PDA

Zobacz pełną wersję : Kre-alkalyn + Mass XXL pierwszy cykl



oSiŁeK_sNd
06-04-07, 16:42
Witam pożeraczy.Moj staż 1,5 roku z kilkoma krotkimi przerwami.Swoje rozmiary i zdjecia to kiedys tam wrzuce jak bede mial troche czasu zeby sie pomierzyć wiec mnie o to nie pytajcie, w kazdym razie zdecydowalem sie na pierwszy cykl.Czuje ze dopadl mnie okres stagnacji <--- (chyba tak to sie nazywa :mrgreen: ) bo z siłą i wagą stoje w jedym miejscu od okolo 1,5 miesiaca.Wiec jak juz tu czytalem wielokrotnie na to polecana jest kreatynka no i mozna sobie cos tam jeszcze dobrac jako dodatki.Bardziej zalezy mi w tej chwili na sile bo mase to sobie razem z sila wypracuje, zreszta nie brakuje mi masy powiedzmy ze jestem przecietniaczek...chociaz ciagle wydaje mi sie ze jestem "chudy" :mrgreen: .Pytanie brzmi czy ten zestaw Kre-alkalyn + Mass XXL bedzie odpowiedni??? Chodzi tylko o cykl na okres ok.miesiąca mam nadzieje ze rusze z miejsca chociaz odrobine no a ze dluzszego cyklu nie chce robić są tego 2 powody, finanse i ograniczony czas bo wyjezdzam do pracy za granice i ostatni miesiac przed wyjazdem musze zarobic jakies pieniazki hehe zebym mial na wyjazd wiec wnioskuje ze nie bede mial duzo czasu i checi jak wroce po pracy zmeczony.Pytajcie o co chcecie i wypowiadajcie sie bo zakupy bedą robione na dniach i zalezy mi zeby albo ktoś sie zgodził z tym wyborem albo mi go odradził podając lepszy zestaw ale w tych samych granicach cenowych!!!Z gory dzieki za pomoc, bede śledził w miare mozliwosci ten temat

jonasz7
06-04-07, 17:23
oSiŁeK_sNd, który to ma być cykl na krecie??
Jak pierwszy to kup se zwykłe mono np: zielonego Vitala w pudrze.
Do tego musisz se dokupić jeszcze taurynę.
pzdr.

kociolcyk
06-04-07, 17:47
wywnioskować z tego co pisał mozna ze to jego pierwszy cykl....

jonasz7
06-04-07, 22:05
O sorry nie do końca przeczytałem :oops:
W takim razie jak pisałem wyżej.
pzdr.

Punisher
06-04-07, 22:12
Wg mnie cykl dobry, powinno ci cos "ruszyc" :mrgreen: ale tak jak jonasz7 napisal, mozna na mono pojechac :lol:
Napisz jaki kre alkalyn - jakiej firmy i ile (ile massa tez).
Mówisz, że wyjedziesz za jakiś tam czas, tzn. ze nie bedziesz przez ten okres cwiczyl? To nie dobrze tak po cyklu - moga byc spadki...

m@bi
06-04-07, 22:21
jesli to twoj pierwszy cykl to nie bierz kre-alkanu... kup mono np olimpu 300 tabsów cena 53zl + tauryna 30zl i do tego mass xll 3kg 84 zł :) pozro :]

oSiŁeK_sNd
06-04-07, 23:09
Ok wiec...pierwsza sprawa to taka ze jak tam ktos napisal ze nie dobrze jak przestane cwiczyc po cyklu bo moga byc spadki...wiec sprostuje ze bede sie staral cwiczyc ale pewnie nie bedzie to tak intensywnie jak w czasie bezrobotnym hehe.Tak to pierwszy cykl...jesli chodzi o kre-alkalyn to (chyba) identyczny pokazal w mi w sklepiej paker z za lady, rozmawialem z nim chwile i zrezygnowalem z innych kreatynek bo chodzilo mi zeby nie podejsc wodą i polecił mi to, a co do ilosci k-a i mass-a to napisalem ze chce cykl na około miesiąc wiec to wy mi doradzcie co i ile bo ja sie w ogole ani troche na tym nie znam,chociazby ze wzgledu na to ze nigdy nie bylo mi to potrzebne ale chyba naprawde czas sie wspomóc!

