PDA

Zobacz pełną wersję : Co powiecie o takim połączeniu ?? WAŻNE



MrFrog
05-04-07, 18:24
Witam.

Jeszcze nie uzupełniłem profilu ale chciałbym sie zapytać co powiecie o takim połączeniu :

http://allegro.pl/item178750678_trec_kreatyna_400_caps_%5D_najmocnie jsza_kreatyna.html

i do tego takie cos :

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=180261459


Co powiecie o takim zestawie ??

Proszę o poważne opinie :)


Pozdrawiam

SkAwwa
05-04-07, 19:07
czy z was nikt nie wypełnia profilu.
Jak mamy ci doradzić jak nie wiemy ile masz lat jaki staż ....
Na kreatynę musisz mieć jakiś staż :)
więc uzupełnij profil
pzdr

MrFrog
05-04-07, 19:11
Sorki sorki :))

Mam 18 lat ale mój staż nie jest długi.

Jakieś 3 miechy. Ale dopiero teraz zabrałem sie poważnie za treningi.

Dlaczego każdy uważa , ze na kreatynę trzeba mieć czas ?? Czy jesli teraz zaczął bym ja brać to cos by sie stało ??

Wzrost : 179 cm Waga : 72kg

bocion
05-04-07, 19:59
Na samym poczatku, jak zaczynasz cwiczyc miesnie same(bez wspomagaczy) bardzo dobrze rosna, wiec wykorzystaj ten poczatkowy potencjal. Nie ma sensu teraz odzywek brac.

MrFrog
05-04-07, 20:17
Ok , ale mimo tego prosze o odpowiedz co sadzicie na temat tego połaczenia ??

Bo chciałbym to zamówic po świętach.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Ikar
05-04-07, 21:09
gain bolica mozesz kupic po swietach ale na kreatyne poczekaj kilka miechow

kociolcyk
05-04-07, 21:13
gainer i kreatyna styknie chociarz mozesz zapodac zielone mono z vitala do tego jakas tauryne albo najlepiej dextro juice

jonasz7
06-04-07, 09:30
kociolcyk, co ty pieprzysz!!
MrFrog, na krete za wcześnie!! Kups gainera np: gainbolic, albo Vitala 1 lub 2
A diete wogle masz?
pzdr.

bigsmith18
06-04-07, 10:30
To jest tak z ta kreta,juz to komus pisalem :!: Teraz jak zaczynasz cwiczyc, wystarczy ze bedziesz mial dobrze uzupelniana diete w bialka i wegle do tego dobry trening i sam sie zdzwisz. Kupisz teraz krete i efekt bedzie duzy ale skonczysz ja brac i jak to po mono lapka spadnie! chodzi o to ze kreatyna nie jest teraz potrzenbna bo miesnie na poczatku sama super rosna i dopiero jak bedziesz mieal zastoj,zauwazysz ze miesnie stoja w miejscu,sila tak samo, wtedy bierzesz kreatyne i da super efekt,napewno lepszy niz na poczatku czyli teraz!! Pomsyl nad tym troszke! kilogram gain bolic a nic Ci nieda! to sa praktycznie same wegle bo bialak ma malo! On jest tylko poto zewby uzupelnic dietke wiec wejdz w dzial dieta i poczytaj na ten temat ale kreatyyny niebierz bo bedziesz zalowal!! Pozdro

MrFrog
06-04-07, 11:12
oczywiscie ze nie chce Gainera 1kg kupic :)) Tylko z jakies 5kg.

kociolcyk
06-04-07, 17:13
jonasz7 on nie pytał czy moze takie suple brać tylko czy to pasuje....
to czy bedzie brał to ejdgo sprawa niech robi co chce.... nie zamierzam niekogo namawiac ze za wcześnie itd....

jonasz7
06-04-07, 17:14
kociolcyk, to mogłeś to dopisać do swojego posta!!
pzdr.