PDA

Zobacz pełną wersję : Dietka pod redukcje .



Mateuszek1234
26-06-14, 15:42
Siemano, odrazu do rzeczy - wrzucam miske, która wydaje mi się odpowiednia ale chętnie poczytam wasze opinie co zmienić/zamienić. Wiek 21 Waga 94 Staż 3 lata Wzrost 181 Bf okolo 20%, cel oczywiście redukcja.
Do tego cykl, konsultowany wcześniej w dziale doping:
1-12 Testo Enan 100mg eod
4-14 Masteron 50mg eod
hcg 250 i u c3d

zapotrzebowanie 3200kcal

I - Śniadanie (posiłek przedtreningowy)
Płatki owsiane górskie 100g
WPC 20g
Migdały 15g
1 jajko

II - posiłek potreningowy
Ryż basmati 100g
Pierś z kurczaka,indyka 150g
Warzywa 250g

III posiłek
Kurczak lub indyk 150g
Warzywa 250g
Oliwa z oliwek 30g

IV posiłek
Kurczak indyk 200g
Warzywa 200g
Oliwa 20g

V posiłek
Masło orzechowe 30g
Orzechy włoskie 20g
WPC 25g

Wychodzi ok. 2500kcal
Białko 180g = 720kcal
Tłuszcze 95g= 855kcal
Węgle 220g=900kcal

Do tego leci codziennie witaminy i minerały OLIMPu, Omega 3, wit D 5000j , 6bromo i cynk.

Trening 4x w tygodniu : pon,wt,czw,pt . przeważnie rano między 9 a 11 . Po kazdym 20min aerobów

fallenursus
26-06-14, 15:52
Za mało białka za dużo Wit d
Zmień makro na 3/3/1

Mateuszek1234
26-06-14, 16:55
Sorki z tą witaminą D błąd, nie 5000j tylko 2000. Zmienie makro tak jak radzisz i wstawię ponownie, dzięki i pozdro

Mateuszek1234
26-06-14, 19:59
To mi dodatni bilans wyjdzie jak tak patrze ^^ Szybko mnie zalewa co Ty na to żeby węgle jednak 2g/kmc dać ?

fallenursus
26-06-14, 20:30
Źle patrzysz bo mnie wyszli 3102

Micek185
26-06-14, 21:03
To mi dodatni bilans wyjdzie jak tak patrze ^^ Szybko mnie zalewa co Ty na to żeby węgle jednak 2g/kmc dać ?
Dobrze masz diete rozpisaną pod względem makro, na reszte nie patrze Twoja sprawa co wkłądasz do michy.
jesli nie bedziesz szła redukcja to lekko utnij kalorie z tłuszczu, wegle zostaw na takiej ilości bo wychodzi Ci ok 3g węgli na kilogram masy ciała.

Wiekszość "fachmanów" liczy makro na podstawie całej masy ciałą nikt nie uwzględnia tego że podstawowe BMR liczy się na podstawie masy betłuszczowej u Ciebie to jest ok75kg i z tego wychodzisz z makro u Ciebie odpowiedni B-2,5 3g W-3g T 1-2g
Jeśli faktycznie zalewa Cie od lekkiego plusa kcl to pokombinuj bardziej z Cardio treningiem, nie ucinaj kalorii ale bardziej zadbaj o takie aktywności jak HIIT czy Tabata z rana a po południu normalny trening tak by mocniej podkręcić metabolizm.

Mateuszek1234
27-06-14, 12:19
Dokładnie Micek makro starałem się liczyć na podstawie beztłuszczowej masy ciała. Fallen twierdzi, że za mało białka - dorzucić do 200-220g/dzień ? Czy zostawić tak jak jest czyli 2,5g na kmc?

fallenursus
27-06-14, 13:23
Jebie mnie jak zrobisz. Zapominasz.o jednej ważnej rzeczy. Nakurwiasz sterydy.
Jak już nie będziesz miał z czego obcinac, będzie zastój zero siły i chęci na treningi a cardio będziesz machac 7dni w tyg to również polecam zejście z kaloriami poniżej bmr bo taka teraz w PL moda.

