PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia



zrozpaczona
15-05-14, 17:38
Witam serdecznie,
Potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego. Otóż..:
Październik 2013:
wzrost: 168cm
Waga : 54-56kg
sport: bieg, rower, tenis
Aktualnie:
Waga: 69kg
Sport : ZERO !!!

Jak widać od października przytylam i to sporo mimo ,że 3małam radykalną diete zaleconą przez lekarza ( zero tłuszczu , chleba , sama zielenina i gotowane ) . Przytyłam ze względu na leki , nie mogłam również uprawiać sportu ( chociaż mimo ostrzeżeń lekarza biegałam co spowodowało kilka kontuzji - leki osłabiały koście , wiązadła itd) .

Tydzień temu skończyłam kurację i wreszcie mogę zrobić coś ze sobą chociaż lekarka powiedziała mi ,że waga tak hop siup mi nie spadnie .
Jest juz lato praktycznie a ja jestem zrozpaczona i płakać mi się chce :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
ponieważ nigdy taka gruba nie byłam .
Mąż mnie akcptuje i wszyscy wokoło mówią mi ,że w zyciu by nie powiedzieli ,że tyle ważę ale ja źle sie czuje z takim wygladem i chcialabym jak najszybciej schudnąć bo zaraz depresji dostanę i tak wstydze się wychodzić na ulicę . Jeszcze przed kuracja byłam towarzyska i wszedzie bylo mnie pełno a teraz najzwyczajniej w świecie wstyd mi gdziekolwiek iść :(.

Czytałam o różnych spalaczach tłuszczu , ale w sumie nie wiem jaki jest obecnie najsilniejszy spalacz na rynku . Chcialabym po prostu sie wspomóc .

Aktulnie mimo ,że skonczylam kuarcję planuję cwiczyc 3 razy w tygodniu - bieganie plus 1 albo 2 razy w tyg rower albo cwiczenia silowe .
Akurat mam sporo czasu wolnego ponieważ możecie sie smiac ze mnie ale wpadlam w taka paranoje ze zwolnilam sie z pracy gdyz wstydzilam sie wychodzić :( . Dla Was może byc to smieszne ale dla mnie nie jest . To jest juz tragedia :(

Błagam o pomoc :(

fallenursus
15-05-14, 19:29
Pierwsze to zrób badania tarczycy bo ta niby dieta mogła ci ja nieźle spierfolic. Potem się pomysłu co tobie potrzeba.
Ps napisz jakie leki bralas.

zrozpaczona
15-05-14, 19:43
O jeny ... napisałam posta wcześniej a jednak nie przeszedł :O

Pikaczu - musiałam 3mać taka diete gdyż leki wpływały na morfologie i biochemie a poza tym jak sie okazało przy okazji jestem bezglutenowcem. Gdybym nie 3mała diety skutki uboczne przyjmowanych leków byłyby o wiele większe i musiałabym przerwać kuracje . A poza tym nawet jakbym chciała czasem opier****ć schabowego (pare razy próbowałam) to potem miałabym 2 dni z głowy przebywając w kibelku więc tak czy owak byłam zmuszona do 3mania diety.

Fallenursus - w połowie (nawet w ponad połowie juz nie pamietam dokladnie ) kuracji robiłam TSH i cos tam jeszcze na tarczyce (musialabym wygrzebać wyniki ) i miałam w porządku . Ogólnie jestem podatna na tycie i prawie przez całe życie musialam pilnować diety i sportu aby utrzymać wagę . Moja dieta niewiele sie różniła od tej której mam teraz . tj. unikalam potraw smażonych , tłustych ( wieprzowiny z przekonań nie jem ) , fast foodów , jadlam duzo nabiału , chleb pełnoziarnisty , warzywa , owoce itp. Ogolnie odzywialam sie zdrowo (tak mi sie wydaje ) .

fallenursus
15-05-14, 19:56
Jeszcze raz powolutku.
Badania tarczycy z teraz
Nazwy leków które bralas.
Zero tłuszczu= zjebany system hormonalny. Więc oprócz tarczycy zeobilbym cały panel.
Lekarz to jakiś kretyn
Bez powyższych nie wchodzę w to.
Masz regularnie okres?
Ps. Dużo nabiału = dużo cukrów prostych.

USgorn
15-05-14, 20:02
Po pierwsze spokojnie nie ma co panikowac waga az tak bardzo Ci nie urosla najwazniejsze to zrob jak Fallenursus Ci pisal. Do wakacji do poprzedniej wagi juz wrocic nie zdarzysz ale troche balastu zrzucisz.
Szczerze watpie zeby to byla jedyna mozliwa dieta ale najpierw musisz cos wiecej napisac zeby bylo pewne.
Z kupnem spalacza sie wtrzymaj na poczatek na samej diecie bedzie waga szla ladnie a spalacz sobie pozniej jakis zalaczysz

zrozpaczona
15-05-14, 20:11
Lek - Izotek .
Tutaj z tłuszczami źle się wyraziłam, jak już uzywałam to oliwe z oliwek ale zwierzęcego w ogóle.
Okres mam jak najbardziej regularny.
Nabiał zawiera aż tak dużo cukru ? nie wiedziałam . Jadłam i jem nabiał typu serek wiejski light , jogurt naturalny bez cukru , jaja . Nie jem serków typu Danio czy jogurtów owocowych bo wiedzialam ze one zawierają duzo cukru ale zeby jogurt naturalny mial duzo cukru ?

Tutaj jeszcze wspomnę,że kiedyś jak byłam na studiach dośc specyficznych i miałam szkolenie wojskowe to tak mi natłukli w łeb żem za gruba ( wazylam 56 kg wiec nadwagi nie mialam ) ,że zaczelam sie odchudzać i to dość niemądrze . Byłam na diecie Dukana i załatwilam sobie Cleanbuterol (nie wiem czy dobrze napisalam) . Jesli chodzi o diete to fakt faktem szybko zeszlam z wagi plus obowiazkowe zajecia fizyczne 3 razy w tyg (do 45kg) ale te tabsy sobie odposcilam ,moze i mi tez pomogly ale mialam taka delirke ze na zajeciach nie potrafilam utrzymac dlugopisu w palcach i czulam jakby mi wszytsko w srodku latało .

zrozpaczona
15-05-14, 20:18
O leku napisałam post wyżej .
Lekarka mi pow ,że moge od nich przytyć albo schudnąc . Tylko ,że mam pecha i jak zawsze jak ktos ma przytyc to ja muszę ( choc i tak nie mam zle , znajoma brala podobny lek i przytyla ponad 20 kg ) . Ogolnie tez mialam skoki wagi dziwne . Wczesniej waga wahała się miedzy 69kg a nawet 74kg z tym,że pod koniec juz kuracji mialam zmniejszona dawke leków i waga sie utrzymuje , ciesze sie ze nie rosnie .

Mam 26 lat a fot aktualnie nie mam , odkąd przytylam to nie robię ale w sumie mogę jakieś walnąć tylko na pewno na poł gołe a w ubraniu :P

P.S. w moim przypadku czas ma znaczenie :P pracowalam w firmie gdzie caly rok jest ruch a malo pracowników . Wiesz... jak sie wstaje o 6 rano , z pracy wraca przy dobrych wiatrach o 19 to juz nie ma sił na jakikolwiek sport a na pewno nie tak czesto jakby sie chcialo ( no chyba ze ćwiczenia z mężem ale to co innego ^^)

fallenursus
15-05-14, 20:36
Izotek jest dość toxyczny Imho są lepsze leki na tradzik id tego tak często u was stosowanego leku.
Anywho...
Zrób próby watrobowe też np. Może dlatego nie kazał ci jest tłuszczy zw ten konowal choć z tym nie ma najmniejszego problemu żebyś je jadła w dobrych ilościach,są tak samo potrzebne jak każde inne :)
Co do gospodarki hormonalnej nadal uważam że powinnaś zrobić badania czyt. Post piki.

zrozpaczona
15-05-14, 21:12
Pikaczu - hehe zjadło mi "nie" miało byc na pewno nie pól nagie jak tutaj laski wrzucają :P a w ubraniu :P

U mnie Izotek nie był na typowe syfy . Po prostu jestem wrażliwa na zmiane wody .J Jak zmieniam miasto gdzie woda w kranie jest inna od razu wyskakiwaly mi syfy ,a przez ostatnie 3 lata czesto zmienialam: Warszawa - Wrocław - Gdańsk- Białystok . Wysypka znikała po 3 dniach a powstaly tzw zaskórniki , takie grudki pod skórą . Chodzilam na przeróżne zabiegi kosmetyczne na ktore wydalam majątek , bralam antybiotyki inne cuda wianki az lekarka mi zaproponowala Izotek jako ostatni ratunek chociaż na te moje grudki to tego nie stosuje sie a przy ostrym trądziku . Pomoglo i to jak :D

zrozpaczona
15-05-14, 21:30
Morfologie ,biochemie robilam co miesiac w trakcie kuracji przed kazda wizytą i nast receptą musialam robic wyniki . Próby wątrobowe tak co 2 opakowanie . Po skonczonej kuracji zrobilam wszytsko i wyszlo dobrze . Tylko fotostaza alkaliczna byla ponizej normy .
Norma 20-70 U/I
przed Izotekiem i tak mialam ciut za niską - 16 jedn.
W trakcie kuracji wahania - 8-12 jedn.
po kuracji wyszło - 11 jedn.

Ale mówicie,że morfologie i próby też mam zrobić mimo ,że tydzień temu robiłam i było ok ?

fallenursus
15-05-14, 21:37
Jeśli tydzień temu robiłaś już po idstawieniu leku to nie.
http://www.e-gym.pl/showthread.php?35853-Nietolerancja-w%EAglowodan%F3w

^^poczytaj.
Osobiście kiedyś mi dużo wuskakiwalo syfow od żarcia, i nadal wyskocza jeśli nie pilnuje szamy a szczególnie iloscie ww, skrobi itd itp.
Zastanowił bym się również nad zbadaniem czy nie brakuje ci witamin i mikroelementów i czy nie maszna ccoś alergi.
Ps. Trafiłaś na dobrych ludzi :p

USgorn
15-05-14, 21:56
jak masz podatnosc na syfy to nabial w pierwszej kolejnosci out. Albo chociaz na poczatek zmiejsz mocno.
Poczytaj podwieszone i sprobuj ulozyc jakas dietke wstaw to wtedy bedize mozna cos wiecej poprawic

zrozpaczona
15-05-14, 22:02
Syfy mi nie wyskakiwały tylko taka jakby wysypka i jak zaczełam kursować ww. trasami bardzo bardzo czesto to zaczęły robić mi sie grudki . Tego w sumie nawet jako tako nie bylo widać . Pryszcze sa czerwone ropne a ja mialam grudki podskórne koloru skóry . Od zawsze tak mialam kiedy gdzies jechalam i byla zmiana wody ale ze az tak czesto nie zmienialam miejsca przebywania to nie bylo problemow jako takich dopiero kiedy zaczęłam być takim Włóczykijem.

Zaraz mi zaczniecie wyliczać jakie mam badanie zrobić ,czego może mi brakować i wyjdzie ,że mój organizm to ruina :P:P hehe ;)

Jeśli chodzi o żarcie to "dermatolożka" powiedziala aby unikać czekolady , ostrych przypraw , wysoko przetworzonych produktów .
Ogolnie na slodycze to muszę mieć fazę ktora zdarza sie raz 2 miesiące . Wtedy opitole swoja ulubioną i mam spokój na nastepne miesiące .
Wyeliminowałam musli , płatki sniadaniowe , przyprawy typu : kostka rosolowa , różne mixy itd. Nawet już wędliny sklepowej nie kupuję . A ,że chce aby mąż zdrowiej sie odżywiał to również jemu zabroniłam używać takich produktów i mam wojnę w domu i mówi ,że sfixowałam do reszty ^^
A teraz jeszcze Wy ... :P jak sobie do głowy wezmę , pewne rzeczy wprowadzę w domu to zaraz mąż rozwód ze mną weźmie ^^ ;);) :P

I co z tego nabiału w końcu mogę jeść ? i tak zabraliście mi jedną z niewielu radości mego życia - jogurty naturalne :( ^^ :P

P.S. Sorry za literówki ale mój pupil ostatnio sobie przestawił coś w głowce ,nie chce spać i schadzki urządza po mnie ( nie chce aby spadł wiec mam ograniczone ruchy ) i po laptopie .

zrozpaczona
15-05-14, 22:07
jak masz podatnosc na syfy to nabial w pierwszej kolejnosci out. Albo chociaz na poczatek zmiejsz mocno.
Poczytaj podwieszone i sprobuj ulozyc jakas dietke wstaw to wtedy bedize mozna cos wiecej poprawic

no ja akurat to diety układania , znając mnie to ułożę taką na której padnę z głodu :P no ale spróbuję

zrozpaczona
15-05-14, 22:20
A moge napisać najpierw jak teraz odżywiam się ? będzie prościej :P

fallenursus
15-05-14, 22:23
Plus masz ppodane tamaty kobiet posledz jak jedzą :)

zrozpaczona
15-05-14, 22:30
Tak mniej więcej wygląda to tak :
Oczywiście to wszytsko opcjonalnie :P

Śniadanie: 1. owsianka na mleku 2.jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem/cebulą, 2 plasterkami kurczakapieczonego 3. półtora jajka gotowanego, pomidor szczypior,plasterek pieczonego kurczaka 4. jogurt naturalny z otrąbami iowocem


drugie śniadanie: 1. owoc typu jabłko,truskawki, gruszka, banan, grejfrut 2. serek wiejski 3. twarozekchudy z jogurtem,ogorkiem, szczypiorkiem 4. ser mozzarella zpomidorem 5.jak nie mam czasu to nie jem


Odbiad: Mięso : 1. kurczak/ piersi wkurczaka/ indyk... na parze ...pieczone bez tłuszczu 2. pulpety gotowane z kurczaka ^^ PLUS oczywiście surówka jakaś typu warzywa na parze, sałata zielona z jogurtem i koperkiem , pomidory ogórki , rzodkiewka , kapusta pekińska, kukurydza , papryka... nie jem makaronów , ziemniaków , ryżu itd. Unikam również gotowych sosów do surówek .


