PDA

Zobacz pełną wersję : spalacz tłuszczu.



kristof
12-06-14, 10:48
Kupiłem sobie ALRI VENOM HYPERDRIVE 3.0

czy to coś da ? dodam ze zaczałem biegać

Wikidajło
12-06-14, 20:56
Coś da, oczywiście przy odpowiedniej diecie. Bez diety to tylko są zykłe dropsy, dodam że osobiście szamałem venoma (tego starego) i zleciałem około 14kg, mój błąd że później wróciłeł do śmieciowego jedzenia i przytyłem z nawiązką... :/
Także dieta, ostry trening i efekty napewno przyjdą!

fallenursus
13-06-14, 00:07
Tobie Nic nie da, stratą kasy za którą mogłeś zapłacić karnet na siłownię lub ulozzenie diety

Whitelionn
14-06-14, 09:25
Zalezy jaka to ma być redukcja i na czym polegać. Ja np mam problemy z nadmiernym apetytem i mi ze spalaczy pomagał o wiele tańszy Revex-16 od Scitec'a. Ale potwierdzę wypowiedzi kolegów z góry;) dieta to podstawowa podstawa podstawowej redukcji:P specjalnie podkreśliłem to. Bez dobrze dobranej diety i treningów nic nie zdziałasz. Na początek radzę samemu zrzucić kilogramy

kristof
14-06-14, 14:05
Zjadłem wczoraj jedną tabletkę, to miałem później rzadkie sranie :D i dziś jedną tabletkę dziwnie się czuje.

Wikidajło
14-06-14, 14:13
Gadają że jak jest sraka to towar trzeba odłożyć i dać sobie spokój (ale z tym poczekaj aż się wypowie ktoś mądrzejszy w temacie), słuchaj pisałeś że nie masz teraz czasu na trening to powiedź w jakim celu brałeś tego spalacza? myślisz że bez treningu będzie działał i kg będą lecieć w dół ???

kristof
14-06-14, 14:29
Dziś drugi dzień tabletki sraka była normalna, czasu po prostu nie będę miał sporo od wtorku bo będę wstawał po 5 rano na 7 do pracy do 17. 18, koło 18 w domu a praca to budowlanka, spalasz kupiłem bo tak czy owak będę ćwiczył.

Wikidajło
16-06-14, 14:56
Dalej nie wiem jakie są twoje cele, czy zbudowanie masy mięśniowej, czy po prostu zgubienie kilogramów, bo jeżeli to drugie to ja na twoim miejscu zamiast pakować kase w suple to pomyślał bym na dietą a kase zainwestował w lepszej jakości jedzenie... Skoro jesteś od 5 do 18 na nogach, pracując fizycznie i pewnie nie lekko, to czy masz w ogóle siłę na tening siłowy???

kristof
16-06-14, 20:55
No chce schudnąć i wyrzeźbić kaloryfer :) Do pracy miałem iść od jutra, jednak nie ide i nie wiem kiedy pójdę bo tam gdzie miałem isc to nie ma jakiegoś kierownika i na razie nie idę, mam za dzwonić w poniedziałek i zapytać się co i jak więc póki co tydzień jeszcze wolny.
Więc póki co gnije na chacie i właściwie nie spalam Karoli, na siłkę sobie idę na godzinę o 16-17 później około 21 sobie biegam 1 biegu 1 marszu i tak 7 razy.