PDA

Zobacz pełną wersję : dobra bomba relacja



banita
24-04-14, 22:00
Witam,

1 post na nowym koncie, niestety mimo prob nie udalo mi sie wrocic do poprzedniego.

Cos ciekawego dla was I przedewszystkim dla mnie. W temacie w miare na biezaco bede opisywal swoje odczucia pod wplywem sporej ilosci srodkow farmakologicznych.

Krotko o mnie wiek 24 waga 92kg tyle.

Aktualnie jestem w 7 tyg cyklu prop/tren/mast 100/50/50mg e2d

Koncze flakon ok 3 strzaly I wchodze na mostek 2 tyg

100ui hcg ed 150mg test week.

Potem polecimy tak.

1-5 anapolon 50mg ed
1-6 cypio 750mg week
1-10 deca 400mg week
7-12 prop 100mg ed
7-12 wino 50mg ed
1-16 hcg 300-500ui e4-5d

Pct
13 nolva 40mg clom 100mg
14 nolva 30mg clom 50mg
15 nolva 20mg clom 50mg

1-16 ai armidex 1mg e2d
1-16 albo dluzej tamox (nolva 20mg) ed (odblok inna bajka)

Mam delikatne gino dlatego uderzam twardo ai I serm

Dieta 300g bialka ok 300wegli rotacja w zaleznosci jak zaleje.

Oslony inne dodatki pomijam bo to oczywiste.

Mysle nad dorzuceniem clenu na tydz przed wejsciem na propa I wino


Btw
Anapolon clen jedyne srodki oralne (n/a ai I serm)

Srodki wszystko pharmacom oprocz anapolonu (alpha pharma)

Pozdro
Banita

gl
24-04-14, 22:03
7dmy tydzien cyklu jakie odczucia?
powodzonka

banita
24-04-14, 22:09
6kg+ definicja obwody twardosc miesnia kozak.

Side'y eee czasem szybciej frustracja lapie a tak performance energia chec do zycia na ++++

fallenursus
24-04-14, 22:11
Yeye jestem pierwszy! Będę wpadać często hejtowac. Nakurwiasz stary!,boom!

banita
24-04-14, 22:13
Fallen wpadaj odwiedzaj komentuj, podrzuc pomysl jak clen ugryzc

fallenursus
24-04-14, 22:46
No ja jem dwa on dwa off. Na zmianę z EC.
Miałem testować 2 dni on dwa off Max dawka ale zapomnailem i tak dwa TyG zkecialo ostatnio :)
Jak dasz ketotifen można żreć non stop.
Jeśli nigdy nie brales możesz pierwszy raz dac 3 TyG.
Taki oto Clen.
Ps. Przeniosłem będzie większa oglądalność

fallenursus
25-04-14, 04:50
Serm będzie zbyteczny dawka ari zacznij pół tbsa. Zbijesz estro to ci waga nie ruszy. Deka nie aromaryzuje a w tej dawce nie powinna podnieść prolaktyny bo dużo testo niema. Antek nie aromatuzuje.

banita
25-04-14, 08:18
Przyjalem do wiadomosci. Ciekawie bedzie bo tab ari w kij mala pchelka I wez polam :)


Shoulders & legs workout today. Pol kg kury I pol kg ryzu w torbie + bialko gainer (mutant mass mutant whey) czyli do godz 16 przyjme juz 200g bialka

Nie chce mi sie nowego tematu zakladac, wiec porusze sprawe gina tutaj. Pare lat wstecz zaaplikowalem massdrolla I trenadrolla odbloku nie bylo wszystko pospadalo I mnie scielo jak szczypiora. Potem susta winko cos tam w miedzy czasie jeszcze (na saa odblok szedl)

Tak czy siak weszlo gino szalu nie ma dupy nie urywa jest lump pod lewym sutem I sa wypukle. Wszystko wraca do normy kiedy jest zimno, albo jakas czarna mnie podkreci (lubie rozowa fuge na czarnych kafelkach)

Bawilem sie z serm (tamox) ai letro I teraz ai armidex

Lekka poprawa. Osobiscie lump mi nie przeszkadza byle suty sie zmniejszyly.

fallenursus
25-04-14, 09:26
Jeśli letrozol nie pogonił zrostow to nuż tak.bedzie chyba że wytniemy, nagramy film i wstawiamy na Youtube :p
No massdrol fajny Shit...jaki Nick mailes wcześniej fo się zmieni.

banita
25-04-14, 10:23
Zrobilem mase reaserches na temat reverse gyno ambitny chlopak jestem wiec sprobuje sie pobawic w ta strone. Miesiac ew 6 tyg bez treningow po zabiegu niebardzo mi sie widzi. Tu kwestia finansowa wiekszego znaczenia nie ma. Ogarniam appointment na weekend w pl I po sprawie. Daje sobie czas pol roku, jak nie odwroci bedzie cięte.

Nick zostawmy jaki jest :)

Do tego czasu robie swoje jade ostro z tematem.