Podwieczorek : 1. jogurt naturalny np.z żurawiną 2. serek wiejski 3. jajko na miękko 4. kurczakpieczony albo rolada z kurczaka i piersi z rodzynkami 5. sermozzarella z pomidorem 6. sałatka z tunczyka pomidora jajka cebuli7. więcej grzechów nie pamiętam

kolacja : 1. jogurt naturalny 2. serek wiejski 3.twaróg z warzywem 4. pasta zrobiona własnymi pazurkami :P typu troszku serka , troszku jajka , troszku jogurtu ,troszku szczypiorku albo pomidora

fallenursus
15-05-14, 22:33
Ehh...wychodzę

USgorn
15-05-14, 22:34
strasznie duzo nabialu teraz jesz

zrozpaczona
15-05-14, 22:37
Ehh...wychodzę

no co ? :(:(

zrozpaczona
15-05-14, 22:38
strasznie duzo nabialu teraz jesz

wiem ale co mam jeść jak smażonego nie jem , chleba tez nie mogę jeść bo to gluten . wcześniej piekłam swój bezglutenowy ale jakos weny mi brak ostatnio .

zrozpaczona
15-05-14, 22:41
na parze...ble...jałowo i tylko kurak i lekko strawnie...ale nie jest tak źle%-)

karkówa i wołowina do tego i bedzie dobrze.mniej nabiału więcej tłuszczy/tłuszczów bo ich wogóle niema

Tylko drób dlatego ,że wieprzowiny nie jem odkąd skończylam 15 lat :P
a wołowina ? yyy nie lubię ale może się zmuszę :P

i nie jałowe , tak sobie przyprawiam ,że jest nawet znośne :P

to ile tego nabiału mam jeść ?

no i jak z węglami ?

zrozpaczona
15-05-14, 22:42
a smażonego nie jesz bo?

na lekach nie jadłam bo jak juz pisałam skutkowało to 2 dniowym przebywaniem w kibelku :P
a teraz to ja sie boje ponieważ smażone jest o wiele bardziej kaloryczne niż pieczone i gotowane
nie chce przytyć

fallenursus
15-05-14, 22:58
Zlezy na czym smażone :)
Tl- olej kokosowy, awokado, olej z orzechów włoski, oliwa, z pestek z winogron,RYBY!!
ww- bataty, Kwinoa, płatki owsiane, kasze, gdzieś tu się buja przepis na chleb ezekiela poczukaj w książce kucharskiej tu. Warzywa nie wliczaj w zapotrzebowanie. No i kwestia treningu siłowego bo raczej bez tego to nie teges.

Mięsa każde chude, też wieprzowiny nie jem bo jestem muzulmanem.

zrozpaczona
15-05-14, 23:02
Wiecie co ..ja już nie ogarniam ...to ile tego nabiału dziennie mogę jeść ?
a zamiast smażonego mogę upiec np kawałek tej wołowiny czy no ok kurczaka^^ ale juz zostawić tą tłustą, obrzydliwą skórkę i żeby nie był taki chudy trochę oliwą posmarować ?

A węgle ? no gdzieś wyczytałam,że trzeba ale sama nie wiem bo tyle czytalam , w każdym artykule co innego i sie gubie . Po to tu jestem abyście mi przetołkowali po chłopsku co tak co nie i jakie ilości .

zrozpaczona
15-05-14, 23:07
Zlezy na czym smażone :)
Tl- olej kokosowy, awokado, olej z orzechów włoski, oliwa, z pestek z winogron,RYBY!!
ww- bataty, Kwinoa, płatki owsiane, kasze, gdzieś tu się buja przepis na chleb ezekiela poczukaj w książce kucharskiej tu. Warzywa nie wliczaj w zapotrzebowanie. No i kwestia treningu siłowego bo raczej bez tego to nie teges.

Mięsa każde chude, też wieprzowiny nie jem bo jestem muzulmanem.

A jaki ten siłowy ma być trening i ile razy w tyg ?
Do marca ćwiczyłam (mialam test sprawnosci i musialam sile w ramionach poprawić bom dętka była że hej ^^ ) hantlami . Zaczęłam od 2 kg na jedną rękę ( wiem,że słabo ale zawsze miałam z tym problem) potem doszło do 10 kg . Z tym,że zaprzestałam ponieważ takie bufki mi sie z ramion zrobiły i dziwnie to wyglada :O

zrozpaczona
15-05-14, 23:14
im mniej weglowodanów tym szybciej schudniesz.im mniej nabiału tym skórę bedziesz miała cieńszą i mniej węglowodanów w diecie.tłusta o0brzydliwa.daj ja ją zjem%-)

mogę oddać :P
ej i nie śmiej się , nie każdy lubi takie rzeczy :P ja na jakieś boczki nie boczki, karkówki nie moge patrzeć i nie wiem jak to może smakować :O jak męzowi robię to nawet to śmierdzi fuj :P

I tak na marginesie to jednak bym chciała jakiś dobry spalacz .
Każdy poleca co innego a jak są jakieś dobre to potem okazuje sie ze juz nie ma na rynku albo jest zmieniony skład .
A nie chce wywalać kasy w błoto .
I proszę też Was abyście nie pouczali mnie ,że po co mi spalacz itd. Nawet gdybym dzięki niemu schudła w ciągu miesiąca 2 kg więcej niż bez niego to dla mnie to bardzo dużo jest w obecnej mej rozpaczy. Wy tego nie zrozumiecie boście chłopy :(

fallenursus
15-05-14, 23:23
Nigdy nie było udowodnione ze Pika to chłop.

N3ver_quit
16-05-14, 00:05
Lek - Izotek .
Tutaj z tłuszczami źle się wyraziłam, jak już uzywałam to oliwe z oliwek ale zwierzęcego w ogóle.
Okres mam jak najbardziej regularny.
Nabiał zawiera aż tak dużo cukru ? nie wiedziałam . Jadłam i jem nabiał typu serek wiejski light , jogurt naturalny bez cukru , jaja . Nie jem serków typu Danio czy jogurtów owocowych bo wiedzialam ze one zawierają duzo cukru ale zeby jogurt naturalny mial duzo cukru ? .


ok..po pierwsze bez paniki, bo ogólnie według mnie miałaś wcześniej niedowagę.. przy wzroście 168 69 kg napewno aż tak źle nie wyglądasz, i twoi znajomi tu mają mieć rację. Ale jako kobieta mogę zrozumieć że jest dosyć nie fajne uczucie kiedy nagle więcej o 15 kg na wadzę, coś o tym wiem.. :smile:

Nadal nie napisałaś o tym na co chorowałas, ale z tego co wiem Izotek to lek na trądzik, i niestety po nim bardziej się puchnię (czyli gromadzi się nadmiar wody), niż się tyję ( czyli przybieranie na wadze rzeczywiście przez wzrost procentowy tkanki tłuszczowej. Mam 2 znajome koleżanki, które pod czas kuracji wyglądały jak by zaszły w ciąże... Opuchnięte kostki, całe ciało bardzo wodne i nabrzmiałe, jeśli tak masz to spokojnie bo teraz jak skończyłaś tą kurację to powoli waga zacznie schodzić, dodaj do tego aktywność fizyczną jakieś treningi 4 razy w tygodniu, trzymaj się zdrowej dietki i będzie git :smile:

Nabiał..jestem jak i fallen przeciwniczką nabiału, nabiał - laktoza, a laktoza to cukier mleczny..sama nie jem w ogóle przetworów mlecznych...ale każdy organizm jest inny. Możesz jeść nadal jesli nie jesteś w stanie bez tego przetrwac :smile:, ale nie dużo, a raczej niech to będzie w 1 posiłku dziennie do 200 gr twarogu lub serku ale nie więcej. Tym bardziej nabiał znowuż prowadzi do gromadzenia się nadmiaru wody w organizmie, a tobie to teraz nie jest potrzebne :smile: Więcej białka: rybki, mięski, złożone węglowodany, nie tolerujesz glutenu to bezglutenowe. Zdrowe tłuszcze - w żadnym bądź razie nie ich brak - jak już chłopaki pisali to prowadzi do zaburzenia gospodarki hormonalnej naszej wrażliwej kobiecej :smile: O tym na własnej skórze sie przekonałam też...Warzywa jedz -zapychaj się nimi ile chcesz, a owoce w umiarkowanych ilościach w 1 połowie dnia. To takie ogólne bardzo.. Żeby coś bardziej konkretnego napisać mogła to chciałabym zobaczyć twój przykładowy dzienny jadłospis i wnieść ewentualnie w niego poprawki :smile:

USgorn
16-05-14, 00:15
Do listy Fallena z tluszczy jeszcze dodam olej lniany, orzechy, jajka.
Wegli wystarczy pewnie jak dasz 100 g ale to tez zalezy jak jestes aktywna bardzo.

Ukladajac diete ukladaj tak zebys jadla to co lubisz wtedy wieksza szansa na powodzenie.

Jak juz musisz jakis suplement wziac to celuj cos w stylu synefryny, do tego kawa i zielona herbata na przemian. Sklepowe spalacze maja to do siebie ze duzo kosztuja a opieraja sie wlasnie na zielonej herbacie i kofeinie

N3ver_quit
16-05-14, 00:16
och cos ja za późno hahaha, internet mi przymulił i dopiero teraz zobaczyłam ile juz stronek tej relacji jest :smile:

USgorn
16-05-14, 00:18
Pewnie tyle wpis swoj pisalas a nie internet przymulil %-)

jadlospis aktualny juz kolezanka tez wrzucila na 3 stronie chyba czy jakos tak

N3ver_quit
16-05-14, 00:19
Jestem kobieta i cie pouczać nie będę że spalacz to zło bo sama tego sporo teraz jem i wiem że nich.. to nie pomaga hahaha mimo że co do grama mam ułożoną dietkę i dużą aktywnośc fizyczną, tylko dlatego bym tobie powiedziała że nie warto bo musisz zaczać od podstaw..dietka twoja wygląda okropnie..Nabiału tyle że za głowe się złapałam... Więc dalej będe się trzymac swojej wersji, skoro tak juz kochasz ten nabiał, to max do 1 posiłki został do 200 gr, a resztę już chłopaki napisali :smile:

N3ver_quit
16-05-14, 00:21
Pewnie tyle wpis swoj pisalas a nie internet przymulil %-)

jadlospis aktualny juz kolezanka tez wrzucila na 3 stronie chyba czy jakos tak

haha nie, bardzo szybko pisze :P juz przeczytałam i dobrze że leżałam..

USgorn
16-05-14, 00:23
Kazdy kiedys zaczynal a wlasnie przecietny jadlospis osoby nie cwiczacej wyglada tak ze wegiel pogania wegiel weglem. Chociaz w tym przypadku to mozna napisac ze nabial pogania nabial

N3ver_quit
16-05-14, 00:27
Kazdy kiedys zaczynal a wlasnie przecietny jadlospis osoby nie cwiczacej wyglada tak ze wegiel pogania wegiel weglem. Chociaz w tym przypadku to mozna napisac ze nabial pogania nabial

No właśnie wiem, 2 lata temu dokładnie tak samo miałam że nabiał poganiał nabiał i się dziwiłam czemu nie chudnę :smile: Po odstawieniu nabiału w tydzień -5 kg cuda jakie :smile:

slim shady
16-05-14, 00:39
hej Zrozpaczona, skąd jesteś ?

