PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje trening siłowo, odchudzający.



balt
05-04-07, 22:36
Witam serdecznie wiem że siłówka z odchudzaniem nie idzie zbytnio w parze(moge sie mylic).

Mam 194 cm wzrostu wage 100 kg. Potrzebuje zwiekszyc siłe( w szczegolnosci barków,plecow) ponieważ zaczynam powazny trening wspinaczkowy, musze pozbyć sie tzw."oponki" z brzucha. Już wiem ze do tych celów spalania tkanki tłuszczowej najlepsza jest Aerobiczna "szóstka" Weidera która jest opisana w powyższych tematach.
Ale problem jest bardziej skomplikowany ponieważ do zrzucenia 10 kg mam nie całe 30 dni. Wiem że jest to możliwe ponieważ już kilka razy zrzuciłem mase w szybkim tempie, ale nie w tym rzecz musze zwiekszyc moc plecowi rak.

Prosze osobe która zna sie na zeczy by rozpisała mi trening pozwalajacy na destrukcje mojej tkanki tłuszczoej ale żeby mięśnie mi nie rosły a zwiększały siłe.

Dodam tyle że od zrzucenia tkanki tłuszczowej uprawia bieg w pełnym sprzecie alpejskim :wink: ( 2 pary skarpet, 3 pary dresow, kalesony, 2 t-shirty 3 bluzy, kutrka zimowa, rekawice i czpka) zaczełem od wczoraj także jak wracam z biegów to mam wszystko mokre. ( biegam w godzinach południowych)

Dzieki za pomoc.
Jeżeli sa jakies niezroumiałe psrawy prosze pisac.

rocky_balboa
06-04-07, 10:33
Moze by tak rano trening typowo silowy - malo powtorzen, duzy ciezar ktory ledwo wyciskasz i tak 6-8 serii, a zebys schudl to aeroby po treningu, bieganie tak samo, bo jak sie rano wybiegasz to juz potem silowego treningu chyba nie zdolasz wykonac ;p