Cypio deka mysle 2 strzaly na tydzien wtorek sobota chyba ze lepsza opvja rozlozyc na 3 iniekcje tyg. Jednak wolalbym dac czas miesniom odetchnac przed codzienna aplikacja propa I wina

fallenursus
25-04-14, 11:45
Jedynie jak wskoczysz na propa to ci szybko podbije e2 przy takiej dawce. Za mało wina żeby estrogen trzymało w ryzach, byś musiał zmienić na masteron bo lepiej blokuje. Obserwuj i tyle :) cisniemy!

banita
25-04-14, 12:35
Cypio 750 prop 700 wino 350 malo testa?

E2? Dawno mnie nie bylo musze terminologie przypomniec.

Nie mam oporow dorzucic masta 50-75mg e2d

fallenursus
25-04-14, 13:52
Nie tak :) 100ed prppa to tak samo jak gram Cyp/week:)
E2-estradiol

banita
25-04-14, 14:56
Co by nie bylo kwestia do ogarniecia. Widze odwiedzajacych sporo jednak jest patetycznie. Praktycznie nikt oprocz fallena nie ma nic do powiedzenia. Uderze zatem inaczej. Jak myslicie jakich efektow pozytywnych I negatywnych moge oczekiwac na bombie. Rowniez interesuja mnie wypowiedzi osob po doznaniach empirycznych z anapolonem.

fallenursus
25-04-14, 15:57
Ja tabsow oprucz clenu i t3 nie trawię. Obyczaj relacje bola parę stron niżej jechał fajny cykl.
Raczej nie warto pisać kto go układał :p

http://www.e-gym.pl/showthread.php?27355-Relacja-z-Cyklu-SAA-boldek-enan-antek-metka-i-troche-supli

Gangsta Latino
25-04-14, 16:39
Życzę powodzenia ;)

Dodaje do śledzonych :P

gl
25-04-14, 20:58
jakie laby masz tych soczkow? niestety nie po,oge a anapolonem, nie bralem.

banita
25-04-14, 21:13
Soki pharmacom antek alpha pharma

Lyknalem dzis troche towaru na mostek I poczatek bombki
1 prop
4500ui hcg
2x cypio
2x deca
2x ai
50 tab 50mg antka

240GBP hyhy

fallenursus
25-04-14, 21:41
Voice?

gl
25-04-14, 22:24
gdzie w uk siedzisz?? sporo te soczki;) choc moze normalnie nie znam tego ug pharmacom niestety,
fajna maja stronke;)

banita
25-04-14, 22:27
Ldn
Z tego co wiem rynek uk pharmacom perelka

Ok kolejny shot mixa wszedl jeszcze z 2

gl
25-04-14, 22:45
no to super, dzis tyle tego ze nie wiadomo za co sie brac;)

fallenursus
25-04-14, 23:08
no to super, dzis tyle tego ze nie wiadomo za co sie brac;)

Byle by nie orals solo i sdrol :)

gl
26-04-14, 09:45
sdrol kosi ostro, nie bralem nigdy ale widzialem efekty

banita
26-04-14, 13:52
Wymiary przed wejsciem na most I bombe

Kark 43
Klatka 117
Lapa 45
Przedramie 36
Udo 60
Lyda 43
Waga 91kg

fallenursus
26-04-14, 14:24
Nie zlecialo od ostatnich fot na forum :p

Gl sdrol jeden z bardziej toxycznych ale efekty robi. Bez testo to porażka blok mega i wątroba dostaje w pizde strasznie na tym

banita
26-04-14, 14:49
Byly upadki I wzloty walka ze slabosciami deprecha, ale sie podnioslem od polowy stycznia wrocilem do treningow. Waga byla 86 zbilem do 82 I odbudowalem. W sumie jest ok jak na 4msce :p

gl
26-04-14, 16:53
i o to chodzi zeby sie podnosic;) witaj w clubie upadlych-powstalych;)

Fall wiem co sdroll robi i nie mam zamiaru sie tykac, choc korcilo mnie przez chwilke;)
czekam tylko jak moj CNS sie rozrusza i tesc poleci delikatnie na jesien-zime;)

N3ver_quit
26-04-14, 20:43
Na koksie sie nie znam, więc moge tylko powiedzieć chcę fotki fotki to potrafię ocenić :smile: :smile: :smile: !!!

banita
26-04-14, 22:39
Na koksie sie nie znam, więc moge tylko powiedzieć chcę fotki fotki to potrafię ocenić :smile: :smile: :smile: !!!

Zdjec nie bede upublicznial, kto ma widziec zobaczy. Zreszta
PW masz

banita
27-04-14, 10:21
Dzien dobry,

Niedziela lecimy omlet z rana za 3h na trening przed aplikuje gainera + bialko I C4. Rozkminilem sobie ze dzis wbije ost shot mixa I od jutra mostek start.