FIT-anula
16-05-14, 07:42
dzizas...serio ogarniasz tyle nabiału? ja bym po takich dwoch dniach patrzec na zaden serek nie mogla.. :)
w zasadzie to nasze fajne chlopaki wszystko Ci juz opisali a ja dodam ze spalacza naprawde nie warto brac :)
powiem dlaczego...
ja wazylam 70 kg przy wzroscie 165 to bylam naprawde ogromna i mialam etap ze chwytalam sie spalaczy i co? i dupa.. :) bralam je dwa miesiace i podczas tych dwoch miesiecy schudlam 8 kg.. tak samo jak podczas kolejnych dwóch ale juz bez takiego sklepowego spalacza..
tylko cwiczenia i dieta.. na takim etapie nie wydajem i sie zeby jakiegolwiek dodatki były Ci potrzebne...


co do teg leku jesli po nim faktycznie nabiera się tylko wody jak to Julka napisała to nie ma co panikowac..
dlatego fajnie by było wkleic swoje fotki :) zreszta sama widzisz czy jestes napuchnieta czy z nadmiarem tkanki tłuszczowej :)
i takie moje np pół nagie fotki pozwalaja ocenic co i jak sie zmienia w moim ciele..
jesli chcesz pomocy musimy wiedziec wszystko .. :P w sensie odzywiania , jaki rodzaj aktywnosci lubisz... itd..

zrozpaczona
16-05-14, 08:17
ok..po pierwsze bez paniki, bo ogólnie według mnie miałaś wcześniej niedowagę.. przy wzroście 168 69 kg napewno aż tak źle nie wyglądasz, i twoi znajomi tu mają mieć rację. Ale jako kobieta mogę zrozumieć że jest dosyć nie fajne uczucie kiedy nagle więcej o 15 kg na wadzę, coś o tym wiem.. :smile:

Nadal nie napisałaś o tym na co chorowałas, ale z tego co wiem Izotek to lek na trądzik, i niestety po nim bardziej się puchnię (czyli gromadzi się nadmiar wody), niż się tyję ( czyli przybieranie na wadze rzeczywiście przez wzrost procentowy tkanki tłuszczowej. Mam 2 znajome koleżanki, które pod czas kuracji wyglądały jak by zaszły w ciąże... Opuchnięte kostki, całe ciało bardzo wodne i nabrzmiałe, jeśli tak masz to spokojnie bo teraz jak skończyłaś tą kurację to powoli waga zacznie schodzić, dodaj do tego aktywność fizyczną jakieś treningi 4 razy w tygodniu, trzymaj się zdrowej dietki i będzie git :smile:

Nabiał..jestem jak i fallen przeciwniczką nabiału, nabiał - laktoza, a laktoza to cukier mleczny..sama nie jem w ogóle przetworów mlecznych...ale każdy organizm jest inny. Możesz jeść nadal jesli nie jesteś w stanie bez tego przetrwac :smile:, ale nie dużo, a raczej niech to będzie w 1 posiłku dziennie do 200 gr twarogu lub serku ale nie więcej. Tym bardziej nabiał znowuż prowadzi do gromadzenia się nadmiaru wody w organizmie, a tobie to teraz nie jest potrzebne :smile: Więcej białka: rybki, mięski, złożone węglowodany, nie tolerujesz glutenu to bezglutenowe. Zdrowe tłuszcze - w żadnym bądź razie nie ich brak - jak już chłopaki pisali to prowadzi do zaburzenia gospodarki hormonalnej naszej wrażliwej kobiecej :smile: O tym na własnej skórze sie przekonałam też...Warzywa jedz -zapychaj się nimi ile chcesz, a owoce w umiarkowanych ilościach w 1 połowie dnia. To takie ogólne bardzo.. Żeby coś bardziej konkretnego napisać mogła to chciałabym zobaczyć twój przykładowy dzienny jadłospis i wnieść ewentualnie w niego poprawki :smile:

Moim zdaniem 56kg na mój wzrost to wcale nie była niedowaga a normalna waga . Kiedy ważyłam 45 kg to faktycznie wiem,że miałam niedowagę i to sporą .
Wiem też ,że są diety na których można szybko schudnąć ale ja nie chce takich diet stosować bo wiem ,że są niezdrowe .
Jeśli chodzi o nabiał to nie to,że ja uwielbiam i żyć bez niego nie mogę ( tylko jogurty naturalne uwielbiam i faktycznie mialabym problem odstawić ) tylko kiedyś byłąm na diecie Dukana i tam było dużo nabiału i schudłam dość szybko(do tych 45 kg ) to po pierwsze a po drugie dla mnie nawyki żywieniowe szybko wchodzą w krew i potem tak się odżywiam .Bardzo rzadko robię odstępstwa.

I faktycznie woda też strasznie się zatrzymuje w organizmie na tych lekach. Ja tak spuchłam, że stopa w buty nie mogła wejść . Musiałam zaopatrzeć się w nowe pary inaczej bym na boso chodziła ^^ ale to nie zmienia faktu ,że przybyło mi tkanki tłuszczowej , na brzuchu aż tak nie , dla mnie wszystko zawsze w uda,dupe szło i w biodra . Jestem szeroka jak szafa 3drzwiowa :O

zrozpaczona
16-05-14, 08:22
Do listy Fallena z tluszczy jeszcze dodam olej lniany, orzechy, jajka.
Wegli wystarczy pewnie jak dasz 100 g ale to tez zalezy jak jestes aktywna bardzo.

Ukladajac diete ukladaj tak zebys jadla to co lubisz wtedy wieksza szansa na powodzenie.

Jak juz musisz jakis suplement wziac to celuj cos w stylu synefryny, do tego kawa i zielona herbata na przemian. Sklepowe spalacze maja to do siebie ze duzo kosztuja a opieraja sie wlasnie na zielonej herbacie i kofeinie

Olej lniany (łyżkę ) piję na czczo codziennie rano bo dobrze robi na włosy :P
Ogólnie wcześniej jeśli już używałam tłuszczy to typu oliwa z oliwek , z tych zdrowszy , żadnego oleju czy tym bardziej smalcu fuj

Zielona i czerwoną herbatę piję regularnie i namiętnie od szkoły średniej , po prostu bardzo lubię .
Zamiast kawy czarnej zaczęłam pić yerbe mate i kawę zieloną .
Jestem typem anemika,piłąm hektolitry kawy a do niej mleka , co skutkowało doszczętnym wypłukaniem magnezu itd więc musiałam zrezygnować z trunku .
Wcześniej piłam 6-7 kaw plus 1,5 litra mleka dziennie do kawy a teraz tylko rano taką normalnie kawe potem yerbe i zielona .

zrozpaczona
16-05-14, 08:28
Jestem kobieta i cie pouczać nie będę że spalacz to zło bo sama tego sporo teraz jem i wiem że nich.. to nie pomaga hahaha mimo że co do grama mam ułożoną dietkę i dużą aktywnośc fizyczną, tylko dlatego bym tobie powiedziała że nie warto bo musisz zaczać od podstaw..dietka twoja wygląda okropnie..Nabiału tyle że za głowe się złapałam... Więc dalej będe się trzymac swojej wersji, skoro tak juz kochasz ten nabiał, to max do 1 posiłki został do 200 gr, a resztę już chłopaki napisali :smile:

Nie znam się na spalaczach ale z tego co wyczytałam na necie jak i mam kilka kolezanek które kiedyś coś brały aby przyspieszyc utratę tkanki tłuszczowej . Wiadomo,że sam w sobie suplement nie spali tłuszczu ale pomoże . Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca .
Bądź co bądź jestem swiadoma tego ,że niektóre pseudo te spalacze są o kant dupy obić i to tylko wywalone w błoto pieniądze dlatego tutaj piszę aby ktos mi coś doradził . Konkretne nazwy itd .

zrozpaczona
16-05-14, 08:31
No właśnie wiem, 2 lata temu dokładnie tak samo miałam że nabiał poganiał nabiał i się dziwiłam czemu nie chudnę :smile: Po odstawieniu nabiału w tydzień -5 kg cuda jakie :smile:

Po to tutaj jestem abyście mnie naprostowali :P

A mogę piec swój chleb ? tj mazeina, otręby, drożdże , przyprawy i pestki słonecznika albo dyni ?

zrozpaczona
16-05-14, 08:38
hej Zrozpaczona, skąd jesteś ?

Obecnie przebywam w województwie podlaskim :P


dzizas...serio ogarniasz tyle nabiału? ja bym po takich dwoch dniach patrzec na zaden serek nie mogla.. :)
w zasadzie to nasze fajne chlopaki wszystko Ci juz opisali a ja dodam ze spalacza naprawde nie warto brac :)
powiem dlaczego...
ja wazylam 70 kg przy wzroscie 165 to bylam naprawde ogromna i mialam etap ze chwytalam sie spalaczy i co? i dupa.. :) bralam je dwa miesiace i podczas tych dwoch miesiecy schudlam 8 kg.. tak samo jak podczas kolejnych dwóch ale juz bez takiego sklepowego spalacza..
tylko cwiczenia i dieta.. na takim etapie nie wydajem i sie zeby jakiegolwiek dodatki były Ci potrzebne...


co do teg leku jesli po nim faktycznie nabiera się tylko wody jak to Julka napisała to nie ma co panikowac..
dlatego fajnie by było wkleic swoje fotki :) zreszta sama widzisz czy jestes napuchnieta czy z nadmiarem tkanki tłuszczowej :)
i takie moje np pół nagie fotki pozwalaja ocenic co i jak sie zmienia w moim ciele..
jesli chcesz pomocy musimy wiedziec wszystko .. :P w sensie odzywiania , jaki rodzaj aktywnosci lubisz... itd..


Ale spalacze na efedrynie itd pomagają ? ( pytam z ciekawości gdyż czytałam wiele o nich dobrego , oczywiscie nie bede po nie sięgać bo nie chce mieć tak samo jak kiedys po cleanie)

Fotki wstawię później.

A jakie formy aktywności lubię ?
bieg
kiedyś robiłam ćw cardio i tabate
rower
pływanie ( ale teraz to ja na basenie czy nad bajorkiem nie pokażę się ludziom na oczy w takim stanie bo pouciekają :( )
kiedyś ćwiczyłam kickboxing ( na treningu 7 poty ) i chciałabym do tego wrócić .

FIT-anula
16-05-14, 09:27
Ale spalacze na efedrynie itd pomagają ? ( pytam z ciekawości gdyż czytałam wiele o nich dobrego , oczywiscie nie bede po nie sięgać bo nie chce mieć tak samo jak kiedys po cleanie)

Fotki wstawię później.

A jakie formy aktywności lubię ?
bieg
kiedyś robiłam ćw cardio i tabate
rower
pływanie ( ale teraz to ja na basenie czy nad bajorkiem nie pokażę się ludziom na oczy w takim stanie bo pouciekają :( )
kiedyś ćwiczyłam kickboxing ( na treningu 7 poty ) i chciałabym do tego wrócić .

a po co brac spalacze z efedryna i kofeina i placic za nie niewiadomo ile skoro mozna np sama synefryne kupic. :) a jesli takich nie chcesz, to chcesz takie ktore zawieraja L-karnityne, kofeine i zielona herbate.. ? po co , skoro i tak ta herbate pijesz :)
dodatkowo zawieraja kofeina , teraz sobie wyobraz ze kupisz jakis naprawde mocny specyfik z duza iloscia kofeiny i jeszcze do tego kawy bedziesz pila.. ja potem po scianach latalam a oczy jak naćpana miałam. .:)

lubisz biegac pływać cwiczylas kickoboxing fajnie :) chcialabys wrocic to wracaj :)
ruch ruch i jeszcze raz ruch .. niepotrzebne Ci spalacze wierz mi :)
bieg tradycyjny zamienilabym na interwałowy ..

zrobisz jak chcesz ale ja jestem przeciwniczka takich spalaczy, no chyba że jestes na takim etapie ze masz jakies ostatnie ilosci tluszczu do spalenia i ciezko schodza to wtedy bym sobie pomagala spalaczami :)

zrozpaczona
16-05-14, 10:00
Jeśli te standardowe bezefedrynowe spalacze bazują na kofeinie i zielonej herbacie to faktycznie bez sensu brać .

