PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy



bartiem
09-10-14, 18:44
Siemanko wszystkim

Mam 18 lat, wzrost 191cm waga 90kg. Na silowni cwicze 'na powaznie' 2 miesiace. Cos tam sie jednak mimo wszystko znam, przez 5 lat trenowalem koszykowke. Jestem mezomorfem wiec ulozylem sobie o to taki plan FBW trenujac systemem ABA -> BAB. A o to plan. Prosze o ocene i wasze rady/zmiany.

Trening A
Wyciskanie sztangi na plaskiej
Krzyzowanie linek wyciagu w staniu
Military press
Sciaganie warkoczy z gornego tric
Wioslowanie
Unoszenie z opadu
Uginanie ramion sztanga

Trening B
Wyciskanie skos
Rozpietki plaska
Unoszenie sztangi lokciami do gory
Podciaganie szerokim chwytem
Martwy
Mlotkowanie na laweczce skosnej

Jesli chodzi o ilosc serii i powtorzen to podpatrzylem tutaj troche od owcy. Aktualnie cisne 3x10 70% maks ciezaru. Od poniedzialku 4x10 itd... POZDRO

USgorn
09-10-14, 18:50
slabo Ci to wyszlo. Nie ma nog. Czemu zaczynasz od klatki. Poczytaj podwieszone jeszcze raz dokladnie. Bo ten plan jest caly do poprawy

bartiem
09-10-14, 18:53
slabo Ci to wyszlo. Nie ma nog. Czemu zaczynasz od klatki. Poczytaj podwieszone jeszcze raz dokladnie. Bo ten plan jest caly do poprawy
Nie ma nog przez problemy z kolanami poza tym przez 5 lat gry w kosza zdazylem sobie zbudowac dobry miesien wiec na razie mi to nie jest potrzebne. W sumie tez sie zastanawiam czemu po prostu tak ulozylem cwiczenia.

Edit2: No wlasnie znalazlem i rowniez w FBW by hardworkOUT jest klatka jako pierwsza z gornych partii.

USgorn
09-10-14, 18:55
konkretnie jakie problemy z kolanami?
wrzuc fote tych "rozbudowanych" nog przez koszykowke

bartiem
09-10-14, 18:58
Mam roz**ane lakotki w obu kolanach. W dodatku jestem po naderwanych wiezadlach pobocznych i piszczelowych w prawym kolanie. Wrzuce fote. Wiara na slowo. Zasieg 350+ sam sie nie lapal. Dobre geny tez robia swoje.

szycha
09-10-14, 20:05
Nogi, plecy, klatka, barki, tricepsy, bicepsy - najpopularniejszy.
Klatka, barki, tricepsy, plecy, nogi, bicepsy - mniej popularne.

bartiem
09-10-14, 20:11
Nogi, plecy, klatka, barki, tricepsy, bicepsy - najpopularniejszy.
Klatka, barki, tricepsy, plecy, nogi, bicepsy - mniej popularne.

wlasnie to rozkminialem dzisiaj i chyba przejde w takie male superserie

kt-
13-10-14, 11:43
bez treningu nog to całkiem kiepsko. poczytaj sobie dlaczego to jest wazne :)