Macham dzis klate bic abs I lydki

gl
27-04-14, 16:38
ze tak sie spytam po co ten 2 tygodniowy mostek??

banita
27-04-14, 16:58
Tarara mostek kolego jest po to, aby pobudzic cynaderki, sluzy rowniez detoxowi I regeneracji osrodka uklaaadu nerwowego

gl
27-04-14, 17:37
ja wiem czemu sluzy mostek i po co sie go robi tylko 2 tygodnie to tak malo chyba?

banita
27-04-14, 17:53
Cykl na krotkich estrach niska blokada hpta. Planowany byl impact 200-300ui hcg ale po konsultacji z Fallkiem wystarczy 100ui dziennie I 150mg testa week

fallenursus
27-04-14, 18:06
Cykl na krotkich estrach niska blokada hpta. k


To jest jedna wielka bzdora. Wtlmacz czym różni się testosteron od testosteronu?

banita
27-04-14, 18:34
Fall takie jest moje zdanie gdzie krotki ester szybciej klepie dlatego robi sie na nich krotsze cykle tak? Krotkie porownanie czy blokada cypio ktory jest dluzszym estrem przez co wiadomo ze okres aplikacji jest dluzszy. Przez co oddzialywuje to na wiekszy stopien blokady. Jezeli sie myle prosze oswiec I popraw

fallenursus
27-04-14, 18:39
Egzo testo to in. Endo testo out. Nie przeskoczysz tego.+ dawales tren obok propa który silnie blokuje +.mostkujesz, o odbloku to nie ma mowy. :)
Czyszczenie receptorow to wymysł z różnych for. Tylko długa przerwa całkowicie je odblokuje .
Hcg podawane tak bo masz te Gino a duże dawki Hcg powoduje podskoki e2

banita
27-04-14, 18:49
To w tym momencie jestem calkiem glupi. Skoro tak po co mostek!

fallenursus
27-04-14, 19:40
Żeby ci się chciało trenować a nie szydelkowac :)
Osobiście podaje Hcg non stop 250iu c3dni , niemam estro issues, a dlaczego to wiesz :)

banita
27-04-14, 20:10
Żeby ci się chciało trenować a nie szydelkowac :)
Osobiście podaje Hcg non stop 250iu c3dni , niemam estro issues, a dlaczego to wiesz :)

Wiem, bo Ty czlowiekiem nie jestes.

gl
27-04-14, 20:41
on to robocop jest ehehhexd
no wlasnie z tad moje pytanie bylo po co ten mostek;)

banita
27-04-14, 21:16
Dobra ide spac. Wbilem ostatniego mixa w udoo od jutra hacegie

My time is coming. My fire is burning greater, stronger as never before.
BEEF!!!

gl
27-04-14, 21:48
Keep on pushin bro

banita
28-04-14, 07:51
Mamy poniedzialek. Powiem, ze nie rozumiem dlaczego ludzie maza sie I tak stekaja. Dzien jak kazdy, a nawet lepszy, bo poczatek tygodnia. Nowe mozliwosci, nowe wyzwania. Wiem jedno zaczynam go jako wspaniala osoba, a zakoncze jeszcze bardziej potezny. Tygodniu nakurwiaj I zarzucaj co dla mnie masz.

Ciekawa sprawa, bo w sumie zapomnialem o tym, ale przez cala dlugosc cyklu na mixie prop/tren/mast w nocy poce sie jak swinia mimo otwartego okna I wylaczonego ogrzewania. Nie przeszkadza mi to, bo wiem ile to ma korzysci.

Jade do pracy. Rozpierdolic schemat. Jak zawsze performance 120% banan na gebie. Kreci mnie zeby zaczac zarzucac efe, niestety jest w uk nielegalna I wystepuje w drug testach, ktore Random robia u mnie w robocie.

banita
28-04-14, 09:12
I ciesze sie, ze od dzis aplikuje hcg bo juz mnie czesac zaczyna uczucie zmeczenia itp jazdy

fallenursus
29-04-14, 04:03
Jak sie za mało pocisz na trenie zawsze możesz dorzucić t3 i Clen :p zmienialem pościel tak samo jak oleje-EOD.
:P

gl
29-04-14, 05:55
a wy lubicie sie tak pocic w nocy?? mnie to by wkuwialo strasznie, no ale cus za cus nie;)

banita
29-04-14, 06:20
Jak sie za mało pocisz na trenie zawsze możesz dorzucić t3 i Clen :p zmienialem pościel tak samo jak oleje-EOD.
:P


Clen pojdzie I to na 100% tydzien przed wejsciem na propka I wino.

Co do aplikacji cypio I deki wejdzie 2x tydz pon czw

Wczoraj weszla 100ui hcg I jakos mi pd razu lepiej. Nie wiwm czy to faktycznie to, czy podejscie psychiczne.

Wiem jedno mam w chuj roboty I jeszcze skurwysynu z undergrounda strajkuja wiec kijowy access do pracy a o silce nie wspomne wiec 3 days in row im off

gl
29-04-14, 14:21
widzialem wlasnie ze strajkuja, na chuj?? cos im chca zamknac czy co?? LDN wielkia metropolia ja bym sie zgubil chyba;)

"Wiem jedno mam w chuj roboty" dasz rade, leave it all on the gym floor;)

banita
30-04-14, 06:26
Automatyzuja stacje. Co imho jest lepsze oni I tak tylko sa waste of space banda leniwych drani, gdzie customer service is lower than poor.