W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. Ale to tylko kiedy po prostu nie widziałabym jako takich efektów diety i ćwiczeń . Czytałam o takich spalaczach:
Hypedrine
HelFire
Black Mamba
Hydroxycut Hardcorex
Thermal Pro

A kolezanka brała Oxy Elite Pro .
Problem w tym ,że teraz wiele jest podróbek (tak wyczytałam) i tak na prawde kupując nie wiesz czy kupujesz dany produkt czy nie wiadomo co .

fallenursus
16-05-14, 10:53
A kolezanka brała Oxy Elite Pro .
Problem w tym ,że teraz wiele jest podróbek (tak wyczytałam) i tak na prawde kupując nie wiesz czy kupujesz dany produkt czy nie wiadomo co .


Na moim kontynencie ok 70osob zmarło od tego na wątrobę, wolę żreć coś co wiem czym jest.:)
W dziale Książka kucharska masz przepis na chleb ezekielA jak najbardziej możesz piec swoje jak napisałaś.

USgorn
16-05-14, 11:33
"żadnego oleju czy tym bardziej smalcu fuj"

Smalec jest jednym z najbardziej nadajacych sie tluszczy do smazenia. A oleje sa zdrowe tylko poprostu nie kazdy nadaje sie do smazenia

"Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca "

Na poczatek redukcji zawsze idzie wiecej bo woda spada.


"W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. "

Latanie po scianach po efce jest jedna z glowych jej zalet.

zrozpaczona
16-05-14, 11:44
827882798280 Nie wiem jakiego typu chcieliście zdjęcia ale takie mi wyszły :) Fallenursus - a te pozstałe spalacze ?

zrozpaczona
16-05-14, 11:48
"żadnego oleju czy tym bardziej smalcu fuj"

Smalec jest jednym z najbardziej nadajacych sie tluszczy do smazenia. A oleje sa zdrowe tylko poprostu nie kazdy nadaje sie do smazenia

"Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca "

Na poczatek redukcji zawsze idzie wiecej bo woda spada.


"W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. "

Latanie po scianach po efce jest jedna z glowych jej zalet.

Oj tak , wiem,że efka daje kopa ale raczej miałam na mysli aby nie było tak jak próbowałam z cleanbuterolem czy jak on tam ... ,że moje wnętrzności podchodziły mi aż do gardła . Róznych rzeczy w życiu próbowałam , jedne mniej drugie więcej dawały kopa ale na cleanie to było przegięcie .

zrozpaczona
16-05-14, 11:49
az takiej tragedii niema%-)

dla mnie jest tragedia bo nigdy nie miałam tyle sadła na brzuchu biodrach i udach aaa no i na ramionach.
a o dupie nie wspomnę ponieważ żadne spodnie z zeszłego roku nawet na dupe nie mogę wcisnąć , po prostu nie idą noo :(

USgorn
16-05-14, 11:50
Wgl jak za clen sie zlapalas robilas drabinke czy od razu wbilas na normalna dawke ?

zrozpaczona
16-05-14, 11:56
Wgl jak za clen sie zlapalas robilas drabinke czy od razu wbilas na normalna dawke ?

Drabinkę robiłam , gdybym wziela od razu dużą dawkę to bym chyba na zawał zeszła ^^
To było jakies 3 lata temu , dokladnie nie pamiętam dawkowania ale zaczęłam od małej dawki .

Kiedyś też brałam Meridie , miałam ją od kolezanki której lekarz przepisał ale ,że zle sie czuła to ja wzielam aby wypróbować . Brałam podwójną dawkę i oprócz początkowego bólu glowy i wzmożonego przypływu energii oraz brak apetytu nic mi nie było .

USgorn
16-05-14, 11:59
Z efka sobie daj narazie spokoj bedzie na pozniej
z tymi spalaczami tez bo to jest tak ze albo na tych skladnikach co CI pisalismy sie opieraja albo zawieraja nie wiadomo co i nie ma tego w skladzie podane. kuku raz dwa mozna sobie zrobic

zrozpaczona
16-05-14, 12:02
Z efka sobie daj narazie spokoj bedzie na pozniej
z tymi spalaczami tez bo to jest tak ze albo na tych skladnikach co CI pisalismy sie opieraja albo zawieraja nie wiadomo co i nie ma tego w skladzie podane. kuku raz dwa mozna sobie zrobic

Wam to mądrze mówić ...daj sobie spokój ... jestem zdeterminowana i muszę schudnąć bo całe wakacje przesiedzę w domu wstydząc się jak wyglądam ( no oprócz biegania ) .

A wgl kiedy jest najlepiej biegać ?rano czy wieczorem ?zawsze biegałam wieczorem ale róznie podają ...

USgorn
16-05-14, 12:04
Mozesz rano na pusty zoladek ale wiekszej roznicy nie ma.
Nie mowimy daj sobie spokoj tylko zrob to z glowa rzucic sie nie problem szybko wage stracisz a pozniej szybko wroci

zrozpaczona
16-05-14, 12:08
Mozesz rano na pusty zoladek ale wiekszej roznicy nie ma.
Nie mowimy daj sobie spokoj tylko zrob to z glowa rzucic sie nie problem szybko wage stracisz a pozniej szybko wroci

No to wolę wieczorem biegać .
Ogólnie tak jak pisałam , to nie jest tak ,że schudnę do 55kg a jak się da to do 52kg to od razu przestane ćwiczyć i kopnę dietę . Nie , bo zawsze byłam osoba która była ruchliwa ^^ i nie obżerałam się bo wiem,że mam skłonności do tycia . Juz teraz wiem jak to jest być spaślakiem i nigdy przenigdy nie dopuszczę już do takiego stanu a tym bardziej 100 razy się zastanowię czy warto brać jakieś leki które mają takie a nie inne skutki uboczne .

No i jeszcze faktem jest to,że z brzucha dość szybko mi leci , gorzej z biodrami - to moje utrapienie .

USgorn
16-05-14, 12:10
Piszac ze jestes spaslakiem obrazasz 50letnich grubasow %-)
Ja Ci radze zrob to z glowa. w ttm sporcie zmotywowana tak zrozpaczona nie. pierw uloz porzadna diete pozniej mysl o suplach

zrozpaczona
16-05-14, 12:17
Piszac ze jestes spaslakiem obrazasz 50letnich grubasow %-)
Ja Ci radze zrob to z glowa. w ttm sporcie zmotywowana tak zrozpaczona nie. pierw uloz porzadna diete pozniej mysl o suplach

Siebie obrażam a nie innych . Mnie nie przeszkadza to,że ktoś inny ma więcej kg a to,że ja mam ponieważ źle się z tym czuję i to bardzo . Czuję się nieatrakcyjna, brzydka i zatłuszczona . W lustrze nie mogę na siebie patrzeć .

Zaraz spróbuję dietę ułożyć .

FIT-anula
16-05-14, 12:20
pokazałabym Ci prawdziwego grubasa jakim byłam ... :P ale oszczedze tego widoku Twoim oczom..
nie jest tak źle jak to przedstawiłaś...
rozumiem Cie bardziej niz oni ;p w koncu tez jestem kobieta .. ale duzo silnej woli, dobrego jedzenia , hektolitry potu i bedzie gites :)

zrozpaczona
16-05-14, 12:33
pokazałabym Ci prawdziwego grubasa jakim byłam ... :P ale oszczedze tego widoku Twoim oczom..
nie jest tak źle jak to przedstawiłaś...
rozumiem Cie bardziej niz oni ;p w koncu tez jestem kobieta .. ale duzo silnej woli, dobrego jedzenia , hektolitry potu i bedzie gites :)

Anula chodzi o to,że ja w innych nie widzę grubasów :P mam wiele koleżanek które ważą sporo i może mają kilka kg za dużo .One na siebie też mówią typu spaślak ale ja tego nie widzę aby były aż tak grube . Jak dla mnie są ciut zaokrąglone i to wszystko .
Po prostu inaczej się postrzega innych a inaczej drugą osobę .
Są też osoby która są na prawdę przy kości a akceptują siebie i czują się dobrze w swojej skórze . I bardzo dobrze . Ważne aby ludzie akceptowali siebie obojętnie jaką mają figurę .

Mnie najbardziej wkurza to ,że inni nie potrafią powiedzieć ... Ty no byś schudła trochę bo źle wyglądasz . Mnie takie coś jeszcze bardziej motywuje . A wiadomo,że znajomi mi nie powiedzą a tym bardziej koleżanki , a mąż to już w ogóle ... tak ostatnio sobie pomyślałam,że nawet gdybym przytyła do 90 albo 100kg to by powiedział ,że w ogóle od ślubu się nie zmieniłam :O Jedynie co mogę to na kilku kolegów liczyć ,którzy potrafią powiedzieć w oczy prawdę . Nie po chamsku typu ... schudłabyś bo wyglądasz jak baryłka tranu ... a normalnie ... ,że przytyło mi się i ,że to widać .

FIT-anula
16-05-14, 12:36
oj tam ludzie tacy są już, mi tez nikt nie mówił ani obrazliwie ani nawet normalnie ze przytylam.. a wygladalam gorzej niz baryłka tranu :P
ale jak schudlam to znalazlasie masa doradców od serca twierdzaccych ze za chuda jestem juz ahahaha

chcesz motywacji to ok..

mogłabyś troche schudnac bo coś Ci sie przytyło :)

zrozpaczona
16-05-14, 12:59
oj tam ludzie tacy są już, mi tez nikt nie mówił ani obrazliwie ani nawet normalnie ze przytylam.. a wygladalam gorzej niz baryłka tranu :P
ale jak schudlam to znalazlasie masa doradców od serca twierdzaccych ze za chuda jestem juz ahahaha

chcesz motywacji to ok..

mogłabyś troche schudnac bo coś Ci sie przytyło :)

Tak zawsze jest , nikt Ci nie powie w oczy a jak schudniesz i wyglądasz lepiej niż inni to Cie próbuja przekonać żeś za chuda hehe .
A motywacje mam ponieważ nie chcę wyglądać jak teraz wyglądam ,ale gdyby ktoś mi tak powtarzał non stop żem gruba to inaczej by było :P
Może jestem masochistką ?


O k, mój jadłospis :

Śniadanie:
1. owsianka na wodzie
2.jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem/cebulą,2 plasterkami kurczaka pieczonego albo innego chudego mięcha
3.półtora jajka gotowanego, pomidor szczypior,plasterek pieczonegokurczaka
4. 2 kanapki z moim chlebem plus chude mięso albo tuńczyki warzywko


drugieśniadanie:
1. owoc typu jabłko,truskawki, gruszka, banan, grejfrut
2. ser mozzarella z pomidorem
3. jogurt naturalny z owocem


Odbiad:
Mięso: kurczak, piersi z kurczaka , indyk , wołowina ( niech Wam jużbędzie :P ) , ryba morska
sposób przyrządzania : gotowane, pieczone z oliwą z oliwek , smażone bez panierki na oliwie
Surówka : warzywa typu pomidor , ogórek , sałata itd
Dodatki: kasza gryczana , ryż brązowy

kolacja :
1. jajko na miękko + pomidor +kromka chleba
2. parę kawałków pieczonego mięsa + warzywo
3. sałatka z tunćzykiem ( bez majonezu chyba ,że można )


Więcejpomysłów nie mam :O jestem ograniczona ;)


Atak wgl mogę czasem sobie ugotować makaron z lekkim dodatkiem ?Makaron bezglutenowy ciemny .

Co wyrzucić , co mogę jeszcze dodać aby to takie monotonne nie było ?

zrozpaczona
16-05-14, 13:12
Chciałam dodać ,że oczywiście ograniczę ten nabiał będę jadła jak juz 1 raz dziennie , typu mały jogurt naturalny , już bez serków itp .

fallenursus
16-05-14, 14:22
Prawidłowy balans azotowy wystarczy żeby spalac tłuszcz. Prawidłowy balans azotowy= wystarczajaca ilość białka. A to zależne od wielu czynników. Trening silowy i jego częstotliwość jest tu najważniejsza. Nie myśl o tym że masz zgubić wagę no to najczęściej popełniany błąd. Możesz ważyć tyle samo a wyglądać o niebo lepiej. :)

slim shady
16-05-14, 15:46
Obecnie przebywam w województwie podlaskim :P

szkoda, bo mógłbym zrobić konsultacje i można byłoby zrobić relacje na forum

zrozpaczona
16-05-14, 15:57
Prawidłowy balans azotowy wystarczy żeby spalac tłuszcz. Prawidłowy balans azotowy= wystarczajaca ilość białka. A to zależne od wielu czynników. Trening silowy i jego częstotliwość jest tu najważniejsza. Nie myśl o tym że masz zgubić wagę no to najczęściej popełniany błąd. Możesz ważyć tyle samo a wyglądać o niebo lepiej. :)

No tak ale jaki ten trening siłowy ma być ? i ile razy w tygodniu ?


szkoda, bo mógłbym zrobić konsultacje i można byłoby zrobić relacje na forum

ano szkoda :) i jeszcze sweet focie trzasnąć :P



P.S. Dziś pogoda nie jest za fajna , cały czas leje ( u mnie ) więc będę ćwiczyła w domu o ile nie pęknie podłoga i nie wpadnę do sąsiadów ;) :P
Zacznę od Cardio tylko muszę znaleźć jakieś trudniejsze ponieważ wczoraj 40 min cardio robiłam i zbytnio nie namęczyłam się a lubię spocić się jak świnka :P

USgorn
16-05-14, 18:32
Sniadanie 1. Owsianka na wodzie na prawde zamierzasz sie tak meczyc ? Jesli lubisz to ok. Ale jak nie to moze pomysl nad mlekiem migdalowym albo daj zwyczajnego mleka troche i tyle

drugiesniadanie 1. jest roznica czy zjesz jablko albo banana a grejfruta czy truskawki

Ogolnie oprocz samych posilkow jest wazne ile czego zjesz.