[ Dodano: 06-04-2007, 23:14 ]
............chociaz jak tak sobie mysle to moze i z masą bym troche !BARDZIEJ! ruszyl....waże 85 kg przy wzroscie 180 tylko ze troche samar mi urusl bo jak pracowalem za granicą to zarabialem tyle ze nie moglem sie oprzec tamtejszym kebabom od turasów i sie spaslem troche...bede mial jeszcze jedna prosbe o pomoc w najblizszym czasie ale to w innym dziale i pewnie bede musial wrzucic foto zebyscie rozkminili o co chodzi z tymi moim cyckami :mrgreen:

reman
06-04-07, 23:20
Na pierwszy cykl naprawde nie ebdziesz potrzebowal takiej mocnej kreatyny wystarczzy Ci mono Czyli 300g Zielona z Vitalmaxu napewno CIe ruszy a do tego gainerek i ostre treningi i postepy beda napewno.Ja sam jestem teraz po cyklu i jestem zadowolony:)
pozdro.

Punisher
06-04-07, 23:26
No to dobrze jak tam będziesz ćwiczył, po prostu to taka regeneracja będzie po cyklu, ale nie zaniedbój..
MassXXL to mysle ze 3kg ci starczy - dziennie ~180g
Co do kre-alkalyn to jeżeli bym brał dla siebie to bym wybrał innej firmy[patrz.tańsze]:)
Nie lepiej kupić Kre-Alkalyn 2500 120kaps. z Olimp'u? Cena taka sama...

[ Dodano: 06-04-2007, 23:29 ]
reman nie czytales ze :

zrezygnowalem z innych kreatynek bo chodzilo mi zeby nie podejsc wodą

oSiŁeK_sNd
06-04-07, 23:38
poczekam az sie ktos jeszcze wypowie...Panowie i czytajcie uwaznie bedzie mniej pomyłek :cool:

[ Dodano: 06-04-2007, 23:41 ]
a czym sie rozni 1500 od 2500 pewnie jakies wieksze dawki to moze jednak narazie ten 1500?

[ Dodano: 06-04-2007, 23:44 ]
aha no i tak jak z moich obliczen wynika to jakby szamał 180 g dziennie to 3 kg wystarczy na okolo 16-17 dni chyba ze to sie bierze tylko w dni treningowe no to styknie na caly miesiac...ale jak codziennie to chyba wiecej?! albo zle policzylem hmm

Punisher
07-04-07, 00:02
To powinieneś brać 150-280 max, zależy od braków w diecie. - W dni treningowe i nietreningowe.
Te 3 tygodnie to mało? To może 4,9 kg za 129zł :cool: wtedy starczy na miesiaka.

2500 a 1500 - wielkość kapsa (stosowanie takie same czyli DT:4 DNT:2) :cool:

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 00:14
no to wezme te 4,9 kg massa i ten kre-alkalyn 1500 albo 2500 jesli w tej samej cenie to strzele 2500 i za miesiac napisze jakie efekty ;) dziekówka

[ Dodano: 07-04-2007, 00:22 ]
aha no to jeszcze o cos spytam hehe...jak to jest z piciem wody przy cyklu z tym zestawem ktory wybralem...pic jej DUZO czy ograniczac.Czasami idzie mi 1,5 litra podczas samego treningu czy to ma jakis wplyw na przyrosty masy ?!