Wczoraj na lepszy sen 50mg propka I 100ui hcg wrocilem pozno. Caly dzien latalem na wysokich obrotach. Na nogach od 430 swiezy, wypoczety mimo 6h snu.

Ja sie nie zale, raczej chwale przeciwnosciami. Biore wszystko jakie jest I nakurwiam. Jak cos mi nie lezy zmieniam to. Im like a little tank now. Unstoppable. Dobra 520 zmykam do pracy. :)

gl
30-04-14, 13:51
Ja sie nie zale, raczej chwale przeciwnosciami. Biore wszystko jakie jest I nakurwiam. Jak cos mi nie lezy zmieniam to. Im like a little tank now. Unstoppable. Dobra 520 zmykam do pracy. :)

i za to cie szanuje!!

fallenursus
30-04-14, 14:00
Ktos wkoncu nakręcony jak ja :-)
Feels good Dont it?

banita
30-04-14, 15:18
Pain become my pleasure, weakness my weapon.

Dzis znowu nakurwiam od 430 awake poloze sie przed 11 taki high life jutro wkoncu po pracy silka. Jak nie cwicze to pracuje nie lubie byc over slept bo potem jak muma chodze. Jak to Bogus Lina w demonach wojny mowil "ogien kurwa" I jest. A ze sparkie jestem I tak napiecie nie spada. High pressure mam na sobie w robocie, ale kurwa uwielbiam to!!!

banita
01-05-14, 06:49
Wkoncu dzien treningowy. Wykorzystam czas I nadrobie zaleglosci.

Czw barki kaptury
Piatek plecy tric przedramie, ale dzieki to all iron brothers and sisters za sledzenie watku!
Sob nogi
Niedz klata bic
Boom!

100ui hcg zaaplikowalem wczoraj przed snem w brzuch pod skore. Nie mam insulinowek jeszcze, wiec robie co moge :p

Wagon zarcia przygotowany, moge leciec do pracy.

Nic sie bardzo nie dzieje 2 tyg spokoju na mostku

gl
01-05-14, 13:57
zrob chociaz fotke tego soku co tam masz:whistle:

banita
01-05-14, 21:10
8228

Jeszcze nie ma wszystkiego :p

fallenursus
01-05-14, 23:40
Co do pytania o Hcg to cały czas z 250iu e3d dla zioma.

banita
03-05-14, 20:36
Troche ciszy, bo nic wlasciwie sie nie dzieje. Treningi, micha ok. Ide twardo przez mostek polowa prawie za mna dzis ost 50mg propka w tym tyg. Hcg leci dalej bez zmian.

banita
06-05-14, 19:18
C4 sie przyswaja
Slipknot pulse of the maggots w sluchawach

Zapierdalam na trening.

Co tu duzo mowic. Rozpierdala mnie fizycznie I psychicznie. Nakurwiam!

gl
06-05-14, 20:06
fajnie masz ja chodze jak zombie, brak energii, ospaly, ale jaralem caly weekend to teraz mam;)

banita
07-05-14, 06:36
Waga 14st 8lbs ciekawie jest, bo patrzac w lustro wygladam bardziej lean. Dobra petarda

Wczoraj padly plecy, tric, przedramiona I lydki. Schemat rozjebany jak zawsze. Nie moglem znalezc pasa by dorzucic obciazenie przy podciaganiu to zrobilem 5x12 jakies wiosla sciaganie linki lawa wujka romana na tric pojechalem dipsy wszystko +12 ruchow konczylem ok 140kg fajna maszyyna, lancuchow od tira "kotwicy" znalezc nie moglem byc sie daciazyc tak bym jechal na porrczach. Drop sety, upsety krece komedie I wygrywam.

Wstalem godz przed budzikiem I tak mnie w brzuchu ssalo to zaliczylem 2 lychy masla orzechowego I poszedlem jeszcze na chwile polezec do komnaty. Dzis day off bo cwicze eod chyba ze weeken wolny to nakurwiam 2x pod rzad. Moj organizm to uwielbia ja tym bardziej.

Pare dni I koniec mostka doooobrze, bo czuje ze lewituje I a wujek antek czeka ten stary swirus. Jem dobrze spie srednio dlugo ok 6-7h tylko bo jeszcze troche z fajna dupeczka bajerke uskuteczniam.

No koniec powiem tyle.

I FEEL BLESS

GL
"wczoraj piatka na 3 dzis dycha solo GL GL jest poza kontrola"

Ja lubie pure natural sensymile, ale nie cwierkam drug testy w robocie I jestem 100% absorbed by gym

Pozdro wariaty I jedzìemy z ta sroda na pelnej K

fallenursus
07-05-14, 14:33
Fajnie będzie śledzić jak będziesz latać po ścianach na bombie wariacie :)

gl
07-05-14, 14:45
Fajnie będzie śledzić jak będziesz latać po ścianach na bombie wariacie :)

o tym samym pomyslalem zanim zobaczylem ze to napisales hehehe:)


"GL
"wczoraj piatka na 3 dzis dycha solo GL GL jest poza kontrola" to tez dobre;)

banita
07-05-14, 22:04
Lubie takie przyjemne zmeczenie po pracy, ze snujesz sieleniwie jak kot. Juz mi jednak odelzalo trzeba zaraz spac a tu koliberek latam. Zaraz aplikacja 100ui hcg I 50mg propka a co nie potrzebuje na zdrooowie.