FIT-anula
16-05-14, 18:54
na te drugie sniadanie obstałabym przy truskawkach czy grejfrucie :)

i nawet ja nie jem owsianki na wodzie.. jem na normalnym mleku :)


a co na przyklad cwiczysz? zarzuc jakims linkiem do cwiczen :) :P

zrozpaczona
16-05-14, 19:31
Sniadanie 1. Owsianka na wodzie na prawde zamierzasz sie tak meczyc ? Jesli lubisz to ok. Ale jak nie to moze pomysl nad mlekiem migdalowym albo daj zwyczajnego mleka troche i tyle

drugiesniadanie 1. jest roznica czy zjesz jablko albo banana a grejfruta czy truskawki

Ogolnie oprocz samych posilkow jest wazne ile czego zjesz.

owsiankę lubię i na mleku i na wodzie , z tym,że jak na wodzie robię to lubię czasem ciut jabłka startego dorzucić ale w sumie to rzadko chce mi się z tym piep***
Bananów raczej unikam , rzadko jem ale zdarza mi się za to uwielbiam truskawki i grejfruty

Wiem,że ważna jest też ilość. Jesli chodzi o kasze , ryże itd to jem niewiele , max pól torebki . Jem dużo warzyw .
Ogólnie jem małe porcje , nie lubie sie napychać np jajecznica z 2 jajek plus dodatki to dla mnie troche za duzo . Jajka na miękko to max 2 . Owsianka to mała miseczka . Jakakolwiek sałatka również mała miseczka .

Przed ślubem chcialam zejsc do 52kg czyli zgubić te 4 kg . Próbowalam diet gdzie mialam jadłospis ( np 3D Chili , Oxy ) ale rezygnowałam bo nie bylam w stanie zjesc wszytskiego co bylo w jadlospisie a jak jadlam , zmuszalam sie to tyłam zamiast chudnąć.


na te drugie sniadanie obstałabym przy truskawkach czy grejfrucie :)

i nawet ja nie jem owsianki na wodzie.. jem na normalnym mleku :)


a co na przyklad cwiczysz? zarzuc jakims linkiem do cwiczen :) :P

właśnie miałam wrzucić ^^ bo skończyłam ćwiczenia ^^
Ogólnie lubię zmieniać ćwiczenia gdyż szybko mi się nudzą albo stwredzam,że są dla mnie za lekkie .

Dziś to robiłam:
http://www.youtube.com/watch?v=Vy9WKyN1rig

Następnie :
http://www.youtube.com/watch?v=eHUX2Gz_dhg
http://www.youtube.com/watch?v=xnM9chgA8wQ
http://www.youtube.com/watch?v=QdC7n-C_afg ( tutaj oczywiście 2 rundy)

Także mniej więcej to tak wygląda :) jak mi coś się nudzi to szukam innych ćw .
Kiedyś jeszcze przed braniem leków miałam zestawy tabaty dla zaawansowanych z takim kolesiem ale ćwiczenia były takie ,że wymiatały. Po pól godzinie z Nim to nie wiedzialam jak sie nazywam . Miałam to na 2 laptopie , ale komputerek zaginął mi w akcji .

FIT-anula
17-05-14, 08:21
tez kiedys cwiczylam z nimi, ale ja lubie jak ktos mi sie drze nad glowa :)
zobacz to ..
http://www.youtube.com/watch?v=Uv8YoPMW5S4 to jest dzien 1.. wyzwanie jest na 30 dni .. naprawde sie napocisz i schudniesz.. :) ja robilam te 30 dni przez ponad 3 miesiace.. tak sie w tym zakochalam :)

FIT-anula
17-05-14, 15:17
ale jakos trzeba bylo sobie poradzic co by brzuch byl gotowy na 'po Twojemu' :D a wiesz jak mnie cieszyły zdjecia po tym skakaniu jak małpa :D te znikajace boczki , spadajacy brzuch .. no piekne..



ale teraz jest lepiej .. :)

zrozpaczona
17-05-14, 21:00
tez kiedys cwiczylam z nimi, ale ja lubie jak ktos mi sie drze nad glowa :)
zobacz to ..
http://www.youtube.com/watch?v=Uv8YoPMW5S4 to jest dzien 1.. wyzwanie jest na 30 dni .. naprawde sie napocisz i schudniesz.. :) ja robilam te 30 dni przez ponad 3 miesiace.. tak sie w tym zakochalam :)

wyglądają ciekawie , na pewno spróbuję :)


ale jakos trzeba bylo sobie poradzic co by brzuch byl gotowy na 'po Twojemu' :D a wiesz jak mnie cieszyły zdjecia po tym skakaniu jak małpa :D te znikajace boczki , spadajacy brzuch .. no piekne..



ale teraz jest lepiej .. :)

eee a o jakiej "małpie " mówicie ? bo te moje boczki to eh ... :(


Dziś musiałam odpuścić ćwiczenia . Zaczęłam ale tak mnie brzuch bolał ,że nie dałam rady :O
Jutro nadrobię .

N3ver_quit
17-05-14, 21:29
Już jak nie masz możliwości chodzenia na siłke chociazby te 2-3 razy w tygodniu, to kup podstawowy sprzęt do domu, jakis zestał hantelek, piłke, i ketla na przykład. I już wtedy bym mogła polecić kanał Zuzki na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCrd4Hfglr4EczsLXKdGvCLA

Kiedys jak tylko zaczynałam bawiłam się z nią w domu :smile: Fajne treningi ma poukładane

USgorn
17-05-14, 23:33
ee jak ma pilke i ketla kupowac to juz niech lepiej kupi sztange i jakies obciazenie i niech Pika wkroczy ze swoim kompleksem sztangowym

N3ver_quit
18-05-14, 00:04
ee jak ma pilke i ketla kupowac to juz niech lepiej kupi sztange i jakies obciazenie i niech Pika wkroczy ze swoim kompleksem sztangowym

też racja :) a w ogóle to lepiej się wybrać na siłkę.. :smile:

USgorn
18-05-14, 00:05
też racja :) a w ogóle to lepiej się wybrać na siłkę.. :smile:

no jak sie ma mozliwosc tylko tez trzeba spojrzec na wyposazenie silowni zeby sie nie okazalo ze jest smieszne jakies.
no i wiadomo inwestycja w sprzet z czasem wychodzi oszczedniej, ale tez pozniej ten sprzet jest za malo i wtedy trzeba sie wybrac na jakas porzadna silownie

zrozpaczona
18-05-14, 16:15
o skakaniu jak małpa z filmiku co Anka wrzucała.skakać sobie mozna.nie widze w tym nic złego.ale poco jak sa skuteczniejsze metody%-)czytaj temat Ani i wyciagnij wnioski

czytam czytam, tylko tego dużo jest ale ogarnę ^^


Już jak nie masz możliwości chodzenia na siłke chociazby te 2-3 razy w tygodniu, to kup podstawowy sprzęt do domu, jakis zestał hantelek, piłke, i ketla na przykład. I już wtedy bym mogła polecić kanał Zuzki na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCrd4Hfglr4EczsLXKdGvCLA

Kiedys jak tylko zaczynałam bawiłam się z nią w domu :smile: Fajne treningi ma poukładane

hantle mam w sumie można złożyć 2x15kg ,piłkę też mam, tylko nie mam ketla .
na siłownie nie lubię chodzić ...nie wiem w sumie dlaczego ... wolę w domu albo na świeżym powietrzu :P

zrozpaczona
18-05-14, 16:20
Wiem,że na siłkę lepiej by było ale jak pisałam, nie lubię chodzić .
Kiedyś próbowałam i marnie mi to wyszło .
Jak ćwiczę w domu lub na powietrzu to wiem,że jestem systematyczna a jak na siłkę to... no mam daleko strasznie ( mieszkam w małym mieście i sa 2 tylko, 1 kijowa a 2 przez cale miasto trzeba sie przemknąć) i udawało mi się pójść raz na tydzień ^^

Wczoraj ,że mnie brzucho bolalo wiec odposcilam sobie trening jak juz wspomniałam ale dziś zaczynam robić wyzwania Anuli .

N3ver_quit
18-05-14, 21:14
no najlepiej rób wtedy to w czym będziesz systematyczna, przynajmniej możesz zacząć od tego :smile: masz hantle już git, obejrzyj sobie treningu z Zuzką, dobra babka :smile:

fallenursus
18-05-14, 21:20
Zuze znam z innych filmów.....

N3ver_quit
19-05-14, 06:09
A i z Natlką Gacką możesz sobie popatrzyć filmiki: https://www.youtube.com/user/OdchudzanieBezKitow


Fallen..pokażesz :P

zrozpaczona
19-05-14, 12:45
no najlepiej rób wtedy to w czym będziesz systematyczna, przynajmniej możesz zacząć od tego :smile: masz hantle już git, obejrzyj sobie treningu z Zuzką, dobra babka :smile:
ano właśnie :) lepiej systematycznie tak jak lubię a nie się zmuszać do czegoś czego się nie lubi :)

A i z Natlką Gacką możesz sobie popatrzyć filmiki: https://www.youtube.com/user/OdchudzanieBezKitow


Fallen..pokażesz :P

Pokazujecie mi tyle zestanów ,że zaraz nie będę wiedziała za co się złapać hehe ;)

zrozpaczona
19-05-14, 12:52
Mam pytanie - Czy ktoś z Was zamawiał suplementy ze sklepów :



ewentualnie słyszał potwierdzoną opinię na temat tych sklepów ?
Czy są uczciwi i nie sprzedają podróbek ?


Biegałam po sklepach z suplementami w moim mieście ale szczerze mówiąc to bieda straszna .


I jeśli chodzi o ćwiczenia od Anuli do babka wymieta ^^ tj. ćwiczenia jakieś cięzkie nie są ale przyznam ,że jedno sprawia mi bardzo dużo trudność a mianowicie "brzuszki bokiem " dla mnie masakra ^^ jeszcze takie zwykle to ok spoko ale te to dla mnie katorga ^^

fallenursus
19-05-14, 13:10
Nie, ale każdy zamawia Se sklepu bcaa.pl a o opiniach masz temat na samej górze forum.

Ps. Nie wklejaj takich linków więcej.

zrozpaczona
19-05-14, 16:32
Nie, ale każdy zamawia Se sklepu bcaa.pl a o opiniach masz temat na samej górze forum.

Ps. Nie wklejaj takich linków więcej.

ok, nie będę . Przepraszam :)


Polecilibyście linki na tabate w domu ? Tylko mam na myśli ćwiczenia typowo aerobowe bez siłowych ?
U mnie ostatnio z pogodą jest ciężko (taki region ) i chcę mieć alternatywę .

Dziś zrobiłam bieg interwałowy 40 minutowy a ok 18 wyzwanie dzień 2 od Ani :)
Zaprę się i dam radę ^^

FIT-anula
19-05-14, 16:52
Uparłaś się widzę na ta Lisę :)
czemu nie chcesz ćwiczeń siłowych?

FIT-anula
19-05-14, 17:09
dobre mięsko nie jest złe :)

FIT-anula
19-05-14, 17:12
ja też :)
- przy okazji miałam okazje w szpitalu zobaczyć dziewczyne tego samego wzrostu co ja i tej samej wagi..
jaka różnica , myslalam że jebne :P

USgorn
19-05-14, 17:24
Ladnie to tak z ludzi sie smiac ? %-)

FIT-anula
19-05-14, 17:31
nie ale miałam widoczny namacalny obraz mojego ciała na którym każdy miesien ktory mam jest tłuszczem :P
samoocene se podniosłam a co :P

zrozpaczona
19-05-14, 17:45
Oj nie o to chodzi,że nie chcę siłowych , ale też chcę typowe aeroby zamiast czasem biegania :)

Anula i właśnie to pokazuje ,że waga to nie wszystko :) i wiem o tym :)
Moja siostra waży 70 kg , jest dużo niższa ode mnie a wgl dałabym jej max 60 kg .
Jest zbita i umięśniona .