Mateuszek1234
27-06-14, 15:24
Nie zapominam, wiem że organizm na koksie zamienia się w maszynę do przerabiania żywności. Na początku bilans sypnę na 0 a dorzucę cardio i rano trening Tabata, o którym wspomniał Micek, robienie go na czczo to dobry pomysł ?
Później ewentualnie zacznę obcinać kcal.

fallenursus
27-06-14, 15:29
Baw się makro a nie kaloriami :)
Ja silowke robię na czczo

Mateuszek1234
27-06-14, 15:47
Będę kombinował ^^ jak będzie problem to coś podpowiecie :)
Jak z siłą na treningu na czczo u Cb ? Na noc dajesz węgle jakieś czy poprostu na*urwiasz złomem i nie ma żadnego problemu :D

fallenursus
27-06-14, 15:54
Nie było większego problemu z pchnieciem 190 na ławie. Wołowina przed spaniem i nie ze tak godzinę czy dwie. Jem i padam. Dużo zależy od testowanych środków również :) energię wolę pobierać z tl jak ww.

Micek185
27-06-14, 17:16
Dokładnie Micek makro starałem się liczyć na podstawie beztłuszczowej masy ciała. Fallen twierdzi, że za mało białka - dorzucić do 200-220g/dzień ? Czy zostawić tak jak jest czyli 2,5g na kmc?

Każdy ma inny tok myslenia, sam obecnie testuje na sobie podejscie zeby nie spożywac wiecej niż 1,5g białka i ciagle buduje mięso, przy 3g połowe pewnie bym wylewał w kibel. obserwuj swój organizm wyjdz z tej rozpiski którą masz obecnie jesli efekty będą widoczne to nie zmieniaj nic "bo tak powiedział ktoś na internecie" napewno na tym lepiej wyjdziesz niż ładujac ciagle po 3g efekty będą ale nigdy nie będziesz świadom tego ile ak naprawde z tych 3g Twój organizm przyzwaja.
Treninig na bardzo niskim bilansie kcl to też głupota nigdy nie będziesz miał dobrego samopoczucia czy dobrego nabicia na treningu dlatego węgle na poziomie ok 3g w przypadku treningu typowo sylwetkowym i na bombie są jak najbardziej wskazane.

Pamiętaj o tym że całe życie nie bedziesz na bombie chyba że jesteś idiotą to inna sprawa, podchodź do sportu w sposób mądry i zgodny ze zdrowiem. Niestety to jest na tyle indywidualna sprawa ze przez internet nikt Ci nie doradzi optymalnych makro czy michy.

fallenursus
27-06-14, 17:25
Piękne indywidualne podejście o którym tak wszędzie piszesz.
Jakbyś choć trochę był ogarnięty za jakiegonsie nosisz to byś sprawdził przynajmniej 10postow na tym.forum,kolegi wyżej. Niektórzy są idiotami będąc on all the time a ie muszac. Niektórzy muszą a nie chcą.
im Still not impressed.

Mateuszek1234
27-06-14, 21:12
No w naszym przypadku praktycznie rzecz biorąc na bombie być musimy cały czas :) Może kolega akurat nie śledził naszych innych tematów i ma prawo nie wiedzieć :P

Micek185
28-06-14, 00:58
Akurat na bieżąco śledze tematy użytkownika Fallena i wiem że nigdy dobrej formy nie zrobił na towarze i waląc w diete 4xwięcej kasy niż ja takze myślę że ze spokojnym sumieniem mogę stwierdzić że mam w dupie jego wzięte z kosmosu tezy na temat jakości jedzenia i ilości jakie spożywa i doradza, a moi klienci cieszą sie zarówno dobrym samopoczuciem jak i formą. Lubie podejscie pragmatyczne nie teoretyczne.

