Mutant z czasów jego świetności.

Norb1
07-06-15, 23:59
Waniliowy smak jumbo jest pyszny, wartości odżywcze są dobre jak i cena w porównaniu do innych gainerów polecam

tomku
24-06-15, 01:25
Dużo białka w porcji, brak piany, brak grudek, jest GIT!

tytus
23-07-15, 10:43
Rozpuszczalność 5/5
Smak 4/5
Efekty zadawalające
Polecam!

refik
18-08-15, 15:38
Rozpuszcza się bardzo dobrze, jak i również smakuje dobrze, smak czekoladowy :)

Delik9
20-09-15, 23:38
Najlepszy gainer na rynku, mega smakuje i mozna przybrac na masie

Maniu
07-10-15, 01:00
Kupilem 4,4kg i wystarczylo mi na wiecej niz 20 porcji, dobrze sie rozpuszcza i smakuje, ja jestem zadowolony

Konra
23-11-15, 10:40
Gainer z bardzo wysokiej półki, cenowo tragedii nie ma, ale jak coś kosztuje to działa, warto zainwestować w tego gainera, smak czekoladowy dobry! Rozpuszczalność również

bololol
23-11-15, 11:10
niesamowite

Ghibli
23-11-15, 15:25
Ale gość ma racje, to serio dobry gainer;).

Norb1
02-12-15, 02:19
Dobry gainerek zgadzam sie z przedmówcami :) cena=jakosc super

Charger
02-12-15, 18:39
Teraz jeszcze wprowadzili wersje Jumbo Hardcore z miksem 5 różnych białek - nie wiem czy lepsze od "zwykłego" Jumbo, ale patrząc na skład chyba równie dobre. Może mogli darować sobie tylko to białko wołowe...

Rambo16
07-12-15, 00:20
Bardzo dobry gainerek w okresie budowania masy mięsniowej wrzucam go po treningu , smaki maja tez pycha :)

paci0
10-12-15, 14:56
Gainer z najwyższej półki, drogi ale za to bardzo dobry, dobra dietka i jumbo i jest ogien

Edp
26-04-16, 07:48
Jestem zdecydowanie na tak , jakosc tej odzywki odzwierciedla efekty jakie uzyskujemy po jej stosowaniu,naprawde produkt z wyzszej półki .

Wiktor25
20-08-16, 02:19
Wanillia jest super, smak, cena jakość wszystko świetne

Koba123
30-05-17, 20:39
Jak dla mnie Jumbo okazał się niewypałem, jeśli chodzi o skład to ma bardzo dobry, ale smak.. ja czuje w tym dużo chemii i nie smakuje

rekken
14-07-17, 21:59
bardzo mdły jak dla mnie !

SIKOR1987
13-10-17, 00:27
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się prawdziwą bestią?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

BodyThatMakeMe
25-10-17, 22:06
Zgodzę sie z niektórymi przedmówcami, że smak dobry, nie jest za słodki, a dla mnie to plus. Ciekawy skład, kaloryka jak na 1 posiłek w zupełności wystarczy. Smakuje mi najbardziej czekolada. Ja robię z wodą, nie pieni się, grudek nie ma. Osobiście wolę bulki, więc jak już Jumbo to w wersji tej Hardcore jak najbardziej.