Punisher
07-04-07, 00:27
Lepiej pić dużo wody ~3l dziennie dodatkowo.
Działanie kreatyny jest uzależnione od wody :grin:

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 00:31
no...teraz to juz zasluzyles na SOG-acza

Punisher
07-04-07, 00:33
hehe, jasne :cool: dziex

duszek244
07-04-07, 01:29
ja biore też ten kre-alkalyn 2500 mega caps i sory że tak w temat sie troche wpierniczam ale może to też jemu pomoże jestem już w 10 dniu i moge sobie dokupić tauryne do tego czy nie potrzeba ? ja pije 5 l dziennie :)

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 01:41
dlaczego ze niby sie w temat wpierniczasz hehe...dobrze ze pytasz moze to i dla mnie bedzie jakas podpowiedz, to moze ktos od razu mi wyjasni co to jest tauryna i czemu ona sluzy

duszek244
07-04-07, 01:44
Tauryna jest to aminokwas który pomaga w transportowaniu kreatyny...chyba :)

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 01:49
jak na pierwszy raz to mysle ze obejdzie sie bez tego...przynajmniej jak dla mnie, zobaczymy co eXperci na to

jonasz7
07-04-07, 09:35
Kup se taurynę lub glutaminę jedno z tych dwóch musi być :wink:
pzdr.

duszek244
07-04-07, 10:13
biore glutamine extreme i sie zastanawiałem czy nie dokupić tauryny lub dextrozy...?

SkAwwa
07-04-07, 10:15
jeżeli chcesz dokupić to do glutaminy , taurynę

duszek244
07-04-07, 10:25
thx ;]

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 11:27
mnie to chyba juz nawet nie bedzie stac zeby cos dokupowac...ogarne tylko ten zestaw co w temacie

SkAwwa
07-04-07, 11:33
osiłek dokup sobie glutaminę potrzebna jest przy braniu kreatyny
pzdr

[ Dodano: 07-04-2007, 11:34 ]
Polecam Glute Lub Tauryne z Vital Maxa. Tauryna 240 kaps 39 zł więc nawet tania, a gluta 300 caps 79 zł :) więc się opłaca :)

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 11:43
ale potrzebna czy niezbędna? To pierwszy cykl mysle ze z przyswajaniem nie powinno byc problemu

[ Dodano: 07-04-2007, 11:45 ]
a tak na marginesie to skad bierzesz ceny ?? to sobie oblicze ile mi to wyjdzie za caly zestaw...chcialem sie zmiescic w 200 zl...no powiedzmy 250

duszek244
07-04-07, 12:01
ja mam glutamine extreme z treca 55 zł za 200g i na 1 miesiąc starcza spokojnie

SkAwwa
07-04-07, 12:17
glutamina czy tauryna przydają się no ale jak to twoj pierwszy cykl to nie powinienes miec problemu z przyswojeniem :D
pozdro

duszek244
07-04-07, 16:33
i mam jeszcze jedno pytanie jak kupiłem to miałem 120 tabletek tak mi doradził ten koleś no i starczy mi to na niecałe 40 dni dokupić jeszcze ? bo coś mi sie obiło o uszy że cykl z krety powinien trwac 6-9 tygodni to prawda ??

jonasz7
07-04-07, 18:55
ale potrzebna czy niezbędna?

Jako transporter niezbędna, jako dodatek potrzebna :wink:
pzdr.

oSiŁeK_sNd
09-04-07, 23:30
aha czyli jednak mam kupic ?? hehe, z tego co sie ktos tam wypowiadal to naprawde niedrogie w porownaniu do innych rzeczy z tego zestawu co wybralem...no w koncu jak juz cos robic to pożadnie...chociaz ten cykl i tak tylko na miesiac czasu wiec efektow raczej zadziwiajacych nie bedzie hehe

Punisher
09-04-07, 23:39
Jeżeli masz więcej kasy to glutamina, jak mniej to tauryna.

chociaz ten cykl i tak tylko na miesiac czasu wiec efektow raczej zadziwiajacych nie bedzie hehe
Jak to nie będzie, będą :) Tylko trzeba się postarać :cool:

oSiŁeK_sNd
10-04-07, 12:10
czyli mowisz ze da rade calkiem sporo osiagnac w ten miesiac, nigdy nic nie jadlem myslalem ze taki miesiac na cyklu to malo, raczej mi zalezy zeby ruszyc z miejsca bo sie jakby zatrzymalem.Starac sie to nie musze bardzo bo i tak mam juz zakodowane w bani i przyzwyczajenie do intensywnego treningu...jak sie nie styram to potem nie moge spac :mrgreen: pzdr