Aktualnie mi bardziej zależy na spalaniu tkanki tłuszczowej , kiedy osiągnę swój cel , wtedy bardziej skupię się na mięsniach .

FIT-anula
19-05-14, 18:14
chcę typowe aeroby zamiast czasem biegania :)


dziewczyno, a bieganie to co?

zrozpaczona
19-05-14, 19:20
Bieganie jak najbardziej . Miałam na mysli to ,że kiedy będzie zła pogoda i ni jak nie będzie jak biegać to zastąpić to zestawem aerobów typowych .

zrozpaczona
20-05-14, 18:56
Macie jakieś sposoby na zakwasy ?
Dziś mnie tak dopadły ,że ledwo skończyłam wyzwanie :O
Zakwasy mam lekkie na udach , ale je akurat da się przeżyć natomiast po bokach na brzuchu już nie :O
Tyle czasu bez wysiłku fizycznego i ćw dały o sobie znać :O

Z neta wyczytałam,że na zakwasy dobra jest :
-gorąca kąpiel z solą
-nasmarowanie mięśni octem
-masaż

Kiedyś po imprezie gdzie nie schodziłam z parkietu całą noc też miałam zakwasy i to takie ,że ani się poruszać ani siedzieć ani leżeć . W pracy poszłam na platformę wibracyjną na 20 min i szczerze mówiąc pomogło i to bardzo ale aktualnie nie mam dostępu do takiej platformy .
Mam w domu taki masażer wibracyjny z funkcją ciepła .

No i teraz nie wiem co mam robić ? jak do jutra nie przejdzie dalej ćwiczyć czy 1 dzień odpuścić aby mięśnie odpoczęły ?

Chciałam na koniec dnia dodatkowo zrobić 15 min ćwiczeń na mięśnie brzucha i na boczki ale chyba nie dam rady i boję się ,że gorzej będzie bolało i jutro nie będę w stanie nic zrobić .

USgorn
20-05-14, 19:06
nie wiadomo jak Ty w koncu cwiczysz bo jak dzis robilas przykladowo plecy a jutro bedziesz barki to mozesz cwiczyc

zrozpaczona
20-05-14, 19:19
masażer wibracyjny.hyhyhy%-)

na zakwasy jest najlepsze przeczekanie ich
no i co w tym śmiesznego ? :P wibracyjno pulsująco - rozgrzewający ^^ haha ^^
No tak...przeczekać ... a nie ich się jakoś ... "rozchodzić " ?

nie wiadomo jak Ty w koncu cwiczysz bo jak dzis robilas przykladowo plecy a jutro bedziesz barki to mozesz cwiczyc

Robię wyzwania od Ani :http://www.youtube.com/watch?v=Uv8YoPMW5S4

Jak nie da rady to jutro zostanie bieganie :O

FIT-anula
20-05-14, 21:20
wyzwanie od Ani, to nie moje ja to tylko cwiczylam :)
i zakwasów zadnych nie miałam.. do 15 dnia chyba.. jak go przetrwasz cały - a trwa ponad godzine to na drugi dzien zobaczysz co to bol miesni brzucha :)
kiedy to było.. chlip chlip ..
z perspektywy czasu jednak wole tylko trening silowy.. zajoba bym dostała z tą skakanką.. :D

USgorn
20-05-14, 23:21
bo najskuteczniejsza redukcja to trening silowy plus aeroby do tego

USgorn
20-05-14, 23:24
nie koniecznie ale wiem ze Ty ten faworyzujesz

USgorn
20-05-14, 23:27
zgadza sie.

zrozpaczona
21-05-14, 13:19
wyzwanie od Ani, to nie moje ja to tylko cwiczylam :)
i zakwasów zadnych nie miałam.. do 15 dnia chyba.. jak go przetrwasz cały - a trwa ponad godzine to na drugi dzien zobaczysz co to bol miesni brzucha :)
kiedy to było.. chlip chlip ..
z perspektywy czasu jednak wole tylko trening silowy.. zajoba bym dostała z tą skakanką.. :D

Wiem,że nie Twoje :P ale zapodałaś mi je dlatego tak piszę :P ,że od Ciebie :P

Mam zamiar te 30 dni przerobić a potem coś innego , więcej siłowego dodać .
A skakanka jest średnia no ale cóż ...jak trzeba to trzeba ...
Mam ten problem z nią ,że miałam kontuzje kolana i po prostu czasem mnie lekko boli jak skaczę ale daje radę .
Bolą mnie tylko skośne mięśnie brzucha i to wszytsko .

Wczoraj wzięłam rozgrzewająco kąpiel z solą , potem nasmarowałam się rozgrzewającą maścią plus masaż z ciepełkiem i dziś w sumie jeszcze troszkę boli ale dam radę ćwiczyć .



bo najskuteczniejsza redukcja to trening silowy plus aeroby do tego

Moim problem są mięśnie skośne brzucha ... zresztą mięśnie brzucha też ale je jako tako mam i ćwiczenia nie sprawiają mi trudności .
Za to ćwiczenia na skośne to masakra dla mnie :O tam to chyba nic ni mam ^^

Po miesiącu wrzucę efekty . Mam nadzieję ,że chociaż ze 4 kg zrzucę :( eh :( i lepiej to moje sadło będzie wyglądało .

zrozpaczona
24-05-14, 12:53
Nie wiem czy to możliwe ale stawałam dzis na wagę ( ciekawość zwyciężyła ) i pokazała mi 66 kg .

Tak jak pisałam, codziennie robię wyzwanie plus interwał albo 1,5-2 godz jazdy na rowerze.
No i staram sie 3mać dietę aczkolwiek nie zawsze udaje mi sie zjeść podwieczorka .

USgorn
24-05-14, 14:46
Tak mozliwe na poczatek dobrze idzie bo woda schodzi.

zrozpaczona
27-05-14, 15:06
Tak mozliwe na poczatek dobrze idzie bo woda schodzi.

marne mi to pocieszenie ^^


Znacie jakieś dobre ćwiczenia aby dodatkowo ćwiczyć 10-15 min dziennie na tzw boczki ? tragiczne u mnie są . Nawet jak mi z brzucha spadło to zostaje sadło po bokach :O no i ćwiczenia na wewnętrzne mięśnie ud :O

FIT-anula
27-05-14, 15:08
nie da sie konkretnej czesci ciała zgubic.. albo chudniesz z całego ciała albo wcale..

zrozpaczona
27-05-14, 15:17
Oj wiem ,że z całego ciala sie chudnie i z boczków schodzi najtrudniej , mam na mysli ćwiczenia ktore po prostu przyczynia sie do tego aby trochę szybciej poszło stamtąd .

Np hula hop ? daje efekty ? chociaz nienawidzę kręcić :O
albo czy masaże trochę wspomogą ? nie mówie ze dadzą spektakularne efekty ale czy chociaz troszkę pomogą ?

zrozpaczona
27-05-14, 15:23
obcięcie węglowodanów i rozkręcony piec,innej opcji niema%-)czyli dużo aerobów i cwiczeń objetosciowych

węglowodany złożone też obciąć ?
akurat aerobów mi nie brakuje .
Biegam albo jezdze na rowerze codziennie
rowerem robię minimum 20 km max 50 km ( w zaleznosci o ktorej wyjdę )
padnę nie długo

zrozpaczona
27-05-14, 15:32
O matko to dobrze ze mi mowisz bo jadlam czasem kanapke ze swoim chlebem na sniadanie albo po treningu na obiad do obiadu kaszy gryczanej . Teraz jak tak zmienię to .
Bądź co bądź na razie jako tako zadowolona jestem ponieważ cellulit mi zszedł .
Genetycznie tak mam ,że nigdy nie mialam tego dziadoctwa ale po lekach mi sie straszny zrobil . Teraz na tyle zszedł ,że prawie go nie widać . Pewnie do wodny był .

zrozpaczona
27-05-14, 15:42
będzie dobrze%-)

Wiem ^^



Anula , Ty też tak miałaś,że z każdym dniem wyzwania było coraz ciężej ?
Nie wiem jak to robię ale chodzę cała w siniakach po tych ćwiczeniach^^
Zaraz ludzie zaczną podejrzewać ,że mnie mąż tłucze ^^

zrozpaczona
27-05-14, 15:47
Pika mam na całych nogach , ramionach i na biodrze dziś zauważyłam :O nie wiem skąd one są :O

FIT-anula
27-05-14, 15:47
Anula , Ty też tak miałaś,że z każdym dniem wyzwania było coraz ciężej ?
Nie wiem jak to robię ale chodzę cała w siniakach po tych ćwiczeniach^^
Zaraz ludzie zaczną podejrzewać ,że mnie mąż tłucze ^^

o to w tym chodzi żeby bylo coraz ciezej.. :)
ale jak podchodziłam do tego po raz 3 to już szału nie było... nie męczyłam się.. dlatego trafiłam tu i to była najlepsza decyzja :)

posiniaczona byłam nie raz .. ale tylko dlatego ze tempo czasem bylo zbyt szybkie i waliłam sztanga byle jak i nogi sine miałam pozniej

FIT-anula
27-05-14, 15:52
jakbym to wczesniej wiedziala ze tu jestes to daaaaawno masz mnie na głowie.. :) ale lepiej pózno niz pozniej :D

zrozpaczona
27-05-14, 15:52
o to w tym chodzi żeby bylo coraz ciezej.. :)
ale jak podchodziłam do tego po raz 3 to już szału nie było... nie męczyłam się.. dlatego trafiłam tu i to była najlepsza decyzja :)

posiniaczona byłam nie raz .. ale tylko dlatego ze tempo czasem bylo zbyt szybkie i waliłam sztanga byle jak i nogi sine miałam pozniej

jak 3 raz sie podchodzi to wiadomo ,że juz nie będzie cieżko .
Mnie to skakanie juz denerwuje .
Zastanawiam się nad tym aby zamiast tego skakania robić dalej ćwiczenia .

Dobrze wiedzieć ,że z siniakami nie tylko ja jestem taka zdolna ^^

FIT-anula
27-05-14, 15:55
sugerujesz ze zła kobieta jestem? ;p


zrozpaczona, zostaw to i pikacz Ci powie zacznij od kompleksu sztangowego :)
do tego aeroby i gitara..
wszystko znajdziesz w moim dzienniku..

zrozpaczona
27-05-14, 15:56
o to w tym chodzi żeby bylo coraz ciezej.. :)
ale jak podchodziłam do tego po raz 3 to już szału nie było... nie męczyłam się.. dlatego trafiłam tu i to była najlepsza decyzja :)

posiniaczona byłam nie raz .. ale tylko dlatego ze tempo czasem bylo zbyt szybkie i waliłam sztanga byle jak i nogi sine miałam pozniej

ale na tym kompeksie szybciej spalę tkankę tłuszczową ? na całym ciele ?

zrozpaczona
27-05-14, 15:57
wszystkie jesteście złe i sie marnujecie bezemnie%-)taki kozak jestem%-)

jakbym męża słyszała^^

zrozpaczona
27-05-14, 16:00
Anula a jeśli mogę spytać ... co Ciebie skłoniło tak na prawdę aby się wziąć za siebie ?

FIT-anula
27-05-14, 16:02
70kg na wadze , wielkie obtłuszczone plecy i... troche mi sie w zyciu posypało ... usiadłam stwierdziłam, że czas coś zmienić w swoim życiu i tyle :)

N3ver_quit
27-05-14, 20:28
jak jest ich mało to nie.tylko nie jedz ich potreningowo i z rana.oraz nie łącz z tłuszczami


chyba jaja sobie robisz..uzasdnij prosze czemu niby zlozonych ww ma nie byc rano i potreningowo?....

fallenursus
28-05-14, 01:59
A to ze np dojaranie fatu to głównie tętno a nie brak cukrów. Z ww w organizmie łatwiej w nie wejść bez przemęczenia, więc Imho cardio na wieczorem, dużo ludzi pozmienialo cardio naczczo i widzą lepszy/szybszy efekt.

