PDA

Zobacz pełną wersję : Artroskopia Barku



Martiness_88
04-08-14, 15:57
Witam nie było mnie tutaj 5 lat. Wczesniej pisałem o moim barku.Nie znałem hasła(zaomniałem)ale dopiero teraz mogłem uwiarygodnic swoje dane wiec juz jestem znowu.Tym razem juz jestem po operacji barku dwa miesiace temu miałem taką operacje. Miałem 10 dniową rehabilitacje (krioterapia oraz cwiczenia) w naszym Włocławskim szpitalu-Same TŁUKI. Lekarz rehabilitacji dał mi skierowanie bo sanatorium na 21 dni czekam na odp Zusu.
Ale mam pytanie jak juz sie skonczy rehalilitacja czy ktos mogł by mi pomóc.Chce cwiczyc jak kiedys.Wiem ze to nie mozliwe, narazie boje sie zrobic nawet jednej pompki.Chciałbym prosic o rozpisanie trennigu narazie w domu z hantlami obejmując bark. Proszę o odp.:whistle:

Pozdro!!

slim shady
04-08-14, 17:23
a co miałeś dokładnie z tym barkiem ? raczej poczekaj na opinie fizjoterapeutów po rehabilitacji

Martiness_88
05-08-14, 20:54
Slim Shady miałem uszkodzony obrąbek stawowy.mam sszytą panewke kotwicami formy biomet8693
widoczne za zdj

Mam wizyte 20 u ortopety.Strasznie mnie boli nie wiem czy kontynłowac cwiczenia do tego czasu. Fizjoterapeuta skierował mnie na sanatorium a chu.. wie kiedy zusowi sie zachce mnie tam posłac.Nie wiem czy cos cwiczyc do tego czasu???

USgorn
05-08-14, 23:32
Jak boli to lepiej poczekaj do wizyty u lekarza przez obciazenie mozesz powiekszyc tylko problem

Micek185
06-08-14, 07:03
nie rób narazie treningu zadbaj tylko o trening który zada Ci fizjoterapeuta lub rehabilitant, po zabiegach nie należy ani przeciążać miejsc aoperacji anie tez jej całkowicie zaniedbywac i osłabiać.

Martiness_88
07-08-14, 11:24
Dziekuje macham sobie tylko co drugi dzien przez 15 min samimi sztangelkami od hantli warzą one po mniej niz poł kilo takze mysle ze nic mi sie nie stanie.