PDA

Zobacz pełną wersję : Przyspieszyć rozwój bicepsa



ThomasOnes
05-04-07, 20:08
Czwicze 3 x tygodniowo na siłowni. w czwartki czwicze miedzy innymi biceps. Ale chciałbym by byceps szybciej sie rozwijał. bo wolno idzie jak narazie.
i czy moge cwiczyc np. w domu se sam biceps?? Czwicze na mase jak cos. Dzienki

SkAwwa
05-04-07, 20:25
nie da się musisz czekać.
Ćwicz jak ćwiczyłeś do dziś możesz się bardziej przyłożyć do bica i tyle i pamiętaj nie rób bica 3x w tygodniu aby ci urusł bo on rośnie w okresie regeneracji a nie podczas treningu a więc ćwicz a i bic ci urośnie

ThomasOnes
05-04-07, 20:54
nie moge 3x. ok a moge wiec jeszcze jedno w domu robic ?? Czy lepiej nie

Ikar
05-04-07, 21:13
rob raz w tyg. na silowni i nie rob w domu. cierpliwosci napewno urosnie

blackburn
06-04-07, 16:24
Ale chciałbym by byceps szybciej sie rozwijał. bo wolno idzie jak narazie.

Jeżeli ćwiczysz masówke bica ćwicz raz w tygodniu, nie wiem jaki masz staż, więc oto moje propozycje

mały zmien kolejność ćwiczen i lub zmień wykonywane ćwiczenia na nowe, co trening dodawaj po 1 powtórzeniu do każdego ćwiczenia aż zwiększysz o 3 potem zmniejsz liczbe powtórzeń do pierwotnej i dodaj pare kilo


średni Wprować w każdyej ostatniej seri ćwiczenia tak zwane 21, lub spróbuj super seri (cwiczenia hantlami+supinacja)

zaawansowany zastosuj plan na biceps 5-10-20 Oczywiście musisz w tym wypadku obserwować swój organizm bo na prawde łatwo o przetrenowanie ta opcja to jest ostateczność(tutaj trening trwa ok 10-15minut)


Oczywiście pamiętaj o prawidłowym odrzywianiu i wypoczynku bo to jest podstawa

ubermas
06-04-07, 17:41
średni Wprować w każdyej ostatniej seri ćwiczenia tak zwane 21, lub spróbuj super seri (cwiczenia hantlami+supinacja)

No KU.RWA wymiekam powoli. Skad ty wziales to, ze superseria to hantelki i supinacja nadgartska??

blackburn
06-04-07, 18:11
Skad ty wziales to, ze superseria to hantelki i supinacja nadgartska??

To jest inny bodziec dla mięśnia a superserje nie są chyba dla początkujących



wymiekam powoli.
to zacznij jeść i tak przy okazji nie interesi mnie kim jesteś :mrgreen:

ubermas
06-04-07, 20:23
Bardzo inteligetna odpowiedz!! Po cholere piszesz cos o superserii nie widzac nawet co to jest?? Czy ja pisalem cos o sobie, skoro ty piszesz, ze nie interesuje cie kim jestem. Wszystko ok w glowce, w domu wszyscy zdrowi??

grzesiek k
06-04-07, 20:24
ubermas, Ej nie spamuj to nie jest Ten Dział :twisted: :evil:
pzdr.

SkAwwa
06-04-07, 20:27
dajcie spokuj. Bo śmiać mi się chce te wasze kłotnie i wogóle..... Nie znasz się na rzeczy staraj się nie pisać , a ty ubermas nie bulwersuj się odrazu...... Bo zaśmiecacie tylko forum.
Sry za spam ale trzeba ich uspokoić bo inaczej będąsię kłocić 5 dni
pzdr

jonasz7
07-04-07, 10:38
ThomasOnes, napisz jaki masz staż to ci może pomożemy.
pzdr.

polo
13-04-07, 19:40
Pamietaj mięśnie nalezy stymulować a nie je niszczyć , rosną one wczsie regeneracji potreningowej a nie w czasie treningu