PDA

Zobacz pełną wersję : zmulenie na redukcji + wysiłek intelektualny



Demonek
03-06-14, 13:43
Na redukcji jestem od 19 lutego. Generalnie jestem zadowolony, dopiero w ostatnich dniach zacząłem odczuwać negatywne skutki jak zmulenie, zwiększone łaknienie itd. Z tym jednak sobie poradzę, motywacja jest, silna wola też.

Problem w tym, że mam teraz nawał pracy (dodatkowe zlecenia ponad normę) i w takich przypadkach na wysokich obrotach pracuję jak sobie coś podjadam (orzeszki ziemne, nerkowca, pistacje, owoce, jakieś prażynki, paluszki itd), przy czym w ilościach sporych ;) Bez tego jestem zmulony, koncentracja leży i kwiczy, ssanie się nasila i generalnie moja wydajność ssie drąga.

Jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Wiem, albo rybki albo akwarium, ale może macie jakieś patenty?

fallenursus
03-06-14, 14:09
Yup
Kofa
Tyrozyna
Efa
Noopept
Zen szen
Ketoza

.rocky
03-06-14, 20:09
jeśli faktycznie czujesz ze potrzebujesz to wciągnij sobie ta czekolade albo ciasteczka, napij się soku nektarowego 100%, w nie przesadzonych ilościach przecież nie spierdoli ci to redukcji lol
chyba ze ciagiesz keto to zostają tylko tabsy i stimsy

USgorn
03-06-14, 22:05
Rock nie kazdy jedzie na takich srodkach jak Ty i takie konkretne ciasto codziennie zrobi roznice.
Fallenursus Ci dobrze rozpisal co najwyzej bym zen szen pominal

Demonek
03-06-14, 23:42
Fallenursus Ci dobrze rozpisal co najwyzej bym zen szen pominal

Yup- da fuck is this?
Kofa- kofeina? Już ciągnę w pepsi max
Tyrozyna- ??
Efa- ?? Eferedyna ??
Noopept - ??
Zen szen - czemu nie polecasz?
Ketoza- przecież ludzie pisali, że na ketozie to dopiero zamuła jest...

USgorn
04-06-14, 00:04
Yup czyli odp na Twoje pytanie czy macie jakies patenty.

kofa tak kofeina. W pepsi max masz nie wielkie ilosc smialo mozesz dawac 400-600 mg dziennie tylko nie na raz

tyrozyna taki suplement aminokwas chociazby od now mozesz kupic

Efa tak efedryna

Noopept to noopept na necie bez problemu mozesz znalezc

Zen szen dziala ale slabo dlatego

Ketoza lepsza niz low carb pod wzgledem zywotnosci ;)

USgorn
04-06-14, 00:08
ewentualnie zamiast efy mozesz synefryne dac

slim shady
04-06-14, 00:44
jak masz pracę umysłową to podbij węgle, glukoza= paliwo dla mózgu, tyle, że trzymaj nadal ujemny bilans kcal

fallenursus
04-06-14, 01:02
Żeń-szeń zenszeniowi nie równy. Wieksosc produktów u was to albo nędzny korzeń amerykański albo jakaś pseudo europejskie.:)
To kupujemy tylko z chin lub z Korei

kaltan
07-06-14, 18:54
Mam podobny problem, tylko z ospałością co idzie w konsekwencji koncentracja leży.
Dieta masowa. Moje pytanie, czy efedryna, ketoza (cos zwiazane z krowami ?) wpływa jakoś szkodliwie na organizm, gdzie to można kupić -- apteka ?

fallenursus z jakiej firmy polecasz Żeń-szeń ?

USgorn
08-06-14, 00:13
hyhy. Ketoza to taka dieta.
Najlepiej jakbys w pierwszej kolejnosci zrobil badania podstawowe zeby ustalic skad ta ospalosc sie bierze

kaltan
08-06-14, 08:36
Haha, a ospałość przewiduje ze jest spowodowana niskim ciśnieniem, wypije kawę i mam 110 na 60, często nawet niższe.
Gdy byłem oddawać krew to doktor łapał mnie za puls czy w ogóle bije:razz:
Nie chce pic nonstop kawy bo wiadomo serce siada, a z drugiej strony kawa działa krótko.

USgorn
08-06-14, 11:29
Kierujesz sie jakas bledna wiedza. od kawy serce nie siada. musialbys pic chyba hektolitry kawy pic . kawa dziennie czy dwie ma dzialanie prozdrowotne .i jesli pijesz kawe czesto (nie musi byc nawet codziennie) to po kilku dniach wytwarza sie tolerancja i cisnienie sie nie podnosi

fallenursus
08-06-14, 11:40
http://i61.tinypic.com/2upa439.jpg



Co do kawy to jak wyżej. Sam jestem nisko cisnieniowcem, jedyny plus to że można dość długo ruchac.

kaltan
08-06-14, 12:01
haha, słuchajcie chłopaki dzieki wielkie za pomoc, :smile:
fallenursus mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, pewnie jesteśmy innego miasta ale gdzie to mozna znaleźć w aptece wątpię aby taki zen-szen był. W jakim sklepie ty to kupujesz ? A i podstawowe pytanie czy to daje dużego kopa ?

fallenursus
08-06-14, 12:09
Mieszkamy na innych kontynentach ziomus :)

kaltan
08-06-14, 12:31
to kicha, ok to ja poszukam mim ,,wielkim,, miescie, moze znajde
nie puszczaj się !:)

Martini Bianco
15-10-14, 22:57
fallenursus jeżeli możesz wskaż sklep www za Wielką Wodą, w którym znajdę taki konkrety preparat żeń-szeniowy oparty o ekstrakty faktycznie azjatyckie.