Rano maslo orzechowe przyatakuje przed wyjsciem do pracusi, a na 10h shift 2 shakery juz nabite 560g kury 500g ryzu. Jutro trening specjalistyczny wg wlasnego widzimisie

Cos tak czuje znowu ssanie mam, odsapne chwilke wycisze sie I zarzuce 150g piersi

Tak na marginesie na polocie fantazji. Dobrze mi sie pisze ten ala kur.. dziennik. I tak do wszystkich, ktorym cos sie nie podoba. Salute by middle finger you jealous mofos. Nie interesuja mnie opinie. Robie to dla siebie I zajebiscie mi z tym. Ktos potem zapluje sie twierdzac ze rozjebalem sie bo bralem koks, to nie wazne, ale ja jestem rozjebany a wy nie, a jak do tego doszedlem to nie ma znaczenia grunt ze mi pasuje. Ciesze sie zyciem, mam w sobie energie o ktoeej mozecie tylko pomarzyc lub wystepuje u was po wciagnieciu gieta pudru z pylem jazeniowy.

Ja ide na przod wy widzicie, ale moje plecy przed wami. To nie jest pycha. To jest wiara I potega czlowieka ktory kocha zycie I czerpie z niego co chce I jak chce.

Dobra laduje pompki, ogieeeen!!

gl
08-05-14, 15:21
good one, keep on pushin' 5th gear and off u go;)

banita
09-05-14, 22:57
Dzis ost aplikacja 50 propa

Hcg 100ui do niedzieli wlacznie

Od poniedzialku bd mial gosci nie moge sie doczekac. Wujek antek z ekipa.


Weekend wolny od pracy ale nie od treningow sob niedz cisne twardo. Micha opor sauna relax.

fallenursus
10-05-14, 02:21
Za mało wariatów na forum kurwa

banita
10-05-14, 15:22
Ciekawostka waga 14st 5lbs stracilem 3lbsy.

Ale wyd mi sie ze to woda to patrzac w lustro wity na + pregi ++ definicja gicior. Wysle Fallenowi fote plecow niech mi ja wrzuci z łaski swojej, bo jade z tela I nigdzie nie uploadne a rozmiar przekracza.

Dzis byla petarda klata bic abs lydy. Wit na wicie. Troche mnie czapa dymila, ale pewnie brak snu I ogolne zmeczenie mimo to performance 120%

Mysle hcg prop ma na to wplyw ze mi woda uciekla dodatkowo latam na wysokich obrotach. Jakos mi z utrata wagi nie jest zle, wrecz zajebiscie bo podstawa na nadchodzacy event jest bardziej niz zajebista

http://i61.tinypic.com/seyiog.jpg

fallenursus
10-05-14, 15:29
Jest fchuj pler panie...

banita
10-05-14, 17:17
Jest innej opcji nie ma. Taki life rozpierdalam sie na 108-110kg przy dobrej definicji I witach na zewnatrz. Btw antek crew prawie mnie doprowadzi do tego celu.

banita
11-05-14, 11:35
Niedzielaaaa piekny dzien chociaz chuynia za oknem. Kawa wypita zaraz 300g kury. I powoli zbieram sie na trening. Raz w tyg mam sesje z trenerem czarny stary wyjadacz co wyglada jak crack addict, ale ma pojecie niesamowite, wielu chlopakow wrzucil na scene. Stad raz w tyg random sesje z nim robie na odmulenie. Dzis plekoty, tric I przedramiona.

Poranek leniwy, ale co tu sie spinac, oszczedzam energie I bujam sie spokojnie niczym kot.

Dzis ost 100ui hcg

Nakrecony jestem jak maly samochodzik.

Get hench or die trying!!!

banita
11-05-14, 15:58
Dobrze byc plekoty tric forearms skatowane

5 serii podciagania szerokim 12/12+15kg/10+18kg/9+20kg/12reps body weight

Wioslo na maszynie petarda 4 sety
Sciaganie drazka 4sety drop sety katacja ostra

Wioslo T barem 4 sety z drop setami az dechu brak.

Tric wycisk wasko
Francuz
Wycisk sztangielek z nad glowy

Forearms 4 sety powtorzenia do wypuszczenia sztangi

Schemat roztrzaskany, zwiekszam kalorie dorzucam ciezszych wegli
Waga 2lbsy w gore wiec pier*** zwaze sie dopiero jak zejde z antka

Na solarce bylem przysmazyc sie troche, teraz relax I szama co 2.5h

BEEF!

fallenursus
11-05-14, 16:05
Eat your madafakin' beeef brah!!!

banita
11-05-14, 20:26
Jaki jestem ananas..

