PDA

Zobacz pełną wersję : Zapalenie stawów biodrowo-krzyzowych



Brzucho
12-08-14, 14:51
Mam pytanko , jak z tym schorzeniem zapatrywac sie na dalsze cw? Cw juz 3 lata, ale czy przy tej kontuzji jest sens cw? Jak tak to w jaki sposób bo ciezko cw aby nie obciążać kręgosłupa. Ortopeda odradza, ale wiadomo innej opini od niego sie nie spodziewałem.

djkero
18-08-14, 19:20
jakie masz dolegliwosci, jak cwiczysz na siłce?

Brzucho
18-08-14, 21:08
Hmm jako tako dolgliwosci podczas cw nie mam, za to sa po tzn ranny ból pleców który wybudza ze snu potem gdy troche pochodze mija, ból pleców gdy za długo stoje np kościół czy praca .

karol25
08-09-14, 18:00
Mam podobną przypadłość. Mam dość częste bóle dolnego odcinka kręgosłupa, krzyża. Lekarz nic nie zdiagnozował, ale męczyłem go, aż po kilku różnych maściach i żelach zapisał mi w końcu zabiegi i ćwiczenia. Nic to nie dało, jak mnie łamało wcześniej tak mnie łamie dalej. Próbowałem już kilku metod alternatywnych. Biorezonans, kręglarz, zioła, nawet pijawki... Nie pomaga. Teraz dziewczyna znalazła jakiś ponoć profesjonalny wynalazek na bazie podczerwieni, może się skuszę, na razie szukam wiarygodnych opinii w necie o tym. Opis brzmi jakby to było stworzone dla mnie - ale wiadomo to , jak na mnie podziała... Może ktoś używał takiego sprzętu i podpowie czy warto?