PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o ułożenie rozpiski ćwiczeń na konkretny atlas



Krzysiek24
16-10-14, 12:03
Na początku chciałbym się przywitać z wszystkimi jestem nowy i kompletny laik w te klocki ;)
Chciałbym prosić o pomoc w ułożeniu rozpiski pod konkretny atlas ćwiczeń --> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfe69e08c08dde11.html
Dieta jest taka, że poprostu jem mniej ale częściej i nie napycham się pod korek tylko jem tak by nie chodzić głodnym a celem jest schudnięcie w udach przede wszystkim lub rozbudowanie góry, ale udziska troche zatłuściłem i chciałbym się ich wyzbyć. Jest sens trenowania na takim atlasie ... pomożecie ?

Wikidajło
17-10-14, 20:01
Raczej nikt ci tu nie da gotowej rozpiski, poczytaj podwieszone tematy i sam coś spróbuj ogarnąć a później tu wrzuć, wtedy na pewno ktoś ogarnięty ci pomoże/doradzi/nakieruje. Mi się wydaje że na samym tym mini atlasie szału nie będzie, do zgubienia tłuszczu na pewno potrzebne będą aeroby no i jakaś sensowna dieta...

szycha
19-10-14, 01:24
Wikidajło dobrze gada, no! Rozpisz tę dietę...
Niestety nie ma czegoś takiego jak "schudnięcie w udach przede wszystkim lub rozbudowanie góry",. Dokup żelastwa lub zapisz się na siłkę lub inna forma ruchu.

Krzysiek24
20-10-14, 13:34
Diety specjalnej nie mam, ograniczam węglodowany i jem mniej a częściej , troszkę chudnę dzięki temu, a aeroby konkretne jakieś dacie ? biegać zacznę a co prócz tego ?

USgorn
20-10-14, 19:25
Napis cos wiecej o sobie. Najlepsze efekty bedziesz mial z diety plus silowy plus aeroby