Kordian Skibiński
28-05-14, 07:22
z tymi WW to kwestia indywidualna u mnie najlepiej sie sprawdza odrazu po treningu (siłowy + aeroby) bialko (whey + kazeina) i dopiero po 30-40 min posilek normalny

fallenursus
28-05-14, 12:40
Kwa mogę nie dozyc Pika...streszczaj się!!

zrozpaczona
29-05-14, 13:28
70kg na wadze , wielkie obtłuszczone plecy i... troche mi sie w zyciu posypało ... usiadłam stwierdziłam, że czas coś zmienić w swoim życiu i tyle :)

Zauwazyłam,że wiele ludzi bierze sie za siebie jak im w zyciu coś sie sypie ^^
Wtedy chyba ma sie większą motywację :)


rano trójglicerydów jest mało w organizmie to poco dostarczać je z rańca lepiej dojarac je rowerkiem.a po treningu poco walić węgle i powodować wyrzut insulinowy.redukcja to redukcja a nie masa


A to ze np dojaranie fatu to głównie tętno a nie brak cukrów. Z ww w organizmie łatwiej w nie wejść bez przemęczenia, więc Imho cardio na wieczorem, dużo ludzi pozmienialo cardio naczczo i widzą lepszy/szybszy efekt.

no to w koncu jak lepiej ? cardio rano czy wieczorem ? wyzwanie robię w poludnie a rower /bieganie wieczorem i po cardio jem białko .

FIT-anula
29-05-14, 13:35
rano wieczór i w południe :)

zrozpaczona
29-05-14, 13:36
czyli mam cardio robic 2 razy dziennie tak ? plus w poludnie wyzwanie ?

FIT-anula
29-05-14, 13:37
Zauwazyłam,że wiele ludzi bierze sie za siebie jak im w zyciu coś sie sypie ^^
Wtedy chyba ma sie większą motywację :)





no to w koncu jak lepiej ? cardio rano czy wieczorem ? wyzwanie robię w poludnie a rower /bieganie wieczorem i po cardio jem białko .

chcesz po cardio zjesc samo białko tylko???

zrozpaczona
29-05-14, 13:37
4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz i nad ranem ze 2 razy o północy jeszcze raz%-)

no zabawne :P bardzo :P serio Was pytam a Ty sobie jaja robisz .

zrozpaczona
29-05-14, 13:38
chcesz po cardio zjesc samo białko tylko???

wczesniej jadlam białko plus wegiel zlozony .

zrozpaczona
29-05-14, 13:42
rano.skakanie jak małpka.wieczór.po treningu jedzonko%-)

nie skaczę juz jak małpka :) juz mi to sie znudziło . zamiast skakania na skakance ciągnę ćwiczenie dalej . Chyba ,że mnie na prawdę juz ręcę opadaja to wtedy aby odpoczely skaczę .

FIT-anula
29-05-14, 13:44
to dlaczego chcesz teraz pozbyc sie tcyh wegli? masz je ograniczyc a nie wykluczyc, ja bym byla za tym by byly w posilku potreningowym...

FIT-anula
29-05-14, 13:46
nie skaczę juz jak małpka :) juz mi to sie znudziło . zamiast skakania na skakance ciągnę ćwiczenie dalej . Chyba ,że mnie na prawdę juz ręcę opadaja to wtedy aby odpoczely skaczę .

to moze zapytajmy inaczej.. masz sztange albo hantelki w ogole cokolwiek z takiego sprzetu??

zrozpaczona
29-05-14, 13:46
to dlaczego chcesz teraz pozbyc sie tcyh wegli? masz je ograniczyc a nie wykluczyc, ja bym byla za tym by byly w posilku potreningowym...

no bo pika tak napisał i juz sama nie wiem :O
Węgli jem mało . 1 raz dziennie sobie wybieram .
I po ktorym terningu wyzwanie czy cardio ?

FIT-anula
29-05-14, 13:46
ale mało%-)

no raczej nie inaczej .. :)

zrozpaczona
29-05-14, 13:50
to moze zapytajmy inaczej.. masz sztange albo hantelki w ogole cokolwiek z takiego sprzetu??

tak , mam hantle na gryfach i moge sobie cięzar regulować jak chcę .
One sa dosc szerokie i tak na prawdę mogę sztangę sobie zrobić . Może ona nie jest tak szeroka ale jest .
Mam piłkę .
A zamiast tych takich "podpórek " co się laska podciaga z leżącego to podciagam sie na drążku (obnizam go i rowniez z lezacego )

FIT-anula
29-05-14, 13:54
dobra a skoro TYLKO w 1 posiłku masz wegle , to co jesz w innych posiłkach? samo białko i tłuszcze?




i skoro masz sprzet to zacznij od kompleksu .. :)

zrozpaczona
29-05-14, 14:00
to rób kompleks sztangowy.bierz przykład z Anki%-)

dobra dziś jeszcze zrobię to wyzwanie a wieczorem obczaje kompleks sztangowy .


dobra a skoro TYLKO w 1 posiłku masz wegle , to co jesz w innych posiłkach? samo białko i tłuszcze?







i skoro masz sprzet to zacznij od kompleksu .. :)

No tak mniej więcej zgadza się :) tylko tłuszczu nie jest za wiele .

Nie wiem czy tak macie ale jak biegam czy jezdze na rowerze to nie moge w trakcie pić wody ponieważ od razu łapie mnie tak jakby kolka . Kłuje mnie pod prawym żebrem .
Jest na to jakas rada ? nie oszukujmy sie jak sie biega to chce sie pić .

FIT-anula
29-05-14, 14:02
tłuszczu nie za wiele... wegle tylko raz...
to inaczej jakie masz makro białka wegli i tłuszczy?

zrozpaczona
29-05-14, 15:22
tłuszczu nie za wiele... wegle tylko raz...
to inaczej jakie masz makro białka wegli i tłuszczy?

makro węgli i tłuszczy tzn ?

FIT-anula
29-05-14, 15:23
jaka ilosc w gramach białka wegli tłuszczy

zrozpaczona
29-05-14, 15:28
jaka ilosc w gramach białka wegli tłuszczy

oj ja tego nie liczę a tak na oko

N3ver_quit
30-05-14, 03:44
rano trójglicerydów jest mało w organizmie to poco dostarczać je z rańca lepiej dojarac je rowerkiem.a po treningu poco walić węgle i powodować wyrzut insulinowy.redukcja to redukcja a nie masa

kompletna bzdura, każdy ma indywidualnie zobaczyć po sobie, a dla każdego kto dopiero zaczyna i sie uczy siebie i zwojego ciała, najlepiej różlożyć wszystko po równo w ciągu dnia..


czyli mam cardio robic 2 razy dziennie tak ? plus w poludnie wyzwanie ?

nie żartuj..poczytaj mój temat i zrób wnioski czemu tak nie warto robić, a jeszcze czemu warto mieć tłuszcze zdrowe w odpowiednich ilościach, i węglowodany różłóż jak minimum w 3 posiłkach, a nie tylko w 1... I tak jak Pika napisał zadanie domowe, obliczyć wszystko co zjadłas i ile było białka tłuszczy i węglowodanów..bo takie na oko to do niczego nie doprowadzi.

zrozpaczona
07-06-14, 15:04
Obliczylam ile to mniej wiecej wychodzi na dzień , wstawię jutro :) gdzieś notes zapodziałam .

zrozpaczona
07-06-14, 15:17
83428343

To jest to,co udało mi się do tej pory zrobić . Może nie są to spektakularne wyniki ale zawsze coś ... troszkę boczków mi zeszło i ramiona mam takie fajne zbite.

FIT-anula
08-06-14, 07:18
no i co ? ;p widzisz Pikacz przy tym skakaniu jak małpa tez mozna cos zrobic :P


a cm ile spadło?

zrozpaczona
08-06-14, 08:44
Anula ja zamiast skakać robiłam dalej ćwiczenie . Spadło mi w udach 2 cm w dupie ^^ 1.5 cm w talii 2.5 cm na bokach 1.5 cm .

zrozpaczona
26-06-14, 16:51
Hej, słuchajcie miałam wypadek mały i przez 2 tyg prawie nie bylam w stanie sie ruszac. Kilka dni temu chcialam wrocic do cwiczen ale nie wiem co jest ... tak bolą mnie kolana ,że ciezko jest mi cwiczyc ... robię to na chama ale potem chodzic nie mogę . Kiedy jezdze na rowerze mam dziwne odczucie jakby mi cos tam sie przesuwało . Robilam przeswietlenie i niby żadnych uszkodzen nie ma . Lekarz kazal smarowac mascia i masowac ale nic to nie daje :O
Juz sama nie wiem co mam robic bo po prostu na treningu nie daje z siebie wszystkiego gdyz dokucza mi bol i dziwne odczucia .

zrozpaczona
26-06-14, 21:24
Pika ... regeneracja ...ale ile mozna potrwac ? przeciez ja bez cwiczen juz nie pociagnę . Tak mi tego brakuje ... a jak nie przestanie bolec?

USgorn
26-06-14, 23:21
Daj troche wiecej czasu na regeneracje jak nie poprawi sie to poszukaj przyczyny czyli inaczej marsz do doktora

N3ver_quit
27-06-14, 02:56
Po 1 zależy jaką kontuzję miałaś, po 2 nie idź tylko do 1 lekarza..lepiej posłuchać opinii różnych.. po 3 możesz ćwiczyć narazie górę ciała i dól, ale dół - czyli pośladki w pozycjąch leżacych na brzuchu lub na plecach w których kolana się nie obciążają, nie obowiążkowo skakać :smile:

Mi kiedyś jak się tak przeskakałam i przetrenowałam, że nie mogłam w łożka się podnieść ani zrobić przysiadu by podnieść coś z podłogi przez bół kolan, bardzo Animal Flex firmy Uniwersal pomógł

zrozpaczona
27-06-14, 11:57
jak nie przestanie boleć to odetniesz%-)najwyżej pozostaną bóle fantomowe%-)daj sobie tydzień luzu.jak dalej bedzie boleć to kolejne pare dni odpoczynku

no tak najlepiej obciąć ^^ super ^^


Daj troche wiecej czasu na regeneracje jak nie poprawi sie to poszukaj przyczyny czyli inaczej marsz do doktora



Po 1 zależy jaką kontuzję miałaś, po 2 nie idź tylko do 1 lekarza..lepiej posłuchać opinii różnych.. po 3 możesz ćwiczyć narazie górę ciała i dól, ale dół - czyli pośladki w pozycjąch leżacych na brzuchu lub na plecach w których kolana się nie obciążają, nie obowiążkowo skakać :smile:



Mi kiedyś jak się tak przeskakałam i przetrenowałam, że nie mogłam w łożka się podnieść ani zrobić przysiadu by podnieść coś z podłogi przez bół kolan, bardzo Animal Flex firmy Uniwersal pomógł


flexit jest lepszy niż animal flex
Miałam wypadek samochodowy , nic takiego sie nie stało ale byłam cała poobijana i potłuczona aż tak,że nie byłam w stanie podnieść sie z łożka i ledwo chodziłam . Chyba najbardziej ucierpiały mi kolana , musiałam mocno uderzyć w przednią część samochodu( zdarzenia nie pamietam ale na 2 dzien nogi mnie starsznie bolaly a najbardziej kolana) .
Fakt, przejdę się do innego lekarza jeszcze jak mi nie przejdzie no i kolaga fizjoterapeuta obiecał ,że mi pomaca i zobaczy ^^

Zobaczę co to ten flex i sie zaopatrzę gdyż nawet normalne chodzenie sprawia ,że mnie boli :O

zrozpaczona
27-06-14, 12:03
Pika, głową też uderzyłam,ale z głową nic mi nie jest . Początkowo jak zaczęłam od nowa ćwiczyć kręciło mi się w głowie i słabo było ale po 4 razach przeszło tylko kolana zostały .