3 scoopy bialka 2 mutant massa pol litra mleka dwa banay I mix!!! Do tego 2 kanapki z maslem orzechowym solidnie posmarowane.. nie spotezylem calej ambrozji az sie biedny zasapalem hahaha

Ale lenia mam dzisiaj nawet lapka mi sie odpalic nie chce by film wlaczyc. Pokrece sie z godzine ide spac. Jutro wielki dzien!

banita
12-05-14, 07:53
Yeah, doczekalem sie. Konkretnej petardy nadszedl czas. Pomimo snu ponizej 5h wstalem bez problemu caly w skowronkach. Katuje juz druga kawe, bo lubie sobie cisnienie podniesc.

Po wczorajszym treningu jestem extreme sore.

Wrzucam wiecej dobrych WW banany I slodkie ziemniaki, bo za bardzo mnie tnie zamiast masowac, jednak wszystko bd pod kontrola z zachowaniem proporcji I dobrego smaku, ktory ja sobie wyznaczam, a mam always high expectations, bo nigdy nie ide po najmniejszej linii oporu.

Tak po krotce dla przypomnienia.

Leci antek, deka, cypio, prop I wino w odpowiedniej kolejnosci.

Dzis 1 shot cypiska z deka (nd ladowal 2x tydz pon czw)
Do antka dochodza leki oslonowe essentiale forte

Waga 14st 7 lbs nastepny pomiar po 5tyg wraz z zakonczeniem antka wg schematu.

No.. jest pieknie, panie I panowie, chlopcy I dziewice ogien kurwaaaa!

gl
12-05-14, 12:29
cool, keep on growin' brah

banita
13-05-14, 06:52
Wtorek 13tego? Kto sie ku.. przejmuje przesadami. Dla mnie kolejny piekny dzien ktory zaczynam bardzo wcxesnie nowe wyzwania nowe mozliwosci!

Drugi dzien mega konkret bomby. Dzis ostro czesze bary trapsy I abs. Wczoraj poszlo prawie 2.5ml soku. Delektowalem sie aplikujac to do miesni. Powoli z gestem haha.

Kisc bananow w torbe prawie 600g kury ryzu shake'i c4 I jade ostro.

Psychika spotless. Determinacja mega.

Ale ja jestem po***ny hahahah

gl
13-05-14, 10:35
gruby..., czarny... kot przebiegl nam droge...., a uj mu w dupe nawet 13stego;)

banita
14-05-14, 06:30
Mniej niz 6h snu, a ja latam jak mlody Bog, co wczesniej bylo nie do pomyslenia.


Btw chyba zamieszkam w lodowce.
Duzo mam smiechu z siebie, bo juz mnie wkurwy szarpia I tak jak Fallen powiedzial latam po scianach. Wczoraj to zauwazylem ok 22 nie moglem usiedziec w miejscu.

Lubie hustawki emocjonalne. Lubie sie bujac na granicy. Sam siebie testuje : D

Tak sobie mysle opis bomby to raczej doznania emocjonalne hahah oczywiscie update progressu bd. Cos o treningach opisze. Pokazac chce jedynie jaki jest wyp****l bycia na cyklu.

Kobietom w ciazy I facetom ponizej 21roku zycia nie sugeruje isc moimi sladami hahahah

banita
15-05-14, 08:04
Poszedlem spac ok 11 wstalem sam przed 5 wypoczety, pelen energii. Cisne do pracy z bananem na twarzy I prodigy w uszach.

Nie mam sztywnego schematu w jakie dni cwicze w tyg eod czasami dwa dni pod rzad zalezy czy weekend pracuje czy off. Organizm swietnie na to reaguje.

Dzis tzw zestaw dyskotekowy klata bic I abs

Mysle zaaplikuje hcg dzisiaj I oczywiscie perelki cypio+deca

Mam hustawki emocjonalne, ale ogarniam wszystko I podoba mi sie to.

Nawet tylko dla samopoczucia I psychicznych atrakcji warto wejsc w wieksze dawki I konkretne srodki :)

Milego dnia!

gl
15-05-14, 12:57
Mam hustawki emocjonalne, ale ogarniam wszystko I podoba mi sie to.

Nawet tylko dla samopoczucia I psychicznych atrakcji warto wejsc w wieksze dawki I konkretne srodki :)

Milego dnia!

I like it:D

banita
16-05-14, 07:49
Druga kawiana, nakrecam sie I mysle pare slow stukne.

Wczoraj klata I bajceps. Pojechane ostro pompa niesamowita sila ++ wytrzymalosc extreme.

2 strzal deki z cypio wszedl na dobranoc + ok 450ui hcg w belly.

Dzis plekoty z tricem. Weekend off od silki. Pracuje roz****am kolejne schematy w drodze do samodoskonalenia sie.

Micha ok

Regeneracja nastroj spotless 5h snu za mna I latam, ale to nie tylko farmakologia, a podejscie do zycia.

Mam dojcie do efy 30mg/tab wiec nie musze mowic co bd. Czesc z Was juz mnie zna.

banita
19-05-14, 07:51
Chwile nie pisalem, ale nie znaczy, ze mnie nie bylo.

