PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na masę / szczypior



devt
12-06-14, 09:03
Siemanko, jestem szczypiorem że tak powiem, chciałbym nabrać trochę masy, mogę zacząć brać kreatynę czy też inne podobne suplementy. Chodzi mi o to żebym mógł nabrać większą ilość masy w małym przeciągu czasu nie posiadając sprzętu, jest to możliwe? Mogę też spróbować z suplementami, które nie oddziałują w dużym stopniu na zdrowie.

Wiek: 19
Wzrost: 180
Waga: 63

devt
12-06-14, 12:56
Znajomy mi polecił dzisiaj ten trening http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-obwodowy-na-dobry-poczatek,3681,1 ? Co o tym myślicie?

USgorn
12-06-14, 13:02
Ten trening wymaga obciazenia a z tego co napisales nie masz sprzetu zadnego.
Mozesz poczytac o treningu domator aczkolwiek efektowniejszy trening bylby z obciazeniem.
Poczytaj w dziale Dieta tematy podwieszone bo to jest najwazniejsze czy beda efekty czy nie.
Z kreatyna daj sobie narazie spokoj bo poki nie znasz podstaw odzywiania i treningu i tak nic nie da

devt
12-06-14, 13:07
W treningach może mi pomóc kuzyn, posiada ławeczkę, hantle, drążek do podciągania, włożył w to trochę kasy. Sam mi doradził żebym nie kupował na razie suplementów, przerzucił się na czarny chleb i makaron i powoli się przyzwyczaił do diety, co o tym sądzisz, o tym ćwiczeniu ze sprzętem? Powiedział mi również że 3 treningi w tygodniu mi wystarczą na początek.

USgorn
12-06-14, 13:58
Jasne taki sprzet bedzie ok ale jeszcze wazne co za cwiczenia bedziesz robil
Ciemny chleb i makaron to zrodla weglowodanow. No a reszta? dlatego tez poczytaj tematy podwieszone

devt
12-06-14, 17:33
Postaram się trzymać dietę, którą udało mi się znaleźć w podwieszonym temacie, lecz nie wiem czy mnie na nią stać, spróbuje chociaż by wyglądała ona podobnie, lub jeść 4 posiłki dziennie.4 dzień rzucam palenie więc myślę że wzrost wagi po tygodniu dwóch mógłby podnieść się w górę.