Punisher
10-04-07, 13:26
czyli mowisz ze da rade calkiem sporo osiagnac w ten miesiac,
No jasne, że da radę. Możliwe, że masz stagnację. Ten zestaw Ci pomoże :cool:

Prezydent_1c
10-04-07, 13:52
sofok666, można brac i glutamine i tauryne brać razem ;)

oSiŁeK_sNd
11-04-07, 20:57
dobra kupilem Mass XXL 4,8kg i Kre-Alkalyn 1500 120kaps. teraz jak to dawkowac i o jakich porach dnia ??? i czy wrzucac przed treningiem okolo 1,5 godziny przed treningiem i pol godziny po treningu tak jak pisze na opakowaniu Mass-a czy jakos inaczej??

Punisher
11-04-07, 21:16
DT:
~20min przed 1 posiłkiem - Kre-Alkalyn
między śniadaniem a 2 śniadaniem - MassXXL
między 2 śniadaniem a obiadem - MassXXL
przed (lub po) treningu - Kre-Alkalyn
Jeśli Kre-Alkalyn po treningu, to 20<30min po treningu MassXXL, jeśli przed, to MasXXL bezpośrednio po treningu
godzinę przed ostatnim posiłkiem MassXXL
DNT:
~20min przed 1 posiłkiem - Kre-Alkalyn
między śniadaniem a 2 śniadaniem - MassXXL
między 2 śniadaniem a obiadem - MassXXL
godzinę przed ostatnim posiłkiem MassXXL

MassXXL - porcje w zależności od diety: ~50g (DT) / 70g (DNT)
Kre-Alkalyn - każda porcja - 2kaps

oSiŁeK_sNd
11-04-07, 21:27
DT:
Jeśli Kre-Alkalyn po treningu, to 20<30min po treningu MassXXL, jeśli przed, to MasXXL bezpośrednio po treningu

Wez mi to wyjasnij bo ja jakis otępiały troszke chyba jestem i nie rozumiem :mrgreen:

[ Dodano: 11-04-2007, 21:27 ]
jak grzecznie wyjasnisz to dostaniesz Soga :D heheheheeee :mrgreen:

Punisher
11-04-07, 21:33
"przed (lub po) treningu - Kre-Alkalyn "

Jeśli przed treningiem weźmiesz Kre-Alkalyn, to Mass'a weź bezpośrednio po treningu.
Jeśli bezpośrednio po treningu weźmiesz Kre-Alkalyn(a nie przed), to Mass'a weź 20 do 30 minut po treningu. Jasne już?

P.S.
Nie chodzi mi o sogi, nie jestem taki napaleniec :cool:

oSiŁeK_sNd
11-04-07, 23:44
Jasne juz !! :wink: ale ja sie Ciebie nie pytalem czy chcesz tylko ze sie przyjelo ze jak ktos Ci pomoze to daje sie mu Sogacza...no to z checia dam bo mi pomogles a tak na marginesie to i tak nie wiem o co chodzi z tymi Sogami :mrgreen:

jonasz7
12-04-07, 16:30
Możesz po treningu kretkę z masssem.
Ale ja jeszcze nie próbowałem tego, ale czytałem że tak można i super daje efekty.
pzdr.

oSiŁeK_sNd
12-04-07, 22:21
to teraz mi wyjasnijcie jedno z pojęć ktore tu na forum zobaczylem...co to znaczy "zalać się" jak za duzo sie bedzie szamac tego mass-a ?? rozpisal mi sofok jak szamac i wychodzi na to ze w dni treningowe mam szamac 4 razy Mass'a a zaraz na innym temacie czytam ze 4 to za duzo i ze 3 to starczy...od razu mowie nie mam super dietki szamie wszystko co mam oczywiscie staram sie wybierac produkty wysokobialkowe itd ale po prostu nie stac mnie na to zeby diete sobie ustawic!

Kakashi
12-04-07, 22:24
"zalać sie" znaczy obrosnąć w tłuszcz:D

oSiŁeK_sNd
12-04-07, 22:54
to mi juz nie grozi bo i tak mam samar...chociaz moge miec wiekszy zawsze,brzuch to zaniedbuje juz dluzszy czas :mrgreen: Chodzi chyba dokladnie o to ze nadmiary tych wszystkich skladnikow odzywczych zamieniaja sie w tluszczyk i odkladaja sie w ciele ?!