2 dni off od silki spowodowane nawalem pracy. Ogolnie b. Malo snu w poprzednim tyg mimo grubej ilosci srodkow dalo mi sie we znaki. My fire is still burning I ten tydzien zapowiada sie jako ostry challenge. Hand over w robocie trzeba podgonic temat. 4 dni shifty 12h + ok 3.5h dziennie spedzam w podrozy. Treningow nie odpuszcze dzis I sroda (eod jak zawsze) atakuje twardo. Trzeba sobie jakos radzic, wiec tday I will purchase efe I od jutra aplikacja 30/60mg zalezy jak bd mnie czesac, bo zapowiada sie ok 4h snu na dobe.

Poniedzialek, aplikacja cypka z deca I ok 400-450ui hcg.

Na silce bareczki I abs. Ogolnie czuje sie swietnie mimo, ze dojebany jestem robota, ale taki life, a ja jestem nie do zatrzymania. Zatem bring it on.. zaapierdalam!

gl
19-05-14, 17:47
3.5h w drodze?? dziennie?? o ja jebe, walczysz, nie ma to tamto!! respect

fallenursus
19-05-14, 18:13
Push!!

banita
19-05-14, 22:42
Dopiero wracam do domu praca 12h trening kozak samopoczucie extra efa zakupiona schematy bd rozjebane

fallenursus
19-05-14, 22:51
Schematy nigdy nie istnialy!!

banita
21-05-14, 07:37
Schematy nigdy nie istnialy!!

So true Geez

Jade ostro polowa szalenstwa za mna.

Zarzucilem efe wczoraj. Pierwsza pixe ok 10 I musialem redbulla cyknac bo prawie zasnalem I sie wstrzelilo. Kolejna ok 16 + 3sety rb I fruwalem.

Jest zajebiscie. Nawet sie wyspalem tylko czacha troche dymi.

Dzis klata z bickiem.

Jeszcze 2 tyg I koncze na tym wypizdowku. Potem projekt do listopada 20min od domu!

Possitive attitude will lead to positive results!

gl
21-05-14, 11:04
Possitive attitude will lead to positive results!

that is sooooooo true!!
zajebiscie tez spalem tylko 3h po nocnej zmianie i zaraz lece giry tyrac;)

banita
23-05-14, 07:52
Siema z rana, tu nie ma opierdalania sie.

Sprawy ogarniete na 120% zyje mam sie wwietnie micha troche kulala z braku czasu, ale standard 250-300g bialka ed.

4 jaby za mna 2 tyg prawie antka.

Efa strzal w dziesiatke wysuszony jestem. Wody w kij mi ucieklo. Same pozytywy towar powoli sie wkreca.

Wole tak niz zrobic sie balonem definicja na + nie robie pomiarow. Wizualnie I po ubraniach widze rosnie maszyna.

Dzis plekoty z tricem I przedramie

Od jutra wrzucam kofeine w kapsach. Wystarczy red bulli.

banita
27-05-14, 07:52
Wtorek, za mna leniwy dlugi weekend. Wkoncu odpoczalem od tych poronionych dojazdow do roboty. Miejmy nadzjeje to moj ost tydzien w tym miejscu.

3 tydzien bomby jest sila jest moc.

Zwiekszylem frekwencje treningow z moim czarnym pt.

Puchne, definicja na + nie zalewa mnie. Nie daje zbyt duzej nadwyzki kcal przedewszystkim trzymam sie ilosci bialka.

Zadnych sideow ostatnimi dniami nie zaobserwowalem nawet drazliwosc jest do ogarniecia bez problemu.

Odstawilem efe na 2 dni, dzis dla fantazji sobie zarzuce z 60mg :)

Dzis jestem off od silki jutro peterda na plecy!

banita
29-05-14, 06:39
Jest dobrze chociaz mogloby byc lepiej. Dopadlo mnie przeziebienie + jeszcze 12h shifty I poroniona dlugosc czasu jaka spedzam na dojazdach. Treningow nie odpuszczam. Mimo zlego samopoczucia lekkiej goraczki I zapchanej kichawy trening plecow ogarniety na 110%

Dzis laduje kolejny strzal cypio I deci oraz hcg.

Od nast tyg zwiekszam dawke antka do 75mg.

Podaz bialka trzymam 250/300g wegli roznie ale staram sie ta torbe ryzu I jacket potato zjesc + kisc bananow.

Zapowiada sie znowu weekend w pracy..
Oh well, bring it fucking on!!!

BEEF!

fallenursus
29-05-14, 18:53
Mamy już czołg? Zamawiac strusie?

banita
29-05-14, 21:36
Czolg odpalil silnik bd wjezdzal, strusie czajniki w piasek pochowaly.

LADUJ, CEL, PAL!!!!

banita
30-05-14, 07:53
Wzialem dzien wolny od pracy biorac na wzglad, ze caly weekend ostrej tyry mnie czeka, a nie jestem w formie przez to przeziebienie, laduje leki ide spac. Pozniej chce czy nie trening delts & traps ma sie odbyc.

