PDA

Zobacz pełną wersję : Tłuszcz w sutkach



Blaker
30-04-14, 17:12
Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu, bo bodajże od piątej klasy podstawówki borykam się z problemem, jakim jest tłuszcz w okolicy sutków. Wziąłem się za siebie gdzieś w styczniu i od tamtej pory robiłem masę pompek, jednakże niedawno dowiedziałem się, że rozbudowuje to górne partie piersi (kretyn ze mnie). Mam lat piętnaście, raczej wątpię, że jest to dalej okres dojrzewania. Mam 180cm wzrostu, ważę 55kg. Siłownia raczej nie wchodzi w grę, ponieważ nie za bardzo mam na to czas. Poza tym nie wiem czy to prawda, ale wszyscy mi powtarzają, że podnoszenie ciężarów obciąża kręgosłup i mogę przestać rosnąć (czy coś takiego). Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, rady bądź ćwiczenia domowe bardzo prosiłbym o pomoc :)

USgorn
30-04-14, 19:19
Ginekomastieto jest zaburzenie hormonalne najlepiej wybierz sie do lekarza
silownia nie przerywa rosniecia to mit wazne tylko zebys poprawnie wykonywal cwiczenia

t-nation
02-05-14, 16:00
przez neta to się zamawia na aukcjach
idź do lekarza-- i nie bój się diagnozy (moim zdaniem to lipo)

.Smile
04-05-14, 11:55
Ginekomastieto jest zaburzenie hormonalne najlepiej wybierz sie do lekarza
silownia nie przerywa rosniecia to mit wazne tylko zebys poprawnie wykonywal cwiczenia

sam jestes mit, treinng silowy (z wykorzystaniem obciazenia) w okresie dojrzewania hamuje prawidlowy rozwoj ciala. W jego wieku najlepiej trenowac z wykorzystaniem ciezaru wlasnego ciala; pompki, podciaganie, dipsy. Najlepiej basen, w najwiekszej mierze sprzyja rozwojowi w jego wieku. Co do sutow, to sie zgadza. Lepiej idz do endokrymologa, bo albo ci to samo zejdzie, albo zostanie :P

USgorn
04-05-14, 12:28
Pff. Jak bedzie przesadzal z ciezarem i technika to tak inaczej nie widzr przeciwskazan....

Ps.sog wbil sie przypadkowo