USgorn
28-06-14, 01:07
Imo nie Ty powinnes decydowac kto ma lepsza forme Ty czy Fallen a osoby trzecie ;)

fallenursus
28-06-14, 01:12
Micus nie oszukujmy się z ciebie forum ma beke :) ale spoko może jak sie doedukujesz i nie będziesz jak 1000 trenerów jak grzyby po deszczu po każdej imprezie kifu, gdzie za śmieszne 1500 zł i dwa dni szkolenia dostaje się papiery to może i formę zrobisz. Narazie synek nie masz szans :( za smarkaty i niedouczony jesteś. Niestety z xfitowcami rozmowy dłuższe niż 30sec nie mają sensu bo od machania 50kg sztanga i przybijania piatala we łbach się gorzej jak od towaru pierdoli. A tyle białka co jesz w zupełności starcza do takich treningów ciężarów i żeby ważyć 80kg i wychylac się z tłumu. Jeśli kolega będzie robił z treningu siłowego aeroby spoko szybko z. WAGI mu zleci. Jeśli oto mateuszkowi chodzi go for it bro.
Cross to taka maszyna napędową jak neonazism. Na dwuch szkoleniach z Glassmanem byłem jak na zachodnim wybrzeżu mieszkałem. 300$ których nigdy nie odzyskam...

Mateuszek1234
02-07-14, 16:17
Narazie naprawiam metabolizm i cisnę zerowy bilans żeby przyzwyczaił się do kalorii bo w sumie przez ostatnie kilka miesięcy kaloryczność była za niska i przeplatana z śmieciowym jedzeniem przeważnie w weekendy. Od poniedziałku cisne z towarem i zobaczymy jak będzie szło. Rano na czczo dorzucam 20 minut intensywnych aerobów a w dni nietreningowe w miejsce treningu siłowego - trening Tabata( krótki i intensywny) by podkręcić troszkę przemianę. Makro póki co prezentuje się 2,5/3/1,5 i pokrywa całe moje dziennie zapotrzebowanie.

Mateuszek1234
12-07-14, 13:43
Panowie a jak to jest z zapotrzebowaniem ? Waszym zdaniem powinno być liczone na podstawie beztłuszczowej masy ciała czy do całej masy ?

USgorn
12-07-14, 14:00
Imo zapotzebowanie ma sens na poczatek tylko a pozniej patrzysz co sie dzieje i wprowadzasz zmiany w zaleznosci od oczekiwanego efekty. Niestety ale kolejny raz pokazujesz ze pospieszyles sie z saa bo brak Ci odpowiedniej wiedzy pod katem diety

Mateuszek1234
12-07-14, 14:25
Jakie pospieszyłem ? Jeszcze nic nie biore, zakładając temat pisałem ze aby kupuje towar bo pozniej nie bede mial zrodla a narazie lezy i sobie czeka. Chciałem poznać wasze zdanie bo według mnie jak ktoś ma większy bf to powinien na początku wyliczać na podstawie suchej masy i obserwować....

Mateuszek1234
12-07-14, 14:32
To forum jest od wymiany zdań,poglądów i pytań jeśli chcę się czegoś dowiedzieć czy tylko dla prosów którzy wszystko już wiedzą, wszystko brali i nikt nie ma prawa pytać się o cokolwiek? Bo czasami odnosze takie wrażenie

USgorn
12-07-14, 16:31
Nie do konca tak jest bo jesli ktos ma duza nadwage to nie zacznie od 2tys kcal tylko dlatego ze ma malo miesnia.

Jak najbardziej masz racje my o tym tez dobrze wiemy. Ale jedyne co chcemy Ci przekazac to to ze saa to nie zabawki

Mateuszek1234
12-07-14, 19:40
No to są oczywiście i takie sytuacje ale chciałem tutaj poruszyć kwestie tak zwanej "większości" gdzieś ten bf oscyluje od 15 do 20 %. Miałem okazje ostatnio uczestniczyć na wykładach u naszego pro Pana Roberta Piotrkowicza między innymi i właśnie twierdzą tak jak wyżej pisałem. Lubie pytać i zbierać jakieś info z różnych źródeł dlatego zapytalem co o tym sądzicie :)