N3ver_quit
30-05-14, 08:51
Wzialem dzien wolny od pracy biorac na wzglad, ze caly weekend ostrej tyry mnie czeka, a nie jestem w formie przez to przeziebienie, laduje leki ide spac. Pozniej chce czy nie trening delts & traps ma sie odbyc.

jeszcze jeden wariat :smile:

banita
31-05-14, 00:18
jeszcze jeden wariat :smile:

Jak to Pumbas okreslil "szalony szaleniec" ohh well do normalnych sie nie zaliczam I mowie to otwarcie.

Juz mi lepiej trening delts I trapsow zmasakrowany cwiczylem w tshircie I bezrekawniku zeby dodatkowo podkrecic potliwosc! Efa I c4 przed treningiem tez zrobily swoje. Po treningu 60g bialka powrot do domu 200g kury 1 jacket potato.

Jutro pobudka 4 rano.
Ciezki weekend? Bitch please.. challenge accepted.

fallenursus
31-05-14, 00:20
Fucking rite brosef.

banita
02-06-14, 03:11
Ajaj madagaskar :)

Jest zajebiscie. Mega pozytywny weekend pelen ciezkiej pracy. W dwa dni odjebane 29h wlasnie wracam do domu.
Od wtorku zmieniam scenerie, zobacze na jak dlugo :)

Poniedzialek dzien wolny, nadrobie sen I zapierdole konkret chest and biceps workout.

Stan psychiczny, fizyczno- zdrowotny fantastycznie.

banita
05-06-14, 07:04
Biceps naciagniety uczucie jakby mega zakwas byl przy poruszaniu. Mam nadzieje biedy nie bd. Jade ostro z masciami. Zobacze jak bd sie jutro czul, jak konkret dyskomfort odpuszczam treningi do poniedzialku

fallenursus
05-06-14, 08:36
Drugi Gates rosnie :)
Zdrowiej!

banita
06-06-14, 07:40
Jest ok leci antek 75mg na dzien wczoraj kolejny jab cypio deki I ciut hcg dla aromatu. Lapka juz lepiej smaruje afrykanska mascia od szamana z nigerii. Dla 100% pewnosci robie 3days off.

Atak na ostro od poniedzialku. Pewnie bd mna rzucalo bo za duzo energii mam, wiec w takim wypadku pojde do pracy sobota niedziela

gl
07-06-14, 13:32
zdrowiej;)

banita
09-06-14, 07:44
Ok wystatczy tej regeneracji bo sie rozleniwilem dzisiaj bareczki. Troche miesien jeszcze czuje trzeba jebanca rozruszac niech sobie nie mysli ze tu rzadzi 5 tydz bomby lecimy ostro!

Podjazd robie!!!

banita
19-06-14, 22:24
Dobra dawno mnie nie bylo zycie na ostro sie kreci, ale znalazlem moment by cos skrobnac

Jest pieknie lato w ldnie idzie nacieszyc wrazliwe oko pieknem kobiecego ciala, a ogromne stezenie testosteronu w moim zwierzecym organizmie sprawia ze momentami musze opanowac pewne reakcje fizjologiczne.

Przybylo mi wagi (obecnie 96kg) I nowych dziar.

Performance energia milosc do zycia 120% sidy? Agresja ogar 100% chociaz kocham ten stan dzikosci u siebie

Skonczylem antka w niedziele od poniedzialku wchodzi ed prop z winem wkoncu zacznie sie injection madness :)

banita
20-06-14, 20:41
Plekoty z tricem dojechane, malo snu ciagly bieg. Jestem zmeczony rozdrazniony. Doszly nowe slodycze tj prop I wino pharmacomu.

Zarzucam kure I relax przed snem atak 4bialka jajek wymieszane z woda, ponoc dobrze czesze.

Juz mi sie bani gotuje od tych moich pomyslow haha

Jest pieknie

I powiem jeszcze..

F U C K A V E R A G E ! ! !

fallenursus
20-06-14, 21:40
http://i57.tinypic.com/2d8029k.jpg

banita
23-06-14, 23:04
Whoop! Whoop! Yeah baby doll!

Ostra bomba part 2 nadeszla.

Zamierzony trening niestety dzis sie nie odbyl, bo 5 min prEd deadline odpalila komedie. Nic nie dzieje sie bez przyczyny I tak jak mowil Big Dzik Fallen regeneracja sie przyda, bo pracuje 14days non stop I to ciekawe godziny mieszane z ostrymi treningami.

Jutro atak barkow chocby nie wiem co. Glodny jestem ciezaru. Tesknie za connection z tym zelazem.

Dzieje sie ze mna cos poza wszelkimi schematami wszedlem na milky way.. wino, zaraz po trenie moj ulubiony srodek.

Panie I Panowie 6 tyg codziennej injekcji bedzie sie dzialo, a waga na koniec bd 3 cyfrowa pelna dobrego miesa juz blizej niz dalej.

Tyg bd szlo 15ml soku hej ho bedzie z dupy niezle sito hahaha



http://i58.tinypic.com/2noj8y.jpg

banita
26-06-14, 07:41
Hahah to juz chuj pozamiatane mam

Obolaly jestem po strzalach dwa dni pod rzad prop z winem czesarnia srodki prima sort ale wczoraj nie dalem rady wbic, dzis zakurwie. Jak dalej tak bd zmienie wino inj na taby