PDA

Zobacz pełną wersję : układanie rozpiski



jarek1994
22-06-14, 23:28
Witam wszystkich użytkowników którzy czytają owy temat. Od jakiegoś tygodnia zacząłem trenować w domu rzeźbę tylko jest problem bo nie potrafię zbytnio ułożyć sobie żadnego harmonogramu ćwiczeń. NO i tutaj zwracam się z prośbą do was. Byłby ktoś na tyle miły i ułożył mi jakikolwiek harmonogram? Chodzi mi przede wszystkim o mięśni brzucha, biceps, barki, triceps.

Mam 20 lat, waga 70kg, wzrost około 178. Trenuję w domu tak że nie mam dostępu to profesjonalnego sprzętu.

Posiadam:

-ciężarki: 2x 2,5kg | 2x 1kg | 2x 5kg | 2x 10kg [jestem w trakcie zakupu kolejnych]

-drążek do podciągania

-koło do ćwiczeń

Robię również brzuszki, pompki, unoszenie nóg 2cm nad ziemie. Bardzo bym prosił o ułożenie rozpiski gdyż jak już wspomniałem jestem zielony w tych sprawach :/ Aha jeszcze jedno. Czy lepiej jest ćwiczyć co drugi dzień wszystkie mięśnie np. brzuch, biceps razem? Codziennie wszystkie mięśnie a tylko w niedzielę odpoczynek?? Czy może codziennie inną partię mięśni??

Czekam na jakąkolwiek rozpiskę. Pozdrawiam

slim shady
23-06-14, 00:47
brakuje Ci trochę sprzętu ale przy użyciu hantli i drążka spokojnie przećwiczysz całe ciało, zastosowałbym trening FBW lub jakąś obwodówkę czyli ogólnie trening całego ciała, ćwiczenia tak dobrane żeby angażowały jak najwięcej mięśni. + cardio po 30-40 minut ale przede wszystkim dieta