PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o Radę



GodFryg
15-05-14, 15:59
Witam, mam 25 lat, na koniec zeszłego roku postanowiłem się wziąć za siebie, gdyż byłem troche "spasiony".W stryczniu gdy zacząłem moją przygodę z siłownią bo postanowiłem ze to będzie moim sposobem na poprawę sylwetki ważyłem 94,5kg. Na każdym treningu dawałem z siebie wszystko, pot się lał a ja nie odpuszczałem. Facet co prowadzi siłownię pokazał mi podstawowy trening, ale zmieniłem go trochę pod siebie gdyż nie miałem na początku tyle siły by wykonać go w takiej kolejności, ułozyłem sobię w miarę dietę i jechałem z koxem. Dziś po prawie 5 miesiącach ważę 79kg , pokazał się kaloryfer bez dolnej części bo wisi mi troche skóra po bębenie który chodowałem kupe lat.
chciałem się poradzić co jeść żeby znowu nie wrócic do poprzedniej wagi, ponieważ chce zrobic 2 tygodni przerwy w treningach bo zabrałem się troche za bieganie i nogi są często na zakwasach po piątkowym treningu nóg.
rozpisze co jem w tygodniu:
1 posiłek 5;30
danio waniliowe
2 posiłek 10;00
100g owsianki z żurawiną i orzechami nerkowca
3 posiłek 14-15
worek kaszy z filetem z kurczaka i surówką
4 posiłek 18;30
3 jajka +ciemne pieczywo lub serek wiejski i pieczywo
oczywiscie posiłki nie zawsze są takie same czasem jem coś innego dla urozmaicenia bo chyba bym padł od jedzenia w kółko tego samego. Ogólnie myślę ze jem chyba za mało węgli bo chciałem się zatrzymać na 80 kg i zaczołem jeść troszke wiecej ale waga spadła do 79.
z góry dzięki za uwagę.

GodFryg
15-05-14, 16:06
zapomniałem dodać, mój wzrost to 179 cm