Punisher
12-04-07, 23:12
DT:
~20min przed 1 posiłkiem - Kre-Alkalyn
~1-2h przed obiadem - MassXXL (jedz drugie śniadanie)
po treningu - Kre-Alkalyn
20<30min po treningu MassXXL
godzinę przed ostatnim posiłkiem MassXXL
DNT:
~20min przed 1 posiłkiem - Kre-Alkalyn
~2h po śniadaniu - MassXXL (jedz też po tym 2śniadanie)
2h po obiedzie - MassXXL
+ ew. jeszcze jedna porcja

MassXXL - porcje w zależności od diety: ~50g (DT) / 70g (DNT)
Kre-Alkalyn - każda porcja - 2kaps


Sorki, poprawilem się, może tak będzie lepiej. :cool:

oSiŁeK_sNd
13-04-07, 00:33
a moge robic tak jak wczesniej co pisales ze albo kre-alkalyn przed i wtedy mass'a po terningu od razu...czy tak jak napisales ze po treningu kre-alklyn i potem za pol godziny mass'a ??? co to w ogole zmienia...bo sa rozne szkoly jak zauwazylem jonasz jeszcze napisal ze po treningu kretke z masem to podobno super efekty ale nie potwierdzone do konca przez niego bo nie probowal

Punisher
13-04-07, 16:17
Sorki wczo nie mialem czasu zbytnio.
Jest inna rozpiska w zależności, z czym się łączy, różnie może być. Zależy to też również od diety.

Możesz brać przed treningiem Kre-Alkalyn. Jedni mówią, że przed inni, że po. Jeśli tak Ci wygodniej to czemu nie. Ale ja bym brał po treningu i potem tak po ~20 min Mass'a.
Sorki za komplikacje :cool:

oSiŁeK_sNd
13-04-07, 18:09
nie to nie chodzi o to jak mi wygodniej tylko chodzi o to zeby byly tego jak najlepsze efekty..dlatego pytam bo nie chce nic zrobic zle zeby nie zmarnowac cyklu...moze jestem natretny ale pytam o wszystko bo nie mam o tym zadnego pojecia bo to pierwszy raz wiec wole miec pewnosc ze wszystko bedzie ok

Punisher
13-04-07, 18:49
moze jestem natretny ale pytam o wszystko
Nie jesteś:) Kto pyta nie błądzi.
To więc tak, jedni zalecają kreatynę przed treningiem, jedni po treningu.
Ale bardziej przychylne jest stosowanie po treningu. Dlatego napisałem, że ja bym tak robił na twoim miejscu :cool:

oSiŁeK_sNd
13-04-07, 19:01
ok bede po i 30 min pozniej Mass'a zobaczymy co bedzie...ze mnie :]

[ Dodano: 13-04-2007, 19:39 ]
a te tabsy to sie w calosci pożera, nie trzeba ich otwierac ?!...bo one dosyc duze sa :mrgreen: , zebym czasem jakiegos plastiku nie jadl haha :]

jonasz7
13-04-07, 21:08
W całości, najlepiej popić jakimiś węglami!!
pzdr.

Punisher
13-04-07, 21:15
zebym czasem jakiegos plastiku nie jadl haha :]
To nie platik tylko żelatyna :mrgreen:

oSiŁeK_sNd
14-04-07, 19:27
tak sie jeszcze zastanowilem dzisiaj po treningu w jednej kwestii...biore kre-alkalyn od razu po tyraniu i potem ok.30 min po Mass'a ...zawsze po tyraniu jakis owoc szamalem to kiedy mam go jesc...moge normalnie do kre-alkalynu czy pozniej jakos...a moze w ogole nie jesc ?!

Punisher
14-04-07, 19:37
Lepiej kreatyny nie mieszać z jabłkiem, jedynie z winogronami i miodem.

oSiŁeK_sNd
14-04-07, 20:02
a bananek :mrgreen: i jak to jesc...razem z kreatynka mozna czy pozniej ?!

Punisher
14-04-07, 20:50
Winogrona możesz,bo można popijać kreatynę sokiem z winogron[lub wraz z miodem, ale nie wiem w jakiej postaci-woda z miodem i kreatyną... musze posmakować :razz: ].
Winogrona mają jakieś tam właściwości sprzyjające suplementacji kreatyny, nie umiem fachowo powiedzieć jak to brzmi :razz:

jonasz7
14-04-07, 21:34
Po treningu mieszaj kretę z massem.
pzdr.

Punisher
14-04-07, 23:28
Po treningu mieszaj kretę z massem.
Mówisz? Może tak być?

jonasz7
15-04-07, 07:43
Ostatnio czytałem że po treningu tak!!
Jest no bardzo szybko wchłaniająca mieszanka, ja jeszzce nie próbowałem w ten sposób, wezme tak w następnym cyklu i będę miał całą gamę sposobów brania krety.
Wtedy wam napisze jak brać by mieć najlepsze efekty.
pzdr.

oSiŁeK_sNd
15-04-07, 08:26
no wlasnie najgorsze dla mnie jest to ze to moj pierwszy cykl i wolalbym sie oprzec na sprawdzonych sposobach a jak dotad nikt tutaj nie potwierdzil tego sposobu potreningowego brania

Punisher
15-04-07, 11:27
Jeżeli nie chcesz na sobie testować, bo to pierwszy cykl, to zrób to po staremu, czyli z odstępami brania kreatyny i białka ~30 min.

(P.S. Jonasz7 ja też o tym gdzieś czytałem)

oSiŁeK_sNd
15-04-07, 19:31
zrobie z odstepami a jakby ktos potwierdzil to moze nastepny za jakis czas cykl bede robil to zrobie tak...mniejsza z tym, juz widze poprawe, bo mam jakby wiecej sily i ochoty do cwiczenia...nie zamulam sie w czasie treningu, mam ochote sie porozciagac nawet miedzy seriami moze to tez kwestia tego ze zaczalem delikatnie wiecej jesc.Zadam wam jeszcze pytanie ktore generalnie powinno byc w ogole w innym dziale ale nie chce zakladac tematu bo to taki szczegolik, w 1 dzien treningowy robie cycki + bicol i czy moge do tego robic tez przedramie czy raczej odlozyc to na inny dzien?

jonasz7
15-04-07, 19:36
Możesz!!
pzdr.

oSiŁeK_sNd
16-04-07, 23:39
tak sie zaczalem zastanawiac...czy nie bedzie tak ze jak wezme kre-alkalyn przed treningiem to on sie wchlonie i bede mial wiecej sily w czasie cwiczenia ?Z poczatku bralem przed a potem zaczalem po np tak jak przed wczoraj i dzisiaj i dzisiaj jakby mialem juz mniej tej sily.Oczywiscie wiem ze to moze zalezec od snu i odzywiania ale nie bedzie lepiej na sile jak wszamie przed a nie po ? w ogole czy to ma jakis zwiazek z sila.A to chyba tez musi potrwac zanim sie odblokuje...bo stoje dalej w miejscu ale w koncu szamie to wszystko od kilku dni dopiero

Punisher
16-04-07, 23:46
Powinno ruszyć wszystko ! Cierpliwości.
Ty sam musisz wiedzieć jak jest najlepiej dla Ciebie, bo to wkońcu twój organizm. :cool:
Wg mnie to nei powinno mieć związku z siłą... Pij dużo wody niegazowanej. Pozdro.

jonasz7
17-04-07, 09:02
oSiŁeK_sNd, jedz po, ja próbowałem tak i tak i po jest lepiej!!!
pzdr.

oSiŁeK_sNd
17-04-07, 10:48
ok dziekówka, chyba juz nie powinno mi nic wpasc do glowy hehe wiec nastepny post w tym temacie to pewnie beda juz wyniki po cyklu,pozdrawiam

jonasz7
17-04-07, 19:34
To w takim razie zamykam.
pzdr.