I nie mów mi o dłuższym odpoczynku bo się napalilam na trening P90X :P

FIT-anula
27-06-14, 12:07
zdecydowanie jednak chyba za mocno sie uderzylas... :P
chcesz to cwicz i obciazaj kolana a pozniej to juz w ogole na dlugo zapomnisz o treningach..

zrozpaczona
27-06-14, 12:10
zdecydowanie jednak chyba za mocno sie uderzylas... :P
chcesz to cwicz i obciazaj kolana a pozniej to juz w ogole na dlugo zapomnisz o treningach..

oj nie , nie chcę obciążać na razie póki nie przeszło gdyż po 1 nie daje z siebie wszystkiego więc nie czuje satysfakcji a po 2 najwazniejsze nie chcę potem mieć problemów .
Zrobię tak,że znajdę coś na razie bez obciążania kolan i w ten sposób będę ćwiczyła bo jednak tak się wkreciłam,że bez ćwiczeń to tak mi dziwnie jest więc coś jednak muszę robić .

zrozpaczona
27-06-14, 12:16
Pika skończyłam wojskową uczelnie, miałam szkolenie wojskowe i tam nie było ... że boli :P
I nic nie mam połamanego :P tylko stłuczenia :P
Myslalam,że już będzie okej a te kolana przestaną boleć jak się rozruszam

FIT-anula
27-06-14, 12:22
a ja nie miałam nic potłuczone a tydzien odpoczywałam..
jak czytalas moj dziennik to jak bylam chora tez nie cwiczylam..
bo co z tego ze zaczelam jak nic skonczyc nie umialam...
rób jak uważasz , po prostu ..

zrozpaczona
27-06-14, 12:27
No wiesz... ja nie chciałam zostawać w szpitalu ... zrobili mi prześwietlenie , zbadali . Powiedzieli,że nie mam żadnych złamań tylko lekkie wstrząśnienie mózgu i jestem potłuczona . Także nic wielkiego . Kazali tylko przyjść jeszcze na tomografie bo pow ,że czasem po jakimś czasie po urazie dopiero pojawiają się jakieś zmiany a tym bardziej,że dopiero kilka dni po urazie miałam zaburzenia równowagi , bolał mnie tył głowy (czasem i teraz boli tak jakos dziwnie ) i tak jakoś dziwnie widziałam .

zrozpaczona
27-06-14, 12:29
a ja nie miałam nic potłuczone a tydzien odpoczywałam..
jak czytalas moj dziennik to jak bylam chora tez nie cwiczylam..
bo co z tego ze zaczelam jak nic skonczyc nie umialam...
rób jak uważasz , po prostu ..

Anula tak jak napisałam ... ja wiem,że teraz ćwiczyć i obciążać nie bardzo ale chodzi mi o jakieś lekkie ćwiczenia bez obciążenia nóg i nie jakieś mocno męczące .

FIT-anula
27-06-14, 12:29
no a teraz przeczytaj to co napisalas i zadaj sobie pytanie czy warto juz zaczac cwiczyc..

zrozpaczona
27-06-14, 12:31
no a teraz przeczytaj to co napisalas i zadaj sobie pytanie czy warto juz zaczac cwiczyc..
oj wiem wiem... ale chociaż jakieś lekkie aby nie "zastygnąć ".

zrozpaczona
27-06-14, 12:31
zacznij biegać i skakać.a najlepiej zacznij zwisac głową w dół.wiesz co to jest za pojęcie naturalna selekcja?%-)
Nie ironizuj :P

zrozpaczona
27-06-14, 12:40
stań na głowie i zacznij ćwiczyć mięśnie karku i szyji.ale nie mozesz sie podpierać dłońmi.jak ktoś sie poczuje do poczuwania zaraz tobie rozpisze wsio%-)

Nie denerwuj mnie :P

zrozpaczona
27-06-14, 13:58
ale serio serio gadam%-)po wstrząsie musku są zalecane zyciówki na klate albo w martwym%-)

zabawne :P

zrozpaczona
27-06-14, 14:06
Odpuszczam sobie ćwiczenia na jakiś czas zanim nie odzyskam sił i kolana przestaną boleć . Amen :P

zrozpaczona
27-06-14, 14:11
Robię to bardzo ... bardzo ...bardzo niechętnie :(

N3ver_quit
27-06-14, 23:41
flexit jest lepszy niż animal flex

flexit np na mnie nie działał zupełnie..więc mówię o własnym doświadczeniu, przed startem przez 18 treningów tygodniowo też wiadomo że stawy były mocno przemęczone i znowuż ratował Animal Flex.

Pika..zaczyna mnie już bardzo mocno wkuriwać że cały czas co bym nie napisała ty piszesz że coś innego jest lepsze. Lepsze czy nie lepsze zależy od każdego indywidualnie, więc żeby sprawdzić można kupić i 1 i 2..

fallenursus
28-06-14, 00:17
Pika kiedy ostatni raz widziałeś siłownię od środka? Proste pytanie prosta odpowiedź

N3ver_quit
30-06-14, 00:21
widze wachania humorku.flexit jest lepszy:P

wachania humorku swoją drogą :P a to że kiedy dochodzi do tego że już piszę i doradzam to nie biorę informację z kosmosu - to druga sprawa :P

N3ver_quit
01-07-14, 00:25
czyli już foszek przeszedł i odtupnęłaś nóżką?też nie biore info z kosmosu.wyraziłem swoje zdanie:P

uhum przeszedł i mam kolejny :smile: stwierdziłeś a nie wyraziłeś zdanie, można było zacząć : "moim zdaniem flexit będzie lepszy" haha, whatever zapomnij. Mozna 2 na raz żrać, będzie w ogóle juz na 150% ok :P

N3ver_quit
03-07-14, 01:15
Ważne że odtupnęłaś%-)

w cale nie odtupnełam :smile: Ja zdania nie zmieniam :P I nadal sięgnie po animal flexa jeśli będę mieć problemy ze stawami a nie flexit :smile: :P

zrozpaczona
06-08-14, 09:27
8698Witam ponownie :)
Z kolanami nic grożnego nie było . Po prostu miałam mocno stłuczone dlatego tak mi bolały . Lekarz powiedział ,że po takim stłuczeniu mogą mnie od czasu do czasu bolec. Uzywam animal flex poniewaz flexit bylo trudno dostac a nie chcialo mi sie po calym miescie biegac i szukac.

Po 3 tyg wrocilam do cwiczen . Wzielam sie za P90X . Bardzo mi odpowiada gdyz nie jest monotonne i kazdego dnia cwiczy sie co innego .
po ok 3 tyg tego treningu zeszlam do 61 kg ale teraz waga stoi w miejscu i ni chu chu nie chce zejsc w dol co wiecej... wydaje mi sie ze brzucho mam grubsze niz mialam mimo ze waga zeszla .

USgorn
06-08-14, 09:39
W odzywianiu jakies zmiany wprowadzilas czy tylko ten trening?

zrozpaczona
06-08-14, 09:46
Tak ,zmienilam toż pisałam :P od dawna jem inaczej niz kiedys :P

USgorn
06-08-14, 09:52
moze i pisalas ale ostatni raz bylas tu dwa miesiace temu ;p
przejrzalem jakies 3 ostatnie strony to widze ze mialas rozpisywac jedzonko ale jakos wyszlo ze sie nie udalo. Jak teraz wrzucisz to pokombinujemy zeby dalej szlo ;)

zrozpaczona
06-08-14, 09:59
aaa tak ... tylko wtedy mialam ten wypadek i nie napisałam już .

Brzuch to mi sie wydaje ze urósł mimo ze waga spadła . ale tzw boczki mi się zmniejszyły , ramiona ( tutaj to nawet mięśnie sie pojawiły^^ tak trochę ^^ ) , z tyłka zleciało .. z ud moze tez jeszcze ciut ... ale nie za dużo ... eh ...

Dodam jeszcze ,że nie mam stałych pór treningu ... cwiczę różnie ... w zaleznosci co mam do zrobienia w ciągu dnia , czasem nawet zaczynam o 22.00 . Zauwazylam ze wczesniej kiedy cwiczylam przewaznie raniej to wtedy waga mi tak leciała ... tylko ze teraz kiedy sa takie upały , rano jestem ledwo żywa i jakby tir po mnie przejechał wiec wolę brac sie za cwiczenia pozniej bo wtedy bedzie bardziej efektywny.


I wogole ... mąż mi wmawia jakies zaburzenia psychicznie ... znajomi też ... bo czasem trudno mnie złapac a dlaczego ? ano dlatego ,że jesli nie zrobie treningu to nigdzie nie wychodzę . Trening jest dla mnie najwazniejszy . No i juz nie piję ... nawet piwa :P bo przeciez nie bardzo mozna jak sie trenuje :P no moze raz na jakies 3 tyg sie zdarzy jedno piwko ale to tez typu lech free ... mówią ze mi na mózg padło :(

FIT-anula
06-08-14, 10:00
a po tym wieczornym treningu cos jesz?

USgorn
06-08-14, 10:08
a tam przejmujesz sie nie ma co sie przejmowac. Dobrze ze sie za wzielas. W piwie duzo cukru naladowane no ale jak raz na 3 tyg wypijesz jedno to sie nic nie stanie. a zaburzenia psychiczne to Ty im mozesz wmawiac jak beda Cie zbyt intesywnie namawiac ;)

zrozpaczona
06-08-14, 10:08
Fit Anula tak , jem wtedy ale robię raczej koktajl proteinowy domowy .Coś w stylu : białko serwatkowe , troche mleka albo jogurtu naturalnego , owoc

zrozpaczona
06-08-14, 10:10
a tam przejmujesz sie nie ma co sie przejmowac. Dobrze ze sie za wzielas. W piwie duzo cukru naladowane no ale jak raz na 3 tyg wypijesz jedno to sie nic nie stanie. a zaburzenia psychiczne to Ty im mozesz wmawiac jak beda Cie zbyt intesywnie namawiac ;)

ja się nie przejmuje tylko mnie to wkurza :P
wiem,że piwa nie można bo duzo cukru ma :) ogolnie nie przepadam za piwem ale jak takie upały są to czasem sie chce a raz na te 3 tyg nic sie nie stanie .

Nie wiem czy znacie trening P90X ... raz w tygodniu jest yoga ... szczerze ? jessoo... mogę wszystko i nic mnie tak nie męczy chyba jak ta paskudna yoga ... myslicie ze mozna na noc innego zamienic? tak to cwiczę bardzo chetnie i nie marudzę ale jak wiem ze mam 1.5 godz yogi to az niedobrze mi sie robi . Niby nie sa to jakies trudne cwiczenia i bardzo wysilkowe ale po prostu nie odpowiada mi ta forma cwiczen .

N3ver_quit
06-08-14, 13:31
mleko, owoc, jogurt zły pomysl po treningu wieczorem, jak trenujesz wieczorem zjedz trochę złozonych węglowodanów, piszę trochę bo zalezy ile ich w ciągu dnia masz

na temat namawiania na piwo inne żarcie itd, jakie znajome, mnie dopiero po 2 latach przestali namawiać i się przyzwyczaili że ja wszędzie ze swoimi pojemniczkami swoim żarciem :smile: a koleżanka jak przychodzi do mnie na kawe sobie kupuje czekolade a mi sok pomidorowy hehehehehe :smile:

Jak nie lubisz yogi to nie rób yogi proste :smile: Trenowanie ma być przyjemnie ma dawać radość a nie katować się psychicznie 1.5 g :smile: Ile razy w tygodniu ćwiczysz?

zrozpaczona
06-08-14, 15:22
mleko, owoc, jogurt zły pomysl po treningu wieczorem, jak trenujesz wieczorem zjedz trochę złozonych węglowodanów, piszę trochę bo zalezy ile ich w ciągu dnia masz

na temat namawiania na piwo inne żarcie itd, jakie znajome, mnie dopiero po 2 latach przestali namawiać i się przyzwyczaili że ja wszędzie ze swoimi pojemniczkami swoim żarciem :smile: a koleżanka jak przychodzi do mnie na kawe sobie kupuje czekolade a mi sok pomidorowy hehehehehe :smile:

Jak nie lubisz yogi to nie rób yogi proste :smile: Trenowanie ma być przyjemnie ma dawać radość a nie katować się psychicznie 1.5 g :smile: Ile razy w tygodniu ćwiczysz?

To mleko to do szejka białkowego , ewentualnie jogurt naturalny . Tego duzo nie jest jakies 100ml .

Tam żarcie żarciem ale chodzi wlaśnie o to piwo i ogolnie o wyjścia :P jak w dzień nie zrobię treningu to wiadomo,że muszę wieczorem . Dzwonią znajomi aby gdzieś wyjśc a ja nie bo muszę trening zrobic . Dlatego mówią żem nienormalna :P

Ile razy w tygodniu cwicze? P90X zaklada 6 dni w tygodniu a 7 dnia albo reset albo strech :) ja to różnie robię ... czasem cwicze jeszcze a czasem chce odpoczac wiec daje sobie siana :P dodatkowo jeszcze oprocz tych treningow jezdze na rowerze tak ok 3 razy w tyg po przewaznie od 20 do 50 km jedna trasa .

N3ver_quit
06-08-14, 16:40
no skoro tyle aktywności to tym bardziej możesz odpuścić yogę którą nie lubisz, a rozciągaj się wtedy po każdym treningu od 5-10 minut, każdą grupę mieśniową po trochę.

zrozpaczona
08-08-14, 10:25
no skoro tyle aktywności to tym bardziej możesz odpuścić yogę którą nie lubisz, a rozciągaj się wtedy po każdym treningu od 5-10 minut, każdą grupę mieśniową po trochę.

Przed i po każdym treningu jest ok 10 min rozciągania :)

N3ver_quit
08-08-14, 15:45
no to tym bardziej :smile: Po co robić coś na siłe kiedy